• Může mě někdo kontrolovat v prac. neschopnosti,když ji nemám nijak a nikým placenou? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Může mě někdo kontrolovat v prac. neschopnosti,když ji nemám nijak a nikým placenou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Může mě někdo kontrolovat v prac. neschopnosti,když ji nemám nijak a nikým placenou?

  • Taky vam mazou otazky i presto ze nejsou nijak pohorsujici nebo vulgarni?:-(



    Další informace


    Změny v pracovní neschopnosti



    Další informace


  • Vypoved v neschopnosti



    Další informace


  • Může někdo kontrolovat transakce, výběry z bankomatů?



    Další informace


  • Po nasazení naušnic mi černají dírky ale nijak to nesvědí spíš mám problém s tím že to nejde umýt

    zkoušela jsem dirkou protáhnout mezizubní kartáček ale dirky jsou stále černé

    Další informace


  • Pc se mi nijak divne chova



    Další informace


  • Mám nárok na náhradu ušlého výdělku po dobu pracovní neschopnosti?

    Stal se mi pracovní úraz a po cca 3 měsících rehabilitační lékařka uznala že je vše v mezích normy. Byl jsem uschopněn a po cca měsíci jsem zašel na kontrolu k odbornému lékaři... Jedná se mi: Pokud jsem přerušil marodění a po cca měsíci mi odborný lékař konstatoval že se zranění nezaléčilo a odeslal mne na operaci. Mám stále nárok na náhradu ušlého výdělku i pokud jsem byl měsíc uznán pracovně schopným?

    Další informace


    Jak mám dál postupovat, když se nemohu nijak spojit s exekutorem?

    Volal jsem mu, ale mám celý den obsazovací tón a na meil mi neodpovídá.Byl jsem přímo na adrese exekutorského úřadu, ale nikoho jsem nenašel.Co dělat.

    Další informace


    Je možné v době pracovní neschopnosti pomoci zaměstnavateli s mojí prací bez nároku na mzdu?

    Možné je všechno, ale raději bych to nezkoušel. Už jste slyšel za dobrotu pro žebrotu ? Ono to opravdu funguje.

    Další informace


    Dobrý den, stal se mi úraz, jsem v pracovní neschopnosti, mám HPP jako zaměstanec, VPP jako OSVČ.

    Mohu v tomto období (v pracovní neschopnosti) podnikat, když pobírám nemocenskou od svého zaměstnavatele, resp. teď již od ČSSZ (budu marodit určitě ještě několik měsíců). Děkuji.

    Další informace