• Můžu si zítrat upgradovat windows? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Můžu si zítrat upgradovat windows?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Můžu si zítrat upgradovat windows?

  • Jakou skupinu řidičáku na motorku můžu mít pokud mi je 16 let? Můžu mít 125 ccm se řazením?



    Další informace


  • Jak odinstalovat windows 10 když nemám v nastavení možnost vrátit zpet na windows 7?

    Nejde mi přeinstalovat systém, Díval jsem se na návody,ale všechny odkazují na ten způsob kdy dám nastavení a vrátit zpět změny a downgrade na windows 7, jenomže takovou možnost ja v nastavení nemám

    Další informace


    Jde upgradovat Windows Vista home premium x 32 na Windows 10?

    Jde upgradovat Windows Vista home premium x 32 na Windows 10?Pokud ano, tak jak? Utilitu MediaCreationTool mně to nebere :(

    Další informace


    Instalace Windows 7 na Windows 8



    Další informace


    Je lepší Windows 8.1, nebo Windows 10?

    Mám přecházet z Windows 8.1 na Windows 10 ? Vyplatí se to?

    Další informace


    Mám Windows 7. Kde najdu Windows Movie Maker??

    Nikde. Widows Movie Maker ve W7 není

    Další informace


    Můžu prodat Windows XP Home Edition s garanci funkcniho product key??



    Další informace


    Jaký je rozdíl mezi windows xp profesional a windows xp home edition?

    Hlavní rozdíl je v tom, že pokud chceš vytvářet nějaké komerční dílo (např. programovat ale bohatě stačí i to, pokud jsi podnikatel a nahraješ to na počítač své sekretářky) tak ti to neumožňuje licence Win XP Home, proto je všude ve firmách i na běžných stanicích XP Pro (i když se tam používá pouze jako psací stroj)...Tzn. pokud jsi běžný domácí user stačí home, jinak Profi nebo Vista, 7 Business (Ultimate).

    Další informace


    Hele nevíte když mám windows 7 a když si nainstaluju windows 8 tak zůstanou mi data z předešlího windows 7

    Pokud si koupíte Upgrade, tak data zůstanou.Ale já bych u Windows 7 zůstal a počkal si spíš na (budoucí) Windows 9 .Když si vezmu, jak šla línie, tak vždycky se střídal dobrý a hrozný Windows. Budiž příkladem i Windows Vista - opravdu, tento systém se nepovedl. Ale třeba Windows 7, který na Vistu navazuje, tak ten se celkem povedl. Myslím si, že Windows 8 není dobrá volba pro počítač s nedotykovou obrazovkou a myslím si, že asi moc úspěšný nebude. Nemluvím tedy o Windows Phone 8. To je úplně něco jiného.

    Další informace


    Kde najít ve Windows 7 tento počítač? Stejně jako ve Windows XP?

    V XP je to tento počítač a ve win 7 se to jmenuje pouze počítač .

    Další informace