• Můžu se skrze WWW nechat uvést do hypnotického stavu a své prožitky pak v hypnóze sdělovat vzdálenému terapeutovi? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Můžu se skrze WWW nechat uvést do hypnotického stavu a své prožitky pak v hypnóze sdělovat vzdálenému terapeutovi?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Můžu se skrze WWW nechat uvést do hypnotického stavu a své prožitky pak v hypnóze sdělovat vzdálenému terapeutovi?

 • Myslíte, že politik který podvádí své blízké, nrbude podvádět své voliče ?  Další informace


 • Můžu si ještě nechat studentskou Opencard?  Další informace


 • Prostřednictvím koho/čeho je nejlepší najít v Praze spolubydlení? A na co se při hledání zaměřit?  Další informace


 • Musí se u daňového přiznání přes datovou schránku uvést i toto?  Další informace


 • Můžu nechat pečené maso přes noc mimo lednici?

  Ahoj, dostal jsem od rodičů pečené kuřecí stehna, ale nechal jsem je v sáčku v tašce přes noc. Je to ještě jedlé nebo se to už nějak začlo kazit? Když to sním, může to být nebezpečné? Díky :)

  Další informace


 • Můžu nakupovat a nechat si poslat věci z Amazon.com do ČR?

  Ano, jde to. Ale nezapomeňte, že nad 22€ (cca 30 USD) se platí DPH - do téhle částky se počítá i doprava, pokud nejde o běžnou poštu (takže DHL, PPL a podobně). Nad 150€ se platí i clo.

  Další informace


 • Proč nelze nainstalovany program do notebooku uvest, aby byl funkčni nyni se jedna o program nikon transfer.

  Proč nelze nainstalovany(é) program(y)do notebooku nyni, třeba nikon transfer i jine programy uvest, aby byli funkčni. Nikon transfer tam již byl nainstalovany, nyni nelze jej nainstalovat, při kliknuti na ikonu vyskoči tabulka s textem- Failed to initialize pluto a program se NEOTEVŘE, taky i jine programy, třeba jsem měl v notebooku malvarebytes po čase jsem jej odinstaloval a nyni po 5 měsicich nejde již nainstalovat. Mam v notebooku OS Windows 8.1, Nevim co je toho přičinou. Děkuji za informaceDoplňuji:Proč nelze zprovoznit a otevřit program(y)nainstalovane do notebooku nyni, třeba nikon transfer i jine programy, nainstalovane jsou řadně, spravně, ale neotevřou se. Nikon transfer tam již byl nainstalovany a FUNGOVAL, nyni nelze jej otevřit, po kliknuti na ikonu vyskoči tabulka s textem- Failed to initialize pluto a program se NEOTEVŘE, taky i jine programy, třeba jsem měl v notebooku malvarebytes po čase jsem jej odinstaloval a nyni po 5 měsicich jsem jej nainstaloval, ale nejde otevřit, naskoči tabulka chybova hlaška . Mam v notebooku OS Windows 8.1, Nevim co je toho přičinou. Děkuji za informace

  Další informace


  Nejde spustit video v prohlížeči skrze Windows Media Player  Další informace


  Když mám nápad na mobilní aplikaci, a budu to chtít nechat v budoucnu zrealizovat, na koho se pak obrátit?

  Chtěl bych si nechat naprogramovat aplikaci, a to tím způsobem, že prostě nechci nic řešit, jen bych to zadal nějaké firmě, která se tímhle zabývá, ta by to naprogramovala přesně tak jak já bych zadal, naúčtovala by si cenu a aplikace by byla moje. Jde to takhle?A pokud jo, tak na jakou firmu se obrátit? Nechci aby mi to dělal nějakej studentík, kterej by to pak ukrad a řek že je to jeho, anebo mi to naprogramoval a pak by naprogramoval to samé na svoje jméno a ještě lepší a vydělával by na mém nápadu.A jak se pohybují ceny za takovou věc? Byla by to jednoduchá na půl aplikace, na půl hra, možná placená, možná by se to financovalo z reklam (tam ale zas nevím, kolik by to muselo mít uživatelů, aby se to uživilo..) Stačí mi orientačně, jestli jsou to tisíce, desetitíce, nebo víc..a jestli je potřeba pak platit další poplatky, za nějaké umístění někde v tom google vyhledávači aplikací, nebo už by to pak bylo bez dalších nákladů.

  Další informace


  Jaké parametry musím uvést do kolonky příchozí a odchozí pošty v elektr. poště incredimail ?

  ...když můj email mám zavedený na email.cz. Zkoušela jsem všechny rady z minule, ale stále mě přichází zpráva o chybě. děkuji

  Další informace


 • Můžu mě učitelka nechat propadnout když mám dyskalkulii?

  Mám papír který jsem dávala ředitelce školy a tet řešíme jestli má vůbec právo aby mě matikářka nechala propadnout ...Doplňuji:Do školy chodím pravidelně a snažím se!

  Další informace


  Musí zdrav. zařízení uvést na neschopence, že je to pracovní úraz a zároveň zaviněný druhou osobou?

  Musí že to je pracovní úraz,že to zavinil druhý,to už není tak duležité

  Další informace


  Je mi 16 a jsem těhotná. Chci se jen zeptat, jestli se můžu nechat předčasně zplnoletnit a kde a musí k tomu být svatba?

  vlastina má pravdu, je potřeba podat žádost k soudu....ten pak rozhodne,zda Vaší žádosti vyhoví.Nerozumím moc tomu,proč toužíte být plnoletá,,,

  Další informace


  Jaký uvést duvod přeřazení do jiné věznice?

  Málo stravu (nejsou k dispozici minutky ),TV vysílá jenom ČB a v kantýně je malý výběr chlastu!

  Další informace


  Jak napsat žádost o občanství?Jaký uvést důvod?

  Dobrý den,v Čechách žiju již 1Olet,minulého roku jsem se vdala,s maželem jsme 9let spolu a vzali jsem se kuli naší vášni-cestování,abych mohla požádat o české občanství,protože slováci nemají také výhody jako češi.Je vhodné uvés do žádosti tento důvod?Děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Můžete mi prosím poradit název této květiny a případně uvést jak se o ni starat?

  Květinu mám již delší dobu, rostla bez problémů a najednou začala usychat a vadnout. Nevím si rady jak ji zachránit. Díky.Doplňuji:Omlouvám se obrázek zde: a href"http://nahrejto.cz/files/36091400969238118779.jpg" rel"nofollow" http://nahrejto.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Půjčit vzdálenému známému peníze?

  Půjčili byste vzdálenému známému 10 000 Kč ?

  Další informace


 • Jak můžeme uvést do souladu vypařování černé díry s kvantovou mechanikou?  Další informace


 • Do jaké míry lze použít výsledky své bakalářské práci ve své magisterské práci?

  Lze například zkopírovat 30 stránek a potřebných 70 dopsat nebo musí být vše nové ?

  Další informace


 • Je mi 15 mám jenom 168cm mužu si nechat předepsat růstové hormony?

  Na tohle ti nikdo růstové hormony nenapíše, protože to je norální výška. Mně je 26 a mám 169 cm a malá nejsem.

  Další informace