• může se astma objevit během života? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: může se astma objevit během života?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - může se astma objevit během života?

 • Máme každý svoji svíčku života, nebo je délka života závislá jen a pouze na nás?  Další informace


  Jaky je pravý smysl života?  Další informace


  Empatie-příklad ze života  Další informace


  Co považujete za životní pomůcky, o něž můžete přijít ve škole života?  Další informace


  Bojím se světa a života  Další informace


 • Mám nárok na pečovatelský příspěvek, když můj syn má astma a alergii?  Další informace


 • Test na astma - jak probiha, vadi ryma?  Další informace


 • Je vždy špatné být cholerik? Může to mít i nějaké výhody do života?

  U mě se cholerismus občas projevuje, ale snažím se to krotit. Je to špatně? Bylo by lepší nechat tomu volný průběh a být třeba nelítostný člověk, který má třeba jiné kladné vlastnosti? Nebrat to černobíle.

  Další informace


  Je normální během života náhodně měnit intonaci a různé zabarvení tónu svého smíchu, nebo to znepokojuje okolí?

  O: a href"https:/ixabay.com/cs/v%C3%BDk%C5%99iky-radosti-d%C3%ADt%C4%9B-d%C4%9Btstv%C3%AD-sm%C3%ADch-2481573/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Je lepší zbytečné peníze navíc investovat do bohémského stylu života, který si člověk užije, či je věnovat na charitu?

  Co to je zbytečné peníze?

  Další informace


  Jak se jmenuje knížka, ve které novorozeně popisuje své narození a začátek života? Jde o nějakou vtinou knihu.

  Kamarádka jí kdysi četla, ale nepomatuje si název. Dítě tam prý popisovalo, že chtělo být statečné, ale jeho matka začala hysterčit , že prý dítě nedýchá, a tak mu doktor dal ránu do zad.

  Další informace


  Co udělal Adolf Hitler během svého života dobrého pro Evropu a svět?  Další informace


 • Jak to dělají soudci, že napíšou rozsudek na několik stran během porady senátu? Jde mi o to o jak to stihnou během pauzy

  Viděl jsem několik veřejného projednávání Ústavního soudu České republiky na veřejnoprávní televizi na zpravodajském kanálu ČT24.

  Další informace


 • Jaké jsou opravne prostredky vydedeni? Kdy je nejlepsi doba na jejich vyuziti, lze je vyuzit za zivota zuztavitele?

  Uf. Pri uceni na zkousku, myslenkove aplikuji na vlastni zkusenosti a narazila jsem na starou debatu zde. Když mi bylo 12 nasi se rozvedli. Par mesicu na to me otec nepozdravil na ulici. Zalozil si novou rodinu, z pocatku jsem posilala prani k vanocum atp, ale cca ve 20 jsem mu zavolala (nezavazne). Dostala jsem sproste vynadano od jeho nove zeny: Ze mam novou sestru a nezajimam se o ni. Odpovedela jsem, ze v mych pranich ji tam pozdravuji na cez mi odpovedela zda mam dukazy, ze jsem je posila. Po skonceni hovoru jsem absolutne nechapala proc se me na to ptala. Dnes ve 34 letech to asi tusim. Je mi neuveritelne blivno, ze takovi jedinci jako můj otec si mohou naflakat deti, v nejtezsich chvilich zmizet a umrit jako by se vlastne nic nestalo. Me sestre bylo v dobe rozvodu skoro 20. Je tezce dusevne nemocna. Netvrdim, ze toto je pricina, ale pravda je ze anonym o sexualnim zneuzivani me sestry dosel kdyz mi bylo 9. Neverim tomu, dodnes. Naposledy jsem mu pred dvema lety posilala pozvanku na svatbu kam nedorazil... Pochopila jsem tedy sprane, ze o vydedeni se vubec nedozvime, protoze muze byt az soucasti zaveti? Kdyz se o tom nedozvime, muzeme podat odvolani nebo dovolani? Kam? A kdy?

  Další informace


 • Jaké časové odbobí určuje pojem sklon života?

  Poslední měsíc, půl rok, rok? Nebo třeba jen týden, den?

  Další informace


 • Jak získat v The sims 3 ovoce života?

  - Najdete kdekoli v Sunset Valley i v Riverview když budete hledat semínka- Je to Neznámé neobyčejné semínko nebo Neznámé zvláštní semínko a nebo Neznámé vzácné semínko- Musíte mít velmi dobrou úroveň zahradničení abyste to mohli zasadit (úrověň 5 nebo úroveň 7) to je podle toho co sázíte a pokud je semínko neznámé tak to vlasně nevíte...- Po dobrém starání o zahradu můžete sklízet a možná budete mít to štěstí že to bude ovoce života..- Dobrá věc při hledání semínek je v odměnách celoživotního štěstí Pomocník sběratele za 40000 celoživotního štěstí - objeví se v inventáři takový červený motýl a po kliknutí na něj se objeví interakce kde si vyberete co chcete hledat.. Bohužel ani ten vám nepoví, které semínko je které...

  Další informace


 • Které či jaké dílo se může objevit u maturity z ČJ?

  Ahoj, existuje nějaký soupis autorů, respektive děl, které se u maturity při ústní zkoušce z češtiny mohou objevit? Bojím se, že dostanu na rozbor dílo, na které jsem se nepřipravila, protože jsem netušila, že by tam mohlo být. Děkuji za odpovědi (a nebojte, nejsem letošní maturant, co to nechal na poslední chvíli :) )

  Další informace


 • může se astma objevit během života?

  může se astma objevit během života (je mi 25)? a jaké jsou příznaky? na jakého odborného lékaře se obrátit?

  Další informace


  Může se jednat o astma?

  Dobrý den,poslední dobou mívám problémy s dýcháním, často lapám po dechu, nebo mám pocit takového knedlíku v krku, nebo jako bych měla v krku vatu, takový nepříjemný pocit. Také ráno, když jdu na autobus, je to jen pár metrů do mírného kopce, skoro po rovince, ale strašně se zadýchám, úplně lapám po dechu a i když se snažím jít rychle, vždycky mě ostatní lidé předběhnou, a to už se radši ani nezmiňuji o tělocviku. Také hraji na příčnou flétnu, a vždycky jsem měla problém se pořádně nadechnout, hrát silně a nahlas, vždycky když se snažím pořádně nadechnout, dokážu to jen do určitého bodu, pak už se zaseknu a dál to nejde, učitelka z flétny mi to vyčítá, že přece tohle nemůže být nejvíc, jak se můžu nadechnout, ale já zkrátka nemůžu. Ještě takové dvě zřejmě nepodstatné drobnosti: nedokážu nafouknout balónek a nevydržím pod vodou. Je mi 17 let, nemám nadváhu, jím poměrně zdravě, nekouřím, takže tímto to způsobené být nemůže. Nevím, jestli to s tím souvisí, ale asi před 5 lety se mi projevila alergie na roztoče, začalo to právě také špatným dýcháním, ale hodně to i doprovázela rýma a výtok z očí. Na alergologii mi nasadili alergeny, ty jsem brala téměř 4 roky, minulý rok mi je vysadili, teď beru jen občas Cezeru na rýmu nebo Opatanol do očí či Avamys do nosu. Už jsem to své alergoložce říkala, že nemám moc problémy s rýmou, ale že mi spíš dělá problém, že se nemůžu nadechnout, ale jako by to vůbec nebrala v potaz. Tak si říkám jestli to nemůže být astma? Někde jsem četla, že aler

  Další informace


  Je pravda, že čím je člověk starší, tak se víc těší že života?

  S věkem přichází moudrost (aspoň se to říká) a člověk se naučí vážit si maličkostí. Taky je vyspělejší - postupnými ztrátami, o které za ten čas přišel, o lidi co ztratil atd.. a tak se naučí být vděčný za to/za ty co má, což si v mládí neuvědomoval. Taky zjistí, že lidský život není nekonečný a je vlastněhodně krátký a užívá si každé chvíle, co jen může.Ale podlé mého na věku nezáleží, někdo může být vyspělý už v pubertě - chovat se rozumně a taky se těšit ze života, ale neopak nějaký stařec se za celý život nic nenaučí a může se chovat dětinský, arogantně a pořád si stěžovat. Záleží na okolnostech, na výchově, zkušenostech a přístupu k životě onoho samotného jedince..

  Další informace