• Může Waldemar Matuška za množení Terez? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Může Waldemar Matuška za množení Terez?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Může Waldemar Matuška za množení Terez?

  • Americký radar v Evropě - může za to ?



    Další informace


    50-tiny - pro muže



    Další informace


  • Ahoj, co je imobilizér v autě, může mi někdo prosím vysvětlit po lopatě?



    Další informace


    Čím může být způsoben nepravidelný běh motoru u Audi A8 4.0 TDI, r.v. 2004 a na kolik může vyjít oprava?



    Další informace


  • Ahoj,cim to muze byt?

    Rada sleduji velmi krehke vztahy na Prima play.Nikdy jsem nemela potize,az nyni posledni dva dny,kdy se mi to seka i s minutovou prodlevou,dlouho mi to nabiha ke spusteni.Kde mam asi chybu?DekujiDoplňuji:Doplnuji:je to i u jinych serialu.

    Další informace


    Může mi prosím někdo sdělit, kolik asi může mít spotřebu sázkový terminál od Sazky, pokud poběží 24 hod.?

    Pčesně ti to sdělí dodavatel terminálu. Myslím, že spotřeba bude zanedbatelná.

    Další informace


    Chtěla bych si udělat vlastní program, na tvoření WEB-ových stránek, jenže nevím jak na to, může mi někdo nějak pomoct?

    Asi si pletete pojmy. Nejprve si něco o tom nastudujte na a href"http://www.jakpsatweb.cz" rel"nofollow" www.jakpsatweb.cz /a a pak popřemýšlejte, zda-li chcete nějakou stránku si založit.Jinak je tu možnost si založit stránky na serverech typu Webnode.cz, eStranky.cz, Webgarden.cz apod. ale má to nevýhodu, že tam jsou poměrně omezené možnosti a stránka bude ve stylu a href"http://www.stranka.webnode.cz" rel"nofollow" www.stranka.webnode.cz /a apod.Předtím, než si založíte nějakou stránku, důkladně si promyslete, zda-li máte co nabídnout - abyste nekopírovala jiné stránky, abyste přišla opravdu s něčím originálním. Taky si položte otázku, zda-li na stránky budete mít čas. Starat se o stránky stojí dost času. Jakmile je nebudete pravidelně aktializovat, tak Vám tam nikdo nebude chodit.

    Další informace


  • Může žena znásilnit muže?

    Je po stránce právní možné, aby žena znásilnila muže?

    Další informace


    Může ve volbách do sněmovny kandidovat právoplatně odsouzená osoba? A může tento člověk hlasovat ve sněmovně? Děkuji

    Může kandidovat i hlasovat. A říká se pravomocně .

    Další informace


    Co mu může hrozit za postih pokud nevyplním sčítací list?

    dobrý den, zajímalo by mě co se mi může stát jestliže budu bojkotovat sčítací listy tím že je nevyplním. Zdá se mi totiž že při současném stavu nakládání s osobními daty bych byl nerad aby se mé soukromé informace dostaly do rukou někoho nepovolaného.Není tomu dlouho co v tisku proběhla zpráva že se našly určité osobní údaje v odcizeném notebooku jednoho zaměstnance ÚOOÚ. Já jen nerad o sobě nebo své rodině cokoliv sděluji jen tak.A to se nebavím o tom kdo všechno bude mít posléze k mým údajům přístup (soudy, státní instituce FÚ,ÚP,ČSSZ, exekutoři atd.). Můj osobní názor zní že tzv. sčítání obyvatel je jen proto aby se zjistilo kdo se kde nachází, jaké má vzdělání,co a kde dělá, v čem bydlí a s kým, proč je komu co toho v jakém partnerském svazku kdo žije, jak dlouho a kde bydlí atd. Díky za odpovědi.

    Další informace