• Můžu se utopit při pití? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Můžu se utopit při pití?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Můžu se utopit při pití?

 • Pozvali by jste žebrajícího bezdomovce do bufetu a zaplatili mu oběd? (polévku, jídlo, nealkoholické pití)  Další informace


 • Fungují v dnešních vlacích ČD 1. třídy nějaké rozvážky jídla/pití, či je to spíše vzácnost nebo výsada v zahraničí?  Další informace


 • Můžu jako podnikatel (neplátce dph) prodat zboží v hodnotě např. 4000 Kč jen za 1 Kč a můžu ho třeba prodat sám sobě???  Další informace


 • potraviny/pití

  Jaké potravinyití považujete za Dietní ?

  Další informace


  Také míváte na stole olympijské kruhy po pití kávy, čaje...?

  Ne, umím si hrnek pořádně přiložit k puse a netečou mi pak po hrnku kapky dolů a ruce se mi zatím tak netřesou.

  Další informace


  Jaké je vhodné (nealkoholické pití k sýrovému fondue?

  Čaj, nejlépe silný černý...A nebo masový vývar - ten je ještě lepší.-)

  Další informace


  Jaky vliv muze mit piti 2l coca coly denne po dobu 2 mesicu na telo ?

  Ahoj,Mam pomerne unikatni problem - potrebuju rychle ztloustnout, absolutne nesnasim jidlo a pokazde, kdyz jim, tak se musim nutit abych spokl jeste dalsi lzici jidla, napadlo me, ze cesta by mohla vest pres piti techto nelidsky preslazenych limonad, jelikoz 2l coca coly je myslim 3,6k KJ a nemel by to pro me byt problem vypit za den, tak by to velmi usnadnilo tento muj problem, ale na druhou stranu, vydrzi telo 2l denne tohoto sera napr. po dobu 2 mesicu ? (rozhodne bych pil i obycejnou vodu a ne jen colu)Doplňuji:jen pro poradek, colu jsem nepil snad pul roku, chtel jsem zacnout pit a zajimal me na to nazor ostatnich lidi.

  Další informace


  Do čeho si dáváte pití?

  Nechci používat plastovou lahev, co jiného?

  Další informace


 • Dobry den mate prosim nekdo zkusenosti jsou li nejake vedlejsi ucinky pri piti Nopalu? Zhorseni pleti atd? Diky

  kaktusové extrakty konzumujem výhradne v tequile.zatiaľ som vedľajšie účinky - vplyv na stav pleti nezaznamenal.-Q

  Další informace


 • kde můžu najít onlinehry které můžu hrát pořád dokola a nemyslim např.:Farmeramu nebo Zoomumbu

  tyhle mě jedno léto zabavily na pořádnou řádku dní D a href"http://www.oyunlar1.com/index.asp" rel"nofollow" http://www.oyunlar1.com/ hellip /a

  Další informace


  Pití v klávesnici u notebooku  Další informace


  Na jakých stránkách si můžu vytvořit vlastní stránku kam můžu dát své programy?

  Doplňuji:Ale tam si nemuzu dat zadarmo sve programy

  Další informace


 • co čekat od předvolání na sociálku kvůli pití alkoholu?

  Ahoj,měla bych dotaz,před měsícem mě na jedné akci chytila policie (měla jsem jedno frisco - nadýchala 0,3) ,předali mě rodičům. Mám spoustu kamarádů kteří se neustále opíjejí a nikdy je nikdo nechytil. Já jsem na diskotéce byla poprvé.. je mi 15,ve škole ani nikdy jindy žádné problémy..přišlo mi předvolání ze sociálky..nevíte prosím někdo co od toho můžu čekat? Jaké budou následky? Jsem z toho šíleně vyděšená..

  Další informace


 • Může se strom utopit?

  je to trochu divná otázka ale zajímá mě to.

  Další informace


 • 30 procent všech zaměstnanců v podniku jsou ženy. Mužů je o 360 více než žen. Kolik žen a kolik mužů pracuje v podniku?

  Tahle slovní úloha je pro mě moc důležitá. Může mi vylepšit prozatímní známku. Už jsem nad tím seděla a počítala hodinu ale nic mi nevyšlo, prosím pomoc!!

  Další informace


 • Čím je zdravotně či jinak prospěšná urinoterapie alias pití vlastní moči?

  Má to nějaké zásady? Nepít třeba při zánětu močových cest nebo pít to jen na lačno?Pít cizí moč je riskantní?Jaká rizika tato svérázná praktika přináší?

  Další informace


  můžu vypít hodně litrů pití nestane se mi nic?

  Zdravím všechny.Mám dotaz dneska chci po celý den vypít alespoň 10 l pití samozřejmě nealkoholického :) a já s ptám stane se mo něco po tolika vypitých litrů pití (vody a sirupu nebo šumáku) kromtoho že budu chodit na záchod močit jak koroptev...??

  Další informace


  Může mít pití energy drinků ve větším množství (např. 1,5 - 2l za den) trvalý vliv na soustředění?

  No - můžeš si odrovnat ledviny, játra, žaludek, slinivku...A taky si vytvořit silnou závislost na kofeinu (asi nejobvyklejší stimulans v Energy).A taky ztloustnout a přivodit si cukrovku - tam je cukru jak ´v homoli´...-)

  Další informace


  Je časté pití kávy zlozvyk?

  Zvyk určitě, ale asi ne zlý, pokud je káva považována za zdravou. Zlozvyk jen v případě, kdy v pracovní době stojí s kávou a cigaretou každou hodinu venku, což je běžná praxe mnoha zaměstnanců (u nás ve firmě).

  Další informace


  Je možné se utopit sám v sobě?

  Řekla bych,, že jako narcista ano. Je to člověk, který nachází zalíbení sám v sobě.Mytologický hrdina Narcis se zamiloval do svého vlastního obrazu na vodní hladině. Obraz dlouho se zalíbením pozoroval, až zakořenil a a vyrostla z něj květina.Takže utopil se sám v sobě, ztratil svou identitu. Neplatí dnes u mnohých, že se zhlížejí sami v sobě, ve vztahu k druhým se často stanou manipulátory? Okolí je vnímá jako namyšlené, rezervované, zahleděné. jen do sebe ....Takže takovýto jedinec sám v sobě utopil empatii a vztah k druhým. Zapomněl milovat druhé ...

  Další informace