• Můžu s oparem na puse do sauny????? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Můžu s oparem na puse do sauny?????. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Můžu s oparem na puse do sauny?????

 • Kdyby se vám při cucání nanuku odlomil větší kus toho nanuku přímo v puse jak ten vetší kus potom zkonzumujete?  Další informace


 • Co můžu řídit za motorku když mám řidičskký průkaz skupiny A1 s dodatkem 150  Další informace


 • Tip na hodinky do sauny  Další informace


 • Proč má vždy po pájení hnusnou chuť v puse a žízeň ?  Další informace


 • Co v hodnotě 50 Kč mohu zaplatit platební kartou?  Další informace


 • Na jakých stránkách si můžu vytvořit vlastní stránku kam můžu dát své programy?

  Doplňuji:Ale tam si nemuzu dat zadarmo sve programy

  Další informace


  Co znamená hodnota 2200mAh u baterie notebooku? Můžu tam dát i jinou hodnotu?

  Je vyšší hodnota lepší a vydrží déle?

  Další informace


  Co znamená 150 MB internetu? Jak dlouho na něm můžu být?

  Toto množství dat většinou poskytují operátoři jako internet v mobilu ap., poté následuje FUP (pomalejší stahování).Hodně záleží na mobilu a také na prováděné práci na něm. Př.: Chytrý telefon již díky obřímu displeji potřebujek k zobrazení více dat, než melý displej, zapnuté GPS u chytrého mobilu stahuje neustále data, spuštění videa ve větším rozlišení je více dat než v menším, atd.Je potřeba vědět, že už pro samotné načtení stráky jsou stahována data. Z praxe moho potvrdit, že můj obyč. telefon s dispejem 240x320 při denní návštěvě netu, prohlížení obrázků a občasném prohlídnutí videa vydrží se stejným množstvím dat v pohodě celý měsíc.Takže záleží na tvém telefonu, práci na něm, spuštěných aplikacích a podle toho ti vydrží.Doplňuji:Jen upřesním, že můj telefon je SE, prohlížeč Opera mini, často požívám ICQ, TrackID a stránky nenačítám v mobilním zobrazení.

  Další informace


 • Destilační přístroj vlastnit můžu,ale je povolena domácí výroba alkoholu???

  Myslím tím výroba alkoholu pro VLASTNÍ potřebu je to legální???

  Další informace


  DOBRY DEN JSEM C.I.A VEDEN NA URADE PRACE DO JAKEHO VEKU MUZU BIT TAM VEDEN JSEM R.1949 DO DOBI NEZ SI ZAZADAM O STAR.DU

  CHOD TO JE DO 65LET DEKUJI H.

  Další informace


  A co můžu udělat pro to,aby mu neproměnili podmínku za nedbalku?Děkuji

  MU znamená vašemu příteli (manželovi) ?Ale proč byste cokoli měla dělat Vy? Jak to myslíte ?Dejte svému mu radu, aby se choval ve všech ohledech a ve všech situacích tak, aby neporušil zákon..., což povede k tomu, že na konci podmínky dostane ´osvědčení´ že se v podmínce osvědčil, a to bude jeho životní výhra !

  Další informace


 • A na co norvorozenci, kojenci a batolata potřebují mít neustále v puse dudlíka ?

  Uklidňuje je, že sosají, i když nesosají. Podobný reflex mají vypěstovaní kuřáci, když žmoulají cígo. -)

  Další informace


  1.pilulku jsem si vzala o 4hod.déle,4tou o 13,5hod.déle a 12tou až se 13tou naráz,1hodinu po styku.Můžu být těhotná?

  nepravidelné užívání antikoncepce

  Další informace


 • Jak často je dobré chodit do sauny?

  Ráno nebo raději odpoledne? A jak dlouho v ní nejlépe být, aby z toho mělo tělo užitek? Je lepší parní sauna a nebo infrasauna? :-)

  Další informace


 • Dd, muj syn byl vyloučen z SŠ.Jajsem podala odvolaní protí razhodnuti. jak dlouho to trva a kolik krat mužu odvolat?

  odvolať sa dá zvyčajne 1x.

  Další informace


  Co můžu dělat, pokud mi zaměstnavatel odmítá dát výplatu?

  Dělala jsem u jedné paní, měla jsem sepsanou dohodu o pracovní činnosti, ale já nemám kopii, nechala si ji pouze zaměstnavatelka. Po pár dnech práce jsem se rozhodla ukončit dohodu, s čímž jsme obě dvě strany souhlasily a podle smlouvy jsem se měla o peníze přihlásit následující měsíc 10.,což mi i paní na dotaz potvrdila. Nyní nebere telefony ani se neozývá na sms, sídlo má daleko. Co můžu dělat?Doplňuji:Děkuji, myslela jsem si to. Budu ji ještě chvíli nahánět ale je pravda, že jde o pár set. Bohužel..

  Další informace


 • Vytváří se afty v puse také z nečištění zubů?

  Odpoví odborník: Příčina vzniku aft nebyla dosud zjištěna.Postupně se uvažovalo, že příčinou jsou viry, baktérie či nedostatek vitaminů. Nic z toho se ale neprokázalo.V posledních letech bylo zjištěno, že u některých pacientů souvisí vznik aft s nedostatkem železa, vitamínu B2 a kyseliny listové.Stále probíhají výzkumné studie, zda a jak se zapojují autoimunní procesy do vzniku této choroby.Vznik afty může být vyprovokován např. poraněním při čištění chrupu kartáčkem, špatně sedící zubní protézou, přikousnutím části sliznice, ale i stresem, menstruací u žen a pod.. Řada pacientů dává také vytvoření afty do souvislosti s určitým druhem potravy, jejichž šťávy a esence mají vliv na sliznici úst (koření, citrusové plody, rajčata).Jasný průkaz této příčiny ale není doposud podán. Při špatné hygieně bývá průběh aft těžší, protože se spodina aftózních vředů bývá infikována bakteriemi.atd. a href"http://www.zuby.cz/onemocneni-ustni-sliznice/afty-caste-a-bolestive-postizeni-ustni-sliznice.html" rel"nofollow" http://www.zuby.cz/ hellip /a Pokud si nečistíte zuby, jde o špatnou hygienu, takže vzniklé vřídky z důvodů uvedených v článků se špatně hojí. Take nečištění zubů působí nepřímo, stav zhoršuje. .

  Další informace


  Jste příznivci sauny? Kterou preferujete? Finská sauna mi dělá moc dobře, infra jsem nezkoušela, ale píší, že je dobrá

  pro regeneraci kloubů - což také potřebuji. Takže se teď nemohu rozhodnout. Finská sauna je známa svými blahodárnými účinky na zdraví člověka a působí preventivně proti nachlazení, chřipce a dalším nemocem.Infra sauna. Infrapanely jsou zasazeny okolo celého těla a díky bližšímu kontaktu zahřejí rychleji Vaše svaly a klouby v těle. Infra sauny jsou tedy vhodné pro regeneraci kloubů a svalů. Po návštěvě infrakabiny je organismus za velmi krátkou dobu připraven k tělové masáži.Doplňuji:Já plánuju zbudovat saunu doma, tak řeším, kterou.

  Další informace


  Co je vřídek s bílou tekutinou v puse?

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda tady nemáte někdo zkušenosti s vřídkem na horní straně dásní. Je vcelku malý a jde vidět, že je naplněn bílou tekutinou až hnisem. Nejsem po žádném zákroku od zubaře. Narostl mi na dásňu, jak se říká ze dne na den. Zajímalo by mě co to tedy je. Máte někdo s tím zkušenosti? DěkujiDoplňuji:Ještě doplňuji ale nevím jestli to má s tím souvislost a pokud ne, tak se omlouvám za otravování. Silně mě bolí v krku nemůžu polykat a vzadu v ústech mám vřídky pokryté bílou vrstvou nevím čeho. Myslíte si, že tyhle dvě věci spolu nějak souvisí?

  Další informace


 • Co všechno můžu dávat ptákům v zimě?

  Nevím co všechno můžu dat ptákům. Poradíte mi?

  Další informace