• Můžu se zaregistrovat na Úřad prace ve vedlejším okrese? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Můžu se zaregistrovat na Úřad prace ve vedlejším okrese?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Můžu se zaregistrovat na Úřad prace ve vedlejším okrese?

 • Kdybych se opět dostal na Úřad práce, jednala by se mnou úřednice po předchozí negativní zkušenosti se mnou jinak ?  Další informace


 • Soused chce na vedlejším pozemku mít kozy  Další informace


  Jak získat městský byt s trvalým pobytem v jiném okrese než v okrese ve kterém bydlím?  Další informace


 • V jakém okrese leží obec Počerady?  Další informace


  Urad prace a prispevek na podnikani  Další informace


  Platce dane pri osvc jako vedlejsim  Další informace


  Dpp a urad prace prvni 3 mesiice  Další informace


 • Jen 3 měsíce osvč a pak úřad práce...

  mohu si odečíst celé daňové zvýhodnění na dítě,což je 11.604 kč pokud budu podávat daňové přiznání jen za 3 měsíce,což jsem byla osvč a 24.840 kč také na poplatníka za celý rok.

  Další informace


  Financuje úřad práce rekvalifikační kurzy?  Další informace


 • Řeší Úřad práce i pracovně právní vztahy zaměstnanců se zaměstnavateli pokud jde o neoprávněné propuštění?

  Dobrý den,jsem zaměstnán na základě prodloužení platnosti původní smlouvy platné od 28.3.2011 na dobu určitou do 28.9.2011. První prodloužení smlouvy je datováno 1.10.2011, čili splňuji podmínky 2. bodu § 65 (Skončení pracovního poměru na dobu určitou).Zaměstnavatel toto očividně neví a má za to, že mi smlouva končí 30.9.2012 a nechce ji prodloužit (zřejmě bude trvat na mém propuštění). Prosím o info jak postupovat pokud neuspěji s mojí oprávněnou argumentací. Děkuji za odpovědi z vlastních zkušeností.Doplňuji:SÚIP bude zřejmě vhodnější než ÚP - díky za nasměrování.

  Další informace


  úřad práce

  Kamarád se má hlásit příští úterý na úřadu práce, ale v pátek odjíždí 300 km daleko na svatbu příbuzné a chtěl by se zdržet aspoň pár dní, když už jede takovou dálku. Je možné jít na ÚP dřív a omluvit se, že v daný termín nebude doma ?

  Další informace


  Pracovní neschopnost a úřad práce - jak postupovat?

  Minulý měsíc jsem ukončil podnikání a o od toho dne jsem dlouhodobě hospitalizován. Na živnostenském úřadě jsem vše nahlásil. Ale prý se během pracovní neschopnosti nelze přihlásit na úřad práce. Jak mám tedy postupovat a kdo bude platit mé soc.+zdrav.pojištění? Děkuji.

  Další informace


  Když chci zažádat o stavební povolení mám se nejdřív zajít zeptat na obec, nebo můžu jít rovnou na staveb. úřad?

  Pokud máš stavební pozemek , tak zajdi přímo na stavební úřad

  Další informace


  Chci ukončit status OSVČ a jit na úřad práce, ale mam dluh na soc i zdrav. pojištění. Dostanu něco?

  Nezáleží na tom jestli máš dluh nebo ne, ten budou vymáhat samostatně. Záleží na tom kolik a jak dlouho jsi byl povinen platit. Pokud jsi platil pojisté (resp. měl jsi platit), vypočítá se ti podpora z této částky.Nediv se, že ti bude vypočítána podpora ve výši třeba 1500,-Kč. Je to z toho důvodu, že jsi měl malé příjmy a malé platby.Ale podrobně ti to sdělí až v rozhodnutí na úřadu práce, který je oprávněn k výpočtu podpory.

  Další informace


 • Poradite prosim dobreho psychologa v okrese hodonin, popr. Jeste lepe na internetu? Dekuji

  gt a href"http://www.znamylekar.czsycholog/hodonin" rel"nofollow" http://www.znamylekar.cz/ hellip /a Ber ty co maj nejvíc hvězdiček, tak jako na čsfd nebo u hotelů. Jinak na internetu jedině Dr.Axl, ten má PhDr. PhMr. RNDr. RTDr. ThLic. MSDr. JUDr. samozřejmě Ing. a Ing. arch. a pak ještě nějaký akademicko-vědecký....jo, a pak má ještě titul mistra jihočeskýho kraje ve stoji na hlavě a řád putimského lopuchu, za to že neplýtvá papírem...

  Další informace


  Je městský úřad - sociální věci (psychické tyrání) stejné jako sociálka u úřadu práce?

  Nebo to jsou dvě odlišné instituce, nebo na koho se má člověk obrátit s tímto problémem.

  Další informace


 • Nevíte někdo o zdravotní škole v okrese Havířov?

  Děkuji za vaše odpovědi.

  Další informace


  Nevite kde ziskat papiry na vzv v okrese MOST?

  mam zajemdekuji

  Další informace


  Co mají dělat studenti co neuspěli u maturit? Upřednostní je úřad práce mezi uchazeči o zaměstnání?

  Přihlásí se na Úřad práce, ten jím práci nedá protože mají jen základní vzdělání, protože zaměstnavatel by takového člověka ani nechtěl.Prakticky něco umí (pokud neruply z odborného předmětu), ale jen nemají papír, že něco umí a co dělat, když zaměstnavatele nezajímá co umí, jen chce papír, že to umí.Zařadí úřad práce takové poststudenty, mezi lidi hůře zaměstnatelné a dá jím nějakou práci přednostně, když už nezačali život nejlépe ??

  Další informace


  Absolvent a úřad práce

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Teď jsem vyšel ze střední školy a prý jsem do konce června oficiálně studentem. Tak když si najdu práci do konce června, musím se hlásit na úřad práce? A když nenajdu práci a budu zaevidován na ÚP v místě bydliště a najdu si práci v jiném kraji, tak se z ÚP musím odhlásit tam kde jsem se hlásil dřív (v místě bydliště)? Děkují za odpověď.

  Další informace