• Může tasemnice v žaludku přežít několik let a může k žaludku přirůst? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Může tasemnice v žaludku přežít několik let a může k žaludku přirůst?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Může tasemnice v žaludku přežít několik let a může k žaludku přirůst?

 • Chlap typu tasemnice  Další informace


  Bandaz zaludku  Další informace


 • Jak se jmenuje film, kde je dívka vycvičená přežít a má na to jen určitý čas?

  Nejsem si jist, ale tam, kam se chtějí dostat je jen jedna cesta. Stát se mrtvým a tak muž vycvičí ženu - dívku, aby dokázala přežít. Pamatuji jen, že na to má určitý čas, protože jinak by vykrvácela.Ještě jsem si vzpomněl, že on ji do těla zašil zbraně. Jinak by byly nalezené a to byla jediná možnost, jak je tam dostat.Nevíte název toho filmu? Díky předem.

  Další informace


 • jak omýváte borůvky? nebojíte se tasemnice?

  omývám borůvky ve studené vodě a nevím, jestli to tak stačí, protože se říká, že na nich mohou být zárodky a může z toho být tasemnice.. tepelnou úpravou (upečení koláče) se ničí, ale my je jíme jen samotné s cukrem..Doplňuji: a href"http://www.google.cz/ hlcs sclientpsy-ab qbor%C5%AFvky+tasemnice oqbor%C5%AFvky+tasemnice gs_lhp.3..0i30j0i8i30.407.4328.0.4453.20.16.0.2.2.0.313.3033.0j8j5j2.15.0...0.0.v7caz7LQ7og pbx1 bavon.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb fpa5de13e69d960e2f biw1024 bih596" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a je o tom hodně článků

  Další informace


 • Jak se připravujete na několik let po sobě jdoucích plných voleb?

  Představte si, že už loni začalo období, kdy se rok po roku budem hlásit u volební kukaně. Využijete svého volebního práva, či nikoli?

  Další informace


 • Na silnici I. třídy běhá muž - několik let - každý den 20 km tam a 20 zpět. Trénuje na maraton. Smí tam vůbec běhat?

  Smí. Pro chodce žádné omezení na silnicích I. třídy není.

  Další informace


 • Jak dosáhnout nesmrtelnosti nebo alespoň prodloužení života o několik desítek let?

  Věda už je na vysoké úrovni. Byli už vynalezeny všelijaké vynálezy od virtuální reality až po léčbu HIV. Existuje i něco, co by vyrázně mohlo prodloužit život?

  Další informace


  Existuje nějaký bakterie nebo dokonce živočich, který dokáže přežít bod varu?

  A teď myslíš bod varu ve vlastním těle nebo bod varu v prostředí, ve kterém se nacházejí?Některé bakterie žijou ve vroucí vodě sopečných jezerech.

  Další informace


 • Myslíte si, že je úspěch dostat se do půlky hry Syberia za několik měsíců, když hra je od tří let?

  Syberia je hrozně těžká hra, takže naší mě a ještě jedné osobě trvalo několik měsíců, než jsme se dostali do půlky hry?Řekněte, je to úspěch?

  Další informace


  Jak vypadnout na několik dní z domu když je vám 13 let?

  Třeba nějákej zdarma pobyt jako tábor,neexistuje něco?Nemyslím babičku atd.Doplňuji:Třeba dobrovolnictví.

  Další informace


 • Čím mohu docílit snížení množství žaludečních šťáv ve svém žaludku?

  Chemii/antacida a doktory/lečbu/operaci prosím vynechme. Je to vše jen berlička, která na chvilku zakryje následek, ale neřeší příčinu. Zajímá mě přírodní/alternativní cesta.Bylinky, čaje, cvičení, alternativní medicína. Pokud by mohly zabrat třeba i věci typu akupunktura, práce s energiemi, práce čakrami nebo reflexními body, mudry a tak podobně, tak proč by ne.Chtěl bych zhojit žaludeční sliznici a omezit tvorbu šťáv které jí nedávají prostor k regeneraci. Tvoří se mi jich dostatek pro zpracování potravy, ale je jich nadbytek a mám tak i reflux.

  Další informace


  Proč mi je při sledování 3D obrázků špatně od žaludku a bolí mě hlava?

  Pozor nedávno bylo že když často sledujete 3D (filmy,obrázky) tak na to oči nejsou tak připravené a nemusí to vydržet tak když to zase začne tak je prý lepší přestat sledovat a pokračovat až když bolest uleví

  Další informace


  Máte zájem přežít přírodou a lidmi spůsobené katastrofy?

  Gulag: Tvoje interpretace !Doplňuji:Edo, zatím kladete velmi specifické otázky :D

  Další informace


  Je pravda, že po najezení se stahuje krev do žaludku?

  Klesne potom tlak krve např. v ruce, kde ho momentálně měříme a tím pádem může být výsledek zkreslený?Jak dlouho trvá, než se tlak po najezení vyrovná a tedy měření bude objektivnější? Děkuji, Pavel

  Další informace


  Jak přežít abstinenční příznaky, když se rozhodneme rozloučit se vším, co obsahuje kofein?

  Nebo kofein je silná droga jako nikotin?

  Další informace


  Dá se přežít uštknutí jedovatým hadem?

  Když vás uštkne jedovatý had, dá se to přežít? a href"http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-novinky-domaci/149740/ustknuti-mamby-prezil-diky-fyzicce-a-lekarum.html" rel"nofollow" http://www.blesk.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dal by se přežít volný pád v autě na beton, např. z 30 m? Proč to většinou nikdo nepřežije?

  Nepočítal jsem to, ale pokud je to 70 km v hod. Je to obrovská rychlost na jednostranný čelní náraz. Většinou se pasažérovi utrhají vnitřnosti a on sám bývá povrchově nezraněn.Na silnici, pokud nenarazí třeba do stromu se ta kinetická energie likviduje pomaleji ( deformace karoserie, tření o vozovku apod.) a dráha dojezdu je delší. Pokud narazí do překážky je to jako ten volný pád. Pokud je to čelní střet vozidel je to ještě horší neboť se kinetická energie sčítá z obou vozidel.Doplňuji:Hlavní příčinou smrti v těchto případech jsou ale ty utrhané vnitřnosti. Ony totiž nemají bezpečnostní pás.

  Další informace


 • Zemře tasemnice, teprve až jakmile zemře hostitel, nebo může sama onemocnět a pojít?

  Tak jelikož existují prostředky na zbavení se těchto spolustrávníků, tak sama samozřejmě zemřít může. Dokonce existuje pěkný dokument o tom, jak jeden maník zkušebně, pod dozorem lékařů, se nechal nakazit třemi takovými parazity.

  Další informace


  Při jaké teplotě se připravují konzervy pro zvířata? Může v nich přežít červ nebo larva?

  Dnes jsem vyprázdnila obsah plechovky do misky a za chvíli koukám, ve šťávě se válí pěkně vypasený červ. Nebo larva (rozdíl nepoznám).Nevím, jak se tam dostal. Kočky jsou odčervené a vypadají v pohodě.Dík.

  Další informace


  Jak to že je pořád tolik klíšťat,když podle odborníků klíště dokáže přežít praní v pračce,ale zimu nikoli?

  Doplňuji: a href"http://www.ulekare.cz/nemoci-vysetreni/borelioza" rel"nofollow" http://www.ulekare.cz/ hellip /a je to krátký článek mezi dotazy asi v 1/3 stránky.

  Další informace