• můžete si říct zubařce o barvu sundavácích rovnátek ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: můžete si říct zubařce o barvu sundavácích rovnátek ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - můžete si říct zubařce o barvu sundavácích rovnátek ?

 • Máte ve svém okolí někoho, o kom můžete říct, že je skromný?  Další informace


  Jak si říct STOP?!  Další informace


  Co si říct  Další informace


 • Můžete ze zkušeností říct, jak asi velký rozdíl v domácím klimatu pociťujete při přechodu dvojskel na trojskla u oken?  Další informace


 • Co říct, abych platila co nejnižší DPH u balíku?

  Ahoj, mam dotaz jak co nejlepe dolozit balik tak,abych za nej platila co nejmene a nemam s tim zkusenosti.. Prisel mi balik s udanou cenou 190usd, v prepoctu tedy 3790,46 kc... Problem je, ze k tomu nemam zadnou fakturu o tom, co v tom baliku je (jsou tam lidske vlasy), pouze vypis z uctu a paypalu,kde je stejna castka.. Nasla jsem na netu,ze bych mela platit dph 21 %, ale clo ne, vzhledem k cene i k obsahu baliku (na lidske vlasy se clo nevztahuje a navic je to pod cenou,kdy se plati clo).Co ale nevim, je to, zda ten balik budou otvirat nebo ho uz otevirali, ptze v paypalu je napsane jako kvantita pouze 1 kus, pritom v baliku je 100 kusu. To je jedna vec, podle me by bylo nejlepsi rict ze to jsou proste nejaky lidsky vlasy pro moje osobni potreby, ale v pripade, ze by ten balik otevreli, tak budu tezko vysvetlovat, ze tech 100 ks mam pro sebe...No a jeste k tomu nemam ani zadnou poradnou fakturu, neprobihalo to pres ebay, ale po domluve pres maily, takze obsah toho baliku neni nikde poradne uveden.. nicmene jak mi poslali sken toho baliku, tak uz tam mali napsano ze vlasove potreby , tak je otazka jestli uz to otevreli nebo jim to doslo, kdyz to trochu vyplyva z nazvu prodejce..Taky nevim jestli se to DPHcko vypocitava z cele ceny nebo jestli chcou dolozit i to, kolik stalo postovne (doprava) a DPH by se pak vypocitavalo pouze z ceny bez dopravy. Proste bych potrebovala nejak poradit, co mam rict nebo jak to mam dolozit, nekde jsem cetla ze je dobry rict, ze to byl darek, m

  Další informace


 • Jak jinak říct - je mi to lhostejné.

  Das ist mir scheiss egal.

  Další informace


  Dá se tomu říct láska až za hrob? Viz odkaz.

  a href"http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/08/0430e6229ff275b06e5eb8798507dd0a.jpg" rel"nofollow" http://i1.kwejk.pl/ hellip /a

  Další informace


  Dá se to říct i o lidech, že pes (člověk), který štěká, nekouše?

  Staré lidové rčení, prý mělo sloužit k tomu, aby se děti přestaly bát psů. Myslím si, že někdy pes štěkotem vyjadřuje strach, proto kousne.Občas to platí u člověka, ale ne vždy.O člověku, který křičí a nadává, se říká, že štěká jako pes, ale občas kousne. Jde o určitý typ agresivity. Záleží na tom ,zda jde o agresivitu slovní - tedy jen štěkání, nebo fyzickou kousání.Ale obojí ubližuje.Často nejvíce štěkají , tedy urážejí či napadají jiné ti jedinci, kteří si hrají na velké šéfy, považují se za mistry světa , dokonalé jedince atd. . Chybí jim empatie ... . Vznikající zlo plodí další zlo ... takže často následuje i fyzická agrese kousnutí. To se zvyšuje vlivem alkoholu, drog, vede k vandalismu, týrání atd. , .. Vše vypovídá jen a jen o těch lidech, oni si vytvářejí svůj obraz.. Okolnosti člověka neutvářejí, pouze odhalují, jaký je (PhDr. Richard Carlson).

  Další informace


 • Dá se říct že je seno i VĚC ?

  Dá se říct že je seno i VĚC ?

  Další informace


 • Jak mám rodičům říct, že se mnou něco není v pořádku?

  Dobrý den, občas slyším hlasy, ale nevím, jak to mám říct rodičům.PS: Je mi 14

  Další informace


  Jak mu mám říct, že se mi líbí?

  Ahoj, dozvěděla jsem se přes kamarádku, že se líbím jednomu klukovi od nás ze třídy. Problém je, že to nevím jistě. Ten kluk se mi taky líbí, ale nevím, jak mu to mám říct popř. zjistit, jestli se mu taky líbím.

  Další informace


  Co mám říct kamarádům, když s nima nechci jit na pouť? Poradíte nějakou seriózní výmluvu?

  Ahoj, co mám říct kamarádům, když s nima nechci jit na pouť? Poradíte nějakou seriózní výmluvu? Díky.

  Další informace


 • Ahoj, je mi 15 let a dá se říct, že neumím plavat tam kde nedosáhnu nohama na dno. Normálně plavu, ale když

  se zastavím, tak se začnu topit, prostě nevím co mám dělat z nohama, snažím se kopat a rukama si pomáhat, ale vydžím to max 5 sekund a potom se zase topím. Poraďte prosím. Je to trapné?

  Další informace


 • Umějí říct američani říct ch?

  Já že zdeno chára už hraje v NHL stovky let, a pořád ho vyslovujou jako čára , tak mě zajímá, jestli to vopravdu neuměj vyslovit, a nebo si jen myslej, že to vyslovujou správně.

  Další informace


  Můžete mi říct, co je to ten wronskián?

  Hanulka to má dobře a j jen co je ten determinant,,,Determinantem čtvercové matice řádu n nazýváme součet všech součinů n prvků této matice takových, že v žádném z uvedených součinů se nevyskytují dva prvky z téhož řádku ani z téhož sloupce. Každý součin přitom znaménkem permutace řádků které jsme vybrali vůči sloupcům.V lineární algebře je determinant zobrazení, které přiřadí každé čtvercové matici A skalár det A.

  Další informace


  Jak říct anglicky, že je někdo pechfógl?

  Pro pechfógla mají výrazy underdog nebo loser.

  Další informace


  Jak říct anglicky přeskočila jiskra?

  Hledám poměrně běžnou frázi, která ale není doslovným překladem. Vím, že jsem ji už mnohokrát slyšela, mám to na jazyku... Možná je to něco o energii nebo tak. Pomoc, prosím!

  Další informace


 • Dostal jsem knihu Upíří deníky, můžete mi prosím říct, jestli se to vůbec vyplatí číst?

  Je to něco jako Twiling sága, nebo jsou tam vážně upíři jako za starých, dobrých časů? :)

  Další informace


 • Jak mám říct mamce o tom že mám 5, bojim se jí!

  Jak mám říct mamce o tom že mám 5, bojim se jí!Ale když jí to neřeknu tak začne s tim že mi už nemůže věřit.Myslíte že to stačí říct až si to v pondělí opravim?

  Další informace


 • Bělí se zuby po sundání rovnátek?

  Ne, jen ti je přeleští. Pokud sis ale blbě čistila, pak ti zůstanou fleky na sklovině a s těmi prý nejde nic dělat. Snad jedině vybělit. -)Čili standardně (pokud nejsi trdlo, co si neumí vyčistit zuby) ne.

  Další informace