• Může nízká kvalita videa, když se bude člověk na takové filmy dívat dlouhodobě, způsobit rozmazané vidění? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Může nízká kvalita videa, když se bude člověk na takové filmy dívat dlouhodobě, způsobit rozmazané vidění?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Může nízká kvalita videa, když se bude člověk na takové filmy dívat dlouhodobě, způsobit rozmazané vidění?

 • Pomocc!!!!! . Jak mám zapusobyt na holku která mě zná jen podle vidění stíkame se veškole  Další informace


 • Jak zapnout nocni videni u autokamery?  Další informace


 • Kde se dívat na filmy online na mobilu?  Další informace


 • Může dlouhodobě koexistovat příroda a kapitalismus?

  Samozřejmě kapitalismus je jen systém, záleží na lidech jak a proti čemu ho použijí.

  Další informace


  Mluvili jste někdy s Bohem v rámci svých vidění?

  Pokud dostatečně věříte v Ježíše Krista, může se vám stát, že na vás začne mluvit.Stalo se vám někdy, že vás Bůh oslovil?

  Další informace


  Je někde k vidění (třeba na YouTube) rozhovor Emmy Smetana s režisérem Emirem Kusturicu?

  Ano: a href"https://video.aktualne.cz/dvtv/kusturica-rusko-neni-sovetsky-svaz-chci-rovnovahu-ve-svete-t/r~586d6f8a156511e7a8d6002590604f2e/" rel"nofollow" https://video.aktualne.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co to znamená, když někoho znám od vidění?

  Znamená to, že vím jak se jmenuje, ale nikdy jsem s ním nemluvil? Nebo naopak?

  Další informace


 • rozmazané písmo  Další informace


  Po přeinstalování OS je všechno rozmazané  Další informace


 • Co všechno musím změnit-odhlásit ve své VZP když jdu pracovat na Slovensko dlouhodobě.

  Práce na Slovensku a česka VZP.

  Další informace


 • Je dlouhodobé soužití jednoho muže a jedné ženy přirozené?

  Nejdeme proti přírodě, když se snažíme o vztah, který by měl byt tradiční a správný ?

  Další informace


 • Auta z vidění volantu  Další informace


 • Může nízká kvalita videa, když se bude člověk na takové filmy dívat dlouhodobě, způsobit rozmazané vidění?

  Ne dívat se na to z doporučené dálky je zásada !

  Další informace


  Může doplněk stravy způsobit zalehlost uší, škrábání v krku a spostu věcí kolem?

  Dobré ráno, potřebovala bych radu. Asi před týdnem jsem začala brát Biosil plus, 3 dny nato mi zalehlo pravé ucho a po noci i pravé. Kapala jsem kysličník a zkoušela jsem Audisprej na pročištění, ale znát to moc nebylo. K tomu mě skoro 5 dní příšerně škrábe v krku a špatně se mi polyká a mluví. Na to jsem si brala cucavé pastilky, ale bez účinku. Včera mi navíc začalo téct z očí, z nosu a začala jsem mít strašně suchou pusu. Může to všechno se sebou nějak souviset? Jsem z toho celkem vystrašená. Všem předem moc děkuju za každou radu.Doplňuji:A byla bych moc ráda, kdyby mi někdo poradil i jak se toho zbavím. :)

  Další informace


  Myslíte že dlouhodobé sledování filmů na počítači ve špatné kvalitě (rozostřený obraz) nebo i v TV, může zkazit zrak?

  Myslíte že když se někdo kouká roky na rozmazanou televizi, nebo filmy na počítači ve špatné kvalitě, že se mu od toho můžou zkazit oči?

  Další informace


  Existujou kontaktní čočky upravený pro noční vidění?

  jaké zas doplňující informace??? nepotřebujem, otázku jsem podal vyčerpávajícím způsobem...šel pšštros s pšštrosicí a s pššštrosáčaty...Doplňuji:Teda lidi, to chce odvahu, říct mi ne, protože to mně nijak nepomůže a tudíž vás nemohu obdarovat...

  Další informace


  Dobrý den, je možné si dietou, tedy tím, že člověk zhubne, rozhodit si štítnou žlázu a tím si způsobit její hyperfunkci?

  Určitě! Osoby podléhající mýtům o zázračných dietách, jež mají způsobit zhubnutí, si obvykle přivodí mnohem větší a závažnější potíže.

  Další informace


  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když jsou příznaky jako je únava, třes končetin, špatné vidění.

  Chtěla bych vědět jaká by to mohla být diagnóza. Děkuji

  Další informace


 • Neslyšeli jste prosím někdo, jestli pejskům užívání léku Karsivan, může způsobit svědění očí?

  Od té doby, co je můj pejsek užívá, pořád jezdí po koberci, dokonce i venku v trávě a oči si otírá. Nemá zánět, ani žádný výtok z očí. Ještě mě napadlo, jestli to nemůže být tím, že ztrácí zrak, je mu 13 let. Pravda, taky ještě bere prášky na srdíčko a na odvodnění plic. Možná je to reakce na léky? Ale už je bere docela dlouho. Jen ten Karsivan máme teprve druhý týden. Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Může nějaká nemoc u psa způsobit, že by byl déle než rok vyhublý na kost?

  Dobrý den, naše sousedka má psa, nějakého pitbula, který je minimálně už od loňských Vánoc vyhublý, je to vlastně jenom kostra obalená kůží. Je možné, aby měl nějakou nemoc, která by tohle způsobila? Nejde mi totiž do hlavy, že v tomhle stavu přežívá tak dlouho. Ona s ním vždycky vyjde tak dvakrát třikrát do týdne před barák, ujde s ním deset metrů tam, deset metrů zpátky, protože ten pes víc neujde. Už se i párkrát stalo, že se prostě svalil na zem, chvíli ležel jako mrtvý na zemi a pak po pár minutách s její pomocí vstal a šel domů. Přitom se ale chová normálně, když kolem procházím se svým psem, vždy je vidět, jak by si hrál, začne vrtět ocasem a pozoruje ho.Mohla by tohle způsobit nějaká nemoc?Ten pes vypadá nějak takhle: a href"http://cdn2-b.examiner.com/sites/default/files/styles/image_content_width/hash/09/9b/1342282115_2386_pup1.jpg" rel"nofollow" http://cdn2-b.examiner.com/ hellip /a

  Další informace