• Může mladá krev vylepšit starý mozek? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Může mladá krev vylepšit starý mozek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Může mladá krev vylepšit starý mozek?

  • vítam mláďa -iv-!!!



    Další informace


  • Jaké a v čem jsou celkové rozdíly ve výrobě automobilů Mercedes Benz v Rastatt (Germany) a ve Škodě Auto Mladá Boleslav?



    Další informace


  • Jak vylepsit erekci?



    Další informace


    Doping pro mozek



    Další informace


  • Jak se jmenuje filmový horor, kde mladá dívka čte knihu s nápisem Eibon a čte ji při bouři za svitu blesků a oslepne?

    Hledám název filmu. Mladá dívka čte knihu s nápisem Eibon. Čte ji při bouři a jen za svitu blesků a oslepne. Film (horor) byl natočen asi tak kolem roku 1976 - 79.

    Další informace


  • Prosim o pomoc(radu)video youtube /jak vylepšit má videa/



    Další informace


    Dá se vylepšit grafika u notebooku?



    Další informace


  • Může darovat krev i ten, kdo byl podezřelý ze dvou psychóz, ale nebyly mu dokázány?

    Pokud někdo splňuje všechny požadavky na darování krve, ale byl podezřelý ze schizofrenie a maniodepresivní psychózy, ale nakonec mu nebyla diagnostikována, může darovat krev?

    Další informace


  • Jak velký úder poškodí mozek?

    Např. u boxu, kickboxu a dlouhé řadě dalších bojových sportů dochází k velmi častým a silným úderům do hlavy. Jak velký musí být úder, aby došlo k odumření mozkových buněk? Stává se to jen profesionálům? Nebo i v amatérské úrovni to bude časem znát? Přeci jen je to profi boxerech poznat když mluví.Doplňuji:Takže abych otázku aplikoval na sebe. Pokud budu dělat kickbox na amatérské úrovni za používání helmy a dalších ochraných pomůcek, nemusím očekávat že do dvou-tří let se budu např. zadrhávat v řeči, zapomínat, hůře přemýšlet nebo se hůře učit? Co se bojových sportů týče můj názor je ten že každý by měl dělat sport který ho baví a ostatní by to měli respektovat a když se jim daný sport nelíbí tak si ho nevšímat a nenadávat na něj.PS: fcoop - Nějaký problém?

    Další informace


  • Jak je možné, že si můj mozek vytvořil úplně nový a neznámý prostor?

    Zase mluvím o jednom z mých snů prostě se mi jednou zdálo, že jsem byla v jednom bytě, ale to není podstatné, důležité je, že si přesně pamatuji, jak ten byt vypadal, takže vím, že v životě jsem v takovém bytě nebyla! POkud se, jak zde píšete, sny tvoří zejména z toho, co jsme v životě viděli nebo zažili, jak je možné, že si můj mozek vytvořil vlastní místečko, vlastní interiér, který byl pro mě samou neznámým a překvapujícím?Děkuji

    Další informace