• můžu kouřit cigarety? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: můžu kouřit cigarety?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - můžu kouřit cigarety?

 • Od kolika let se může kouřit vodní dýmka?  Další informace


  Koupíte si cigarety s barevným dýmem?  Další informace


  Je těžší udělat maturitu, nebo přestat kouřit?  Další informace


 • Není to trochu paradox prodávat na benzínce cigarety?  Další informace


 • Koureni e-cigarety v restauraci  Další informace


  Chorvatsko vs alkohol a cigarety  Další informace


 • Jak se jmenuje film? Na americkém stadionu vybuchne atomová puma v automatu na cigarety.

  Obsah filmu: Archeologové v poušti najdou při vykopávkách nevybuchlou rak. s at. hlavicí. Prodají ji překupníkům (ve filmu je scéna kdy agenti hledají v ruském objektu / nebo sibiř, ukrajina?) pumu co zde vědci vyrobili z rak. - ale jdou pozdě - už je na cestě do ameriky pro útok. Již hotová jednotka dorazí lodí do amerického přístavu, kde se jí ujme spící agent. (Jednotka byla v rusku namontována do automatu na cigarety a dovezena na stadion, kde se má odehrát olympiáda.) Na stadionu je i prezident. Na poslední chvíli prezidenta agenti odvezou, ale at. nálož na stadionu vybuchne. V filmu je záběr na at. mrak nad stadionem, poté šero, spadlá helikoptéra... jen si právě nemohu vzpomenout jak se film jmenoval.

  Další informace


 • Dá se kouřit nebo vaporizovat kafe?

  Mohlo by to mit ucinky jako normalni kafe?Né že bych to měl v plánu ale napadlo mě co by se asi stalo :D

  Další informace


 • Proč začala kouřit i současná generace duchodců?

  Čím dál více vidím cigarety i u důchodců. Proč začali kouřit i oni?Mládež většinou začíná kouřit, aby byli cool mezi kamarády. Je tento důvod aplikovatelný i pro důchodce?Jaký máte názor na důchodce, kteří kouří?

  Další informace


  Proč je pro většinu lidí tak těžké přestat kouřit?

  Kouřil jsem asi 2 roky, před týdnem jsem přestal ze dne na den, neříkám že kdyby mi kamarád nabídnul tak bych si jednu nevzal, ale že bych měl nějaké abstinenční příznaky tak to vůbec. Je to vůlí, jestli to dotyčný bez kouření vydrží nebo ne? Nebo co to ovlivňuje jak rychle dokáže člověk přestat? Jak se někdo může takovou dlouhou dobu pokoušet neúspěšně přestat? Není to tak těžké...

  Další informace


 • Kde sehnat cigarety gitanes bez filtru v ČR?

  Dočetla jsem se, že již delší dobu se nesmějí dovážet do ČR.Dají se sehnat nejblíž v Německu.

  Další informace


 • Není nezákonná reklama na cigarety a alkohol ? V televizi a v rádiu je tuším nějaké omezení a jak je to na trafikách ?

  Viz obrázek mechanické reklamy a href"http://imageshack.us/a/img145/4514/reklamacigara.jpg" rel"nofollow" http://imageshack.us/ hellip /a

  Další informace


  Co by se stalo kdyby 17 ti lety kluk prodal cigarety mladšímu ? Jaky by dostal trest kdyby ho někdo chytil?

  Pokutu do 500 Kč.Podívejte se sem: a href"http://www.zakonyprolidi.cz/cs/1990-200" rel"nofollow" http://www.zakonyprolidi.cz/ hellip /a na § 30 odst. 1 písm. p), sazba je obecná (1000 Kč) podle § 13 odst. 1, ale u mladistvého se snižuje na polovinu podle § 19 odst. 3.

  Další informace


 • Jak říct kamarádkám že nechci kouřit?

  Už sem to tu psala sem Ciganka ale v podstatě se chovám jako čech ne jako Cigan. Mám pár kamarádek taky Ciganek ale oni už nejsou jako já oni kouřej, jsou drzé, a vyvolávají rvačky. Stydím se zato, protože si pak lidi myslejí že to dělám snimi. Chtějí abych taky kouřila ale já sem spíš se spolužačkama (češkama) a ty jsou v poho. Ale kdybych jim řekla že nechci tak by mě totál zbyli! Znám je dobře a vím že oni jsou toho schopné. Co mám udělat aby nedošlo o bitce a nesvedli to na mě? Jak jim mám říct že já postě kouřit nechci a nikdy nebudu?

  Další informace


  Jak přesvědčit partnera aby přestal kouřit?

  Můj partner kouří od 14let , pochází z rodiny kuřáků. Já nekouřím ani nikdo z mé rodiny. Partnerovi je 46let a vykouří dvě krabičky denně, nyní začal hodně hubnout a jeho otec i bratr zemřeli na rakovinu plic. Máme spolu 2děti a já teď přišla o práci a on si pořád kupuje cigarety. Uvažuji o rozchodu, nemíním se dívat jak se zabíjí a ještě to stojí takoví prachy! Když mu to říkam , tak řekne no jo, vy si zas kupujete jídlo a zeleninu a ta je taky drahá.

  Další informace


 • Smí se kouřit na vleku či lanovce?

  Při otevřených sedačkách ano.

  Další informace


 • Jak se naučit správně kouřit fajfku?

  Chtěl bych se pustit do kouření fajfky - jsem totální začátečník, nemám v tom směru vůbec zkušenosti ani vybavení, tak prosím poraďte jak začít. Nejlepší by byl odkaz na nějaké české stránky, blogy, atd.. díky

  Další informace


 • Proč kamarádi kouří cigarety ?

  Dobrý den, skoro každý ze třídy kouří a já vůbec nechápu proč.Nikdy jsem to nezkoušel a ani nechci. Co jim to dává ?

  Další informace


  Když skončím s kouřením, jak přestat myslet na cigarety??

  Konec kouření. Je nutné mít se na pozoru před dalším sviněním organismu tím, že nebudu mít cigarety u sebe, ... nebo stačí je stačí prostě nekupovat, nemyslet na ně? Stačí předsevzetí, nebo je nutné vyvinout nějaké úsilí?

  Další informace


  2 cigarety za den škodí zdraví více než 10-20 ???

  Z jakého hlediska toto může být pravda nebo je to jen kec?

  Další informace