• Můžu dát dceři jméno Clara? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Můžu dát dceři jméno Clara?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Můžu dát dceři jméno Clara?

  • Darování garáže dceři



    Další informace


  • Můžu mít u 02 dva paušály na jedno jméno?



    Další informace


    KDE V PRAZE SI MUZU DAT NAPLNIT BARVU DO TISKARNY?



    Další informace


  • Když jsem dal na YouTube svůj první vlog tak tam šel dát v pohodě ale, když chci tam dát druhý vlog tak tam dát nejde.

    Když jsem dal na YouTube svůj první vlog tak tam šel dát v pohodě ale, když chci tam dát druhý vlog tak tam dát nejde jak je to možné????

    Další informace


  • Je v souladu s učením katolické církve dát dítěti jméno Ježíš?

    Na vaši otázku nejlépe odpoví představitelé katolické církve.Domnívám se, že v době socialismu nebylo určitě žádoucí pojmenovat dítě jménem Ježíš,v minulosti zřejmě zase z důvodu víry v trojjediného Boha atd.Ale v jiných zemích či náboženstvích zřejmě nějaká omezení neplatí, jak je vidět z odkazu. Jméno Ježíš, v latině Jesus, je jménem křestním, tedy jménem, které Mesiáš z Nazaretu přijal při křtu, coby symbolu duchovní očisty a zasvě­cení. Křestní jméno Jesus je jménem teoforickým, tedy jménem, jehož částí je nějaké božské jméno. a href"http://karelwagner.blog.idnes.cz/c/116428/A-co-tak-slavit-Velikonce-na-Silvestra.html" rel"nofollow" http://karelwagner.blog.idnes. cz/ hellip /a V češtině se jméno Ježíš používá téměř výhradně pro Ježíše Krista (Ježíše Nazaratského). Není zachycené v seznamu povolených křestních jmen,. Zřejmě kvůli tomu, že je to jméno božské, jen dítě se křítí ve jméno Ježíše Krista... . a href"http://krestni-jmena.cz/seznam/" rel"nofollow" http://krestni-jmena.cz/ hellip /a Kde všude se užívá latinské Jesus, najdete v odkazu a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Je%C5%BE%C3%AD%C5%A1" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Jméno Ježíš: je nepřípustné slovo v Americe a href"http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3175-jmeno-jezis-nepripustne-slovo-v-politicky-korektni-americe.aspx" rel"nofollow" http://freeglobe.parlamentnili sty.cz/ hellip /a

    Další informace


    Můžu si dát střední jméno, i když mi nebylo 18? A můžu si ho sama vybrat, jaké si dám? popřípadě kolik by to stálo?

    Teoreticky to jde, i když jsi nezletilá, ale pouze se souhlasem zákonného zástupce (rodiče), který by musel celou záležitost i vyřídit.

    Další informace


  • Koupili byste dceři, vnučce (nebo jiné podobné rodinné příslušnici) panenku za 699 Kč?

    I kdyby byla ze sběratelské kolekce?Čistě teoreticky, jenom si to představte

    Další informace


  • Reklamace- Alaza.cz KAm dat reklamovat notebook a na co si dat pozor

    Ahoj, potrebovala bych poradi bydlim nedaleko Podebrad a nevim kam dat notebook reklamovat. A taky bych se chtela optat jake mate zkusenosti s reklamaci, na co si dat pozor a co je k ni potreba za papiry- jsem totiz bordelar a mam uz jen e-mail s potvrzenim objednavky.

    Další informace


  • Mám dvě děti syn se 10 let nestará nezajímam ho,proto jsem darovala dům dceři.Je možné tuto darovací smlouvu napadnout?

    Darovací smlouva,je možné ji napadnout?

    Další informace


    Je možné založit bankovní účet dceři, které je 16 let?

    Přítel má 16ti letou dceru. Její matka po rozpadu manželství nadělala spoustu dluhů, kterými zatížila i starší dceru. Chceme se tomu vyhnout v případě mladší dcery, do budoucna.. Přítel i jeho exmanželka jsou v insolvenci a otec dívky platí na dítě 3.000,- měsíčně, matka žádá o zvýšení na 6.000,-. Bylo by možné, aby byl pro tuto nezletilou založen bankovní účet, ke kterému by matka přístup neměla - aby z něho nevybírala peníze pro svou spotřebu? Matka s otcem by na tento účet posílali každý 3.000,- na dceřiny výdaje.

    Další informace