• můžu otěhotnět, když beru orgametril? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: můžu otěhotnět, když beru orgametril?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - můžu otěhotnět, když beru orgametril?

 • Jsem matka s mimcem a potrebuji se odstehovat od pritele. Bude mi socialka platit najem nebo do jake vyse zhruba?  Další informace


 • Muze otehotnet?  Další informace


  Beru antikoncepci - bez menstruace  Další informace


 • Když šel člověk do nevěstince např. v 19. století, mohla prostitutka otěhotnět?

  Do nevěstinců chodily i významné osobnosti, panovníci atd., na ochranu se příliš nedbalo, mohla tedy prostitutka otěhotnět? Teoreticky třeba s významnou osobou?

  Další informace


 • kde můžu najít onlinehry které můžu hrát pořád dokola a nemyslim např.:Farmeramu nebo Zoomumbu

  tyhle mě jedno léto zabavily na pořádnou řádku dní D a href"http://www.oyunlar1.com/index.asp" rel"nofollow" http://www.oyunlar1.com/ hellip /a

  Další informace


  Na jakých stránkách si můžu vytvořit vlastní stránku kam můžu dát své programy?

  Doplňuji:Ale tam si nemuzu dat zadarmo sve programy

  Další informace


  Kde si můžu pronajmout digitální úložiště dat o velikosti 120 GB? Chci tam nahrávat data, když budu na služebce. Díky.

  Doplňuji:půjde především o videa a rozestříhané projekty a je třeba, aby k tomu měl přístup i můj tým lidí v kanceláři.

  Další informace


 • Když beru částečný dúchod a přijdu o práci mám nárok na podporu

  Ano,máte jako každý kdo přijde o práci.

  Další informace


  Jak můžu odvolit, když mám neschopenku? Přijde za mnou někdo s přenosnou schránou i v případě infekční chřipky?

  Zavolat na příslušný obecní úřad, aby k tobě přišla komise s přenosnou urnou.

  Další informace


 • Jak často a v kterou část dne rosit palmy a cykasy? Můžu v létě rosit palmy, když je slunce, nebo až večer?

  Podle mě by se některý druhy mohly rosit denně.

  Další informace


 • chci otěhotnět

  brala jsem asi 4.roky antikoncepci a před dvěmi týdny již neberu, chceme miminko, už jsem měla minulý týden menstruaci , jaká je u mně možnost otěhotnění?

  Další informace


  Je takto možné otěhotnět?

  Dobrý den, je mi blbé se takto ptát, ale chtěla bych se ujistit. Je možné otěhotnět, když si přítel utře ejakulát kapesníkem, tím pádem mu může něco málo zůstat na prstu (tvrdí, že to z ruky utřel pořádně) a pak šel tím prstem do mě?

  Další informace


  Je možné otěhotnět při použití kondomu?

  Ahoj, je mi 17 a před 15 dny jsem měla chráněný styk s přítelem. Jak říkám, tak jsme použili kondom. Problém je, že má moje menstruace už 12 dní zpoždění. Hned po sexu se mi dostavila kvasinková infekce, kterou jsem úspěšně doléčila, ale teď jsem pro změnu zjistila, že mám roupi. Mají tyto nemoce vliv na zpoždění nebo je tu reálná možnost, že jsem těhotná? Podle internetu nemám zatím žádný příznak raného těhotenství.Předem děkuji za odpověď.

  Další informace


  Je možné otěhotnět když beru teprve druhý měsíc antikoncepci?

  Dobrý den , vím že to bude asi opravdu kravina,ale teprve před pár dnima to je co jsem dokončila(dobrala) druhý měsic užívání antikoncepce, s partnerem jsme si ale řekli už když jsem začínala ten druhý měsíc , že to riskneme a že se teda udělá do mě, nebylo to jen jednou a právě proto se chci zeptát jestli je možné otěhotnět i když teda beru antikoncepci?. předem děkuji za odpověd.

  Další informace


 • Kde si můžu spočítat čistou mzdu z brigády, když jsem registrovaný na UP? děkuji

  No nejlíp se mi počítá na kalkulačce. :-))))Ty jo, musíš tu otázku rozepsat, jakou máš smlouvu? Kolik si vydělal? atd.Taky je možné podepsat růžovku a požádat si o vratku daně.

  Další informace


  Jaké brigády můžu sehnat, když je mi 15-18 let ??

  No, brigády u nějakých firem seženeš brigády do 6-hodin nějaké nenáročné práce, roznášení letáků, rovnání zboží atd. Nebo tě může zaměstnat konkrétní osoba (doučování, uklízení atd.). Zavolej třeba do Lídlu a tam tě zaměstnají, platijú tam dobře.PS: Jen blb nazývá ostatní blby.

  Další informace


  Chce úřad práce potvrzení, když ukončím nekolidující zaměstnání? Mají na to svůj formulář nebo ho můžu stáhnout z netu?

  I nekolidující zaměstnání musíte řádně ukončit výpovědí nebo dohodou k určitému datu. Změnu pak musíte ÚP oznámit a doložit do X (?? nejsem si jista, jestli by i unekolidujícího zaměstnání stačilo 8) kalendářních dnů.Jako doklad by měla stačit písemná dohoda nebopotvrzení (na normálním papíře) zaměstnavatele.Je to podobné jako při skončení registrace.Najdete-li práci, stačí na ÚP zajít s pracovní smlouvou…

  Další informace


 • Můžu pít tvrdší alkohol při bolesti v krku? Beru na to Bioparox

  Proc pit pri bolesti v krku alkohol ..?....kdyz se nalejvas tvrdym tak to s tebou nebude tak zle ...pocti si tady a href"http://nemoci.abecedazdravi.cz/jak-lecit-bolest-v-krku-1....ja" rel"nofollow" http://nemoci.abecedazdravi.cz / hellip /a mam dobrou zkusenost s jitrocelovym sirupem ten je na prudusky super...(pouze domaci ty lekarnove nejsou nic moc...jinak si ohledne Bioparoxu precti pribalovy letak ..ten najdes budto v krabicce nebo si ho muzes precist i zde ... a href"http://www.servier.cz/informace-pro-pacienty/onemocneni-dychacich-cest/bioparox/" rel"nofollow" http://www.servier.cz/ hellip /a jinak abych dodal... tak pokud beres jakekoliv leky alkohol se k nim nepodava nektere leky ho obsahuji ...ale kdyz beres leky tak alkohol ne uz ze zasady ....pokud ti to nedoporuci doktor nebo lekarnik...Doplňuji:...Tento přípravek obsahuje malé množství ethanolu (alkoholu), méně než 100 mg v jedné dávce.

  Další informace


  Jaká je alternativa za lék Rivotril, který se přestal vyrábět?

  (beru na panickou poruchu)

  Další informace


  Beru Vesel Due F mohu na něj vzít Panadol Novum 500mg.

  Bral jsem i varfarin orion 5mg a některé léky jsem nesměl že ředí také krev. Nemůže se nic stát když si vezmu Panadol Novum 500mg na horečku. Děkuji za odpověď

  Další informace