• může psychiatr pomoci někomu, kdo zásadně odmítá medikaci? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: může psychiatr pomoci někomu, kdo zásadně odmítá medikaci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - může psychiatr pomoci někomu, kdo zásadně odmítá medikaci?

 • ten kdo to vyrobí to nechce... ten kdo to objednává to nepotřebuje... ten kdo to dostane o tom neví



  Další informace


  Přemýšleli jste někdy nad tím, že to, co nám přijde normální a běžné, může někomu jinému přijít nemorální?



  Další informace


 • Detektiv a psychiatr



  Další informace


 • Když někomu dám číslo své credit karty, může mi s ní něco udělat?



  Další informace


 • Je neslušné nepozdravit osobu, která zásadně neodpovídá?

  Jsem studentem gymnázia a na škole máme učitele, který zásadně neodpovídá na pozdrav. Naneštěstí jsme ho dostali od příštího školního roku na fyziku, avšak mám sto chutí nevstát jako žák při začátku hodiny a nepozdravit ho. Snažil jsem se ho zdravit celou dobu, nikdy mi na pozdrav neodpověděl. Přijde mi blbé nepozdravit vyšší společenskou osobou, ale zároveň taky blbé zdravit někoho, kdo to nedělá, vypadá to potom fakt blbě. Navíc učitel byl v tomto školním roce ředitelem a nezdraví mě od doby, kdy jsem se zastal jedné učitelky a on to přišel řešit, mrzí mě to, protože se snažím vždy se všemi slušně vycházet, ale nechce se mi plýtvat energií na někoho, kdo o to nestojí.

  Další informace


 • Wifi karta se odmítá připojit



  Další informace


  Systém ,,odmítá,, korektní ovladače pro GK



  Další informace


  Stabilizace videa pomocí cloudu. Je pravda že stabilizovaný obraz videa pomocí Youtube ...

  Je pravda že stabilizovaný obraz videa pomocí Youtube nejde stáhnout ve správci videí ale jen původní roztřesené video?

  Další informace


  Media Player odmítá přehrávat AVI



  Další informace


  Jak to, že existujou stránky jako je Uložto? Pokračování v doplnění otázky.

  .Pochopil bych, že někdo může poslat někomu tajně nelegální kopii, třeba filmu, ale jak to, že někdo nezatrhne tak veřejnou stránku jako je Uložto? Jak třeba herní studia vydělávaj, když si ty hry každej stahuje?Nemějte mě za takovýho hlupáka. Já jsem strašně rád, že existujou takový stránky. Kdyby ne, nikdy bych některý hry/filmy nehrál/neviděl. Jenom mě zajímalo, jak ty herní studia vydělávaj.

  Další informace


  ICQ mi odmítá přijmout telefonní číslo

  na poslání SMS zprávy: prý je neplatné (invalid). Co si to zas vymejšlí? Dík.

  Další informace


  Chrome odmítá stahovat z UložTo, jaká je příčina?

  Stahování normálně jde, takže například fotky z facebooku nebo titulky z nějakého serveru jdou stáhnout, ale z UložTo nic... Zkoušela jsem jak soubor, tak i například logo, ale Chrome napíše: Soubor je nejspíše škodlivý a možnost pouze Zahodit . Čím to může být? Jak problém odstraním?Doplňuji:na FireFoxu stahování funguje (teď jsem na to přišla), ale ráda bych stahovala z Chrome, protože stahuje rychleji

  Další informace


 • Ten, kdo zosnuje vraždu, tak jí jenom vymyslí, ale její provedení pak přenechá někomu jinému?

  Na to není potřeba myšlení ani vymýšlení, stačí když máš dost peněz, aby sis zaplatil profíka.Otázkou je způsob.Ovšem i plánování tohoto je trestné, pokud ti na to přijdou.

  Další informace


  Proč psycholog či psychiatr musí do 18 let vyžadovat souhlas zákonných zástupců s vyšetřením?

  Pročtěte si článek 16letý pacient a souhlas se zdravotní péčí - JUDr. Pavel Zajíc, zdravi.E15.cz - a href"http://zdravi.e15.cz/denni-zpravy/komentare/16lety-pacient-a-souhlas-se-zdravotni-peci-471309" rel"nofollow" http://zdravi.e15.cz/ hellip /a Určitě víte,, že podle Občanského zákoníku nabýváte plnoletosti až v 18 letech., pokud neuzavřete dřív manželství. Zákon o zdravotních službách je založen na tom, že zdravotní služby lze pacientovi poskytovat pouze s jeho svobodným a informovaným souhlasem, nestanoví-li zákon jinak. Zákon o zdravotních službách dále výslovně stanovuje, že nezletilému pacientovi se zdravotní služby poskytují se souhlasem jeho zákonného zástupce, s výjimkou případů, kdy lze zdravotní službu poskytnout bez souhlasu. Vždy je však třeba zjistit názor nezletilého pacienta, který je s ohledem na svůj věk schopen situaci vnímat a vyjadřovat se.Názor nezletilého je třeba respektovatVyjádří-li nezletilý pacient svůj názor, zaznamená se do zdravotnické dokumentace. V případě, že tento nezletilý pacient odmítá provedení psychiatrického vyšetření, je třeba jeho stanovisko respektovat i přesto, že rodič pacienta s tímto vyšetřením souhlasí. Zákon totiž dále výslovně stanovuje, že pacientovi lze bez jeho souhlasu poskytnout pouze neodkladnou péči, a to v případě, kdy mu zdravotní stav neumožňuje tento souhlas vyslovit, nebo v případě léčby vážné duševní poruchy, pokud by v důsledku jejího neléčení došlo se vší pravděpodobností k vážnému poškození zdraví pacienta

  Další informace


  Proč psychiatr nesmí přijímat rodinné příslušníky již stávajících pacientů?

  Předesílám, že jde jen o můj názor.Myslím si, že by bylo v případě, kdy by psychiatr léčilvíce členů jedné rodiny, ohroženo lékařské tajemství.

  Další informace


  Můžu uplatnit slevu na dani na šestnáctiletého syna, který odmítá studovat?

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli můžu uplatňovat slevu na dani na syna, kterému je šestnáct let a odmítá studovat? Není registrován na ÚP. A kdyby eventuelně byl zaregistován na ÚP? Děkuji za odpověď

  Další informace


  Je omezování osobní svobody, když odmítá rodič dítěti (dceři 12) udělat dveře do pokoje a ona tak nemá žádné soukromí?

  Mám dceru ve střídavé péči, utekla jsem od manžela, který mne psychicky týral, i mne uhodil. Bohužel mám střídavou péči. Dcera se vyvíjí a nemá dveře ani obložky v pokoji a on je odmítá udělat. Říkala mi, že se schová buď pod postel nebo do koše na prádlo, když chce byt sama. Nevim, co dělat a kam se obrátit... nikdo to řešit nechce... s bývalým manželem se soudím již 5 let.Děkuji Gab

  Další informace


  Ja se bude řešit pracovní úraz, když nám nová agentura odmítá dát pracovní obuv, i když je předepsaná?

  Nová agentura nás vybavila firemním oblečením, ale bez bot, prý si ji máme zakoupit sami a oni nám proplatí 50%u. U předchozí agentury jsme dostali pracovní obuv bez problémů, má na toto právo nová agentura aj jak se to bude řešit eventuelně při pracovním úrazu když nebyla pracovní obuv??

  Další informace


  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,co hrozí někomu kdo řídil bez řidičáku,nikdy ho neměl ale už opakovaně byl trestán.

  Doplňuji:Děkuji,ještě by mě zajímalo,jak dlouhý je nepodmíněný trest u tohoto případu.

  Další informace


  Co dělat, když zaměstnanec odmítá nosit pracovní obuv na základě potvrzení lékaře??

  Zaměstnanec donesl potvrzení od lékaře, že mu nedoporučuje nosit uzavřenou obuv. V našem provozu, kde se často manipuluje s materiálem, mají předepsanou pracovní obuv, která je s ohledem na bezpečnost práce nutná. Jak se máme k zaměstnanci zachovat a postupovat?Doplňuji:Bohužel přeřazení na jinou práci není možné. Na všech pozicích je tato obuv nutná - všichni zaměstnanci pracují s DTL deskami. Riziko poranění pádem desky je tedy u všech pozic.

  Další informace