• Můžu si dlouhodobými alergickými reakcemi způsobit něco závažného? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Můžu si dlouhodobými alergickými reakcemi způsobit něco závažného?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Můžu si dlouhodobými alergickými reakcemi způsobit něco závažného?

 • Slyšela jsem,že poslední číslo na občanském průkazu znamená,kolik lidí je mi podobných,nebo tak něco!Je na tom něco ?  Další informace


  Můžu s tím něco udělat?  Další informace


  Jak se jmenuje jev, kdy si spletele něco zaměníte za něco jiného?  Další informace


 • Co všechno může způsobit kostičkování obrazu na 1-2 sek u kabelové televize?  Další informace


 • Můžu si dobrovolně vybrat, že něco nechci dát do nákladů, i kdybych to používal k podnikání?  Další informace


  Můžou pluginy typu AdBlock způsobit nárůst placených zpravodajských stránek?  Další informace


 • neporadili byste mi něco na akné?babské rady a nebo i vaše osobní zkušenosti,kosmetiku nebo něco.

  trpím těžkým akné u kožního už jsem byla.

  Další informace


 • Pred par lety se dal pres teleshopping koupit neco jako elektroskutr. Nevite, kde se da neco takoveho sehnat?

  Doplňuji:Valkyro, dekuji, ale to neni presne ono. Byla to lehka vozitka, taky pomerne levnejsi nez ty z odkazu. Presto dekuji.

  Další informace


 • Můžu udělat něco pro to, aby mi Seznam neházel do spamu maily, co tam evidentně nepatří?

  Schránku si rušit nechci, jsem už na ni zvyklá. Ale mám pocit, že tuhle lahůdku se selekcí mailů mi Seznam dělá čím dál tím častějc. Jednou za čas spamovou složku čistím, jenže ještě než ty maily smažu, musím vždycky jak trotl mail po mailu celou složku projít a zkontrolovat ručně , jestli tam nááhodou není šouplý i nějaký normální mail. Už mě to docela unavuje a otravuje, protože jednak je to práce navíc, a jednak se mi tu a tam stane, že nějaký normální mail mezi vším tím spamem přehlídnu, spamy definitivně smažu...a spolu s nimi i ten mail normální . Že jsem smázla něco, co jsem neměla, se pak dozvídám po několika dnech i týdnech, kdy mě lidi upomínají, že jsem jim ještě neodpověděla na to a to.Fakt nechápu, na jakým principu Seznam ty maily filtruje, protože 100 mailů od odesílatele XY mi doručí v pohodě, ale ten 101. mi MUSÍ prsknout mezi spam... Já takovou podpásovku samozřejmě nečekám, dál čekám na avizovaný mail, mail nejde... No kde by mě napadlo koukat do spamu, že jo...Přitom spam jak vyšitý mi vesele plní doručenou poštu...Dá se s tím něco dělat? Poradíte mi, prosím?Díky moc za jakýkoliv užitečný tip :)

  Další informace


 • můžu něco dělat s arogantním chováním policisty?

  je v pořádku, kdyz mě zastaví hlídka policie na dálnici a ani jeden nemá pokrývku hlavy, rozepnuté košile u řidiče minimálně 3 knoflíky a spolujezdec ani nepozdravil a jen podal otazku co vezete ?

  Další informace


  Můžu něco udelat se sklepem sousedky pod mojim Dvorem ?

  Dobrý den,mám jeden problém s pozemky .Nedávno jsem dostal darem nemovitost se dvorem pod kterým má moje sousedka rozlehlý sklep.Je možné se tomu nejak bránit ? Nebo získat ho do sveho vlastnictví ? Nemuzu na svém dvore ani kopat bazen. Děkuji.Doplňuji:jsem plným majitelem pozemku a neprijde mi zrovne férové abych musel jsete kupovat sklep pod nim .. :(

  Další informace


 • Proč se říká něco jako: Bež do Prkvančic kopat křen.? Je kopání křenu něco, co je skoro až za trest?

  Prkvančice je něco jako druhá varianta pro poslaní do těch míst kam slunce nesvítí?

  Další informace


  Pokud je možno objednat si něco k jídlu, jídlo existuje, ale pokud si objednáme něco k snědku, existuje i snědek?

  Tedy za předpokladu, že si nebudeme objednávat nic z čeledi chřestovitých.Ad Kepler: Tři významy?V prvním významu se užívá pouze ve spojení k snědku , takže snědek jako takový se neužívá.V druhém významu je to jednoděložná rostlina, což tak nějak vyplývá i z mýho doplnění pod otázkou- čeleď chřestovité )A ten třetí? Prozradíš?

  Další informace


  Můžou pouliční lampy způsobit halo? Může se okolo nich halo vyskytnout?

  Halové jevy okolo pouličního osvětlení.

  Další informace


  Je správně Dát si něco na jídlo nebo Dát si něco k jídlu?

  Dát si něco na jídlo je spojení,, které patří do obecné češtiny, tedy nespisovné..Vazba slovesa dát (si) na význam: umístit, položit,, postavit,, atd. - např. na stůl, na hlavu, na podlahu atd.Takže jedině správné je dát si něco k jídlu nebo dát si jídlo.Doplňuji:Jak se obvykle stává,, otázka je nepřesně formulovaná.I když se dá předpokládat, že vám jde o to, na čem si chcete pochutnat, co chcete sníst.Samozřejmě si můžete dát, nalít na jídlo, na pokrm třeba tatarku nebo koření zamíchat do jídla, ale to už je něco jiného.Nejde o vztah dát si něco k jídlu (nespisovně na jídlo) sníst.více diskuse

  Další informace


 • je nějaký program pro android podobný www.picmonkey.com nebo něco, kde můžu dát k fotce jiné pozadí?  Další informace


 • Může kýchání, pálení očí, potíže s dechem a červenou vyrážku na rukou způsobit alergie na morče?

  Dobrý den, už delší dobu se u mě projevuje alergická reakce, pravděpodobně na morče. Když na něj sáhnu, tak se mi na rukou udělají červené fleky, kýchám a pálí mě oči. Na alergologii už jsem se objednala, ale chci se zeptat, jestli by tahle alergie mohla způsobovat i to, že se mi poslední dobou občas hůř dýchá. Děje se to hlavně když jsem delší dobu v místnosti, kde je klec. Vždy to trvá tak půl hodiny, hůře se mi dýchá, jako by se mi zúžily dýchaci cesty, při nádechu a hlavně výdechu pískám a mám u toho i takový dráždivý suchý kašel. Může to být také tou alergií, nebo jsem pouze nachlazená?

  Další informace


  Co všechno může způsobit zadržování moči?

  Vím, že ledvinové kameny a zánět močových cest. A co dál? Můžou i selhat ledviny? Mně se to netýká, dodržuji pitný režim a chodím pravidelně na WC jen mne tohle zajímá.

  Další informace


  Co může zpusobit rozpad rány - můžou to způsobit vstřebatelné stehy?

  Netuším, co je rozpad rány ?? Pokud se rána otevřela, mohly by to skutečně způsobit stehy, ale také například nějaká infekce a pod.

  Další informace


 • Neslyšeli jste prosím někdo, jestli pejskům užívání léku Karsivan, může způsobit svědění očí?

  Od té doby, co je můj pejsek užívá, pořád jezdí po koberci, dokonce i venku v trávě a oči si otírá. Nemá zánět, ani žádný výtok z očí. Ještě mě napadlo, jestli to nemůže být tím, že ztrácí zrak, je mu 13 let. Pravda, taky ještě bere prášky na srdíčko a na odvodnění plic. Možná je to reakce na léky? Ale už je bere docela dlouho. Jen ten Karsivan máme teprve druhý týden. Děkuji za odpovědi.

  Další informace