• Myslíte si, že když člověku jde psaní knih a baví ho to, může se tím živit i když mu třeba nejde moc český jazyk? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Myslíte si, že když člověku jde psaní knih a baví ho to, může se tím živit i když mu třeba nejde moc český jazyk?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Myslíte si, že když člověku jde psaní knih a baví ho to, může se tím živit i když mu třeba nejde moc český jazyk?

  • Když se něco stalo, může to člověk napravit tím, že to odstojí, či někdy dokonce odsedí? Nebo to jde vyřešit jinak?



    Další informace


    Program na psaní knih



    Další informace


  • Nejde mi otocit klic v zapalovani, volant seklej neni, takze tim to nebude. Nevite nekdo co s tim?



    Další informace


    Vyplatí se mi živit auto?



    Další informace


  • Jestli si koupím mobil v Německu bude v nastavení i český jazyk?



    Další informace


  • Kde berou spisovatele inspiraci pro psani knih kdyz tu oblast nemuzou osobne znat ?

    Treba ted ctu od Radka Johna ( toho z veci verejnych ) knihu Memento mozna ji znate je to o fetacich z Prahy vydany v roce 1989 tezko nekdy fetovat a bral drogy jak muze presne popsat ty pocity ? Nebo kniha a holkach napr kniha Silvie ale napsal to J.Z. Svoboda jak muze znat holcici pocity ? Chapu takovy blbosti jako Harry Potter atd to jsou proste vymysleny dialogy a pridani kouzel nic vic .

    Další informace


  • 16 a těhotná? Je to někde na webu ke stažení (nejlépe český jazyk)?

    tohle?Šestnáctileté děvče se vrátí domu a smutně oznámí rodičům, že je těhotná. Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět, co je to za bastarda, že ho zabije. Dcera na to, že je to slušný člověk a postaví se k tomu zodpovědně. V tom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí oháknutý mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim přímo do očí a říká: „Měl jsem poměr s vaší dcerou, ale...... bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít. Protože jsem však vážený člověk, chci nést následky za vzniklou situaci. Nechci nechat ji ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné… Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet milion Euro a až dospěje, bude spravovat 5 poboček prodeje vozů značky Alfa Romeo. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion Euro a v dospělosti převezme 10 salonů krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila…..“ Otec vylítne, položí mu ruku na rameno a povídá: „TAK JI VOŠUKÁŠ ZNOVA, žádný problém…“ :D

    Další informace


  • Může být člověku odebrán invalidní důchod v případě,že jej má přiznán trvale?

    Jedina moznost me napada,pokud se ho podarilo vylecit.Napr byly vynalezeny nove leky a jeho fyz.,ci dusevni stav se natolik zlepsil nebo se vylecil uplne.

    Další informace


  • Co mám dělat když se všichni moji kamarádi baví z mojím nejhorším nepřitelem.

    Prosím poraďte mi. :(Doplňuji:Jo ještě on a další 3 mi nadávají takže se snima asi skamarádit nemužu

    Další informace


  • Proč se v české zemi preferuje na webových stránkách anglčtina, a ne český jazyk?

    Učit se všechný jazyky světa není ztáta, ale není to taký výhra. Víc se člověk dozví, ale tím míň vytvoří pro svět. Jenom kopírujé v podobách co se naučí a vlastní mysl, zakrní. Bybla je v Českém jazyce modifikována v deseti výkladech. Což je více než v Angličtině, a není modifikacím konec. Proč tolik temnoty ve vědě a v lidech vzdělaných. Proč se lidí bojí vyjít z ulity a tvořit. Nejsem expert na češtinu ale mám elixír věčnosti a stím pracuji. Odpovědi jsou relevantní ale zásadité. Jing a Jang. Hotový kámen mudrců. Co více si přát. Spostu lidi čeká na zázrak. Já čekám na lidi. Kdo to rozsoudi. Absolutní láska Krysta je konečná podoba soudu. Snažím se soudu předejít. Mým výpočtem v roce třicet tisíc není žádny život na zemi, krom trávy a stromů. Kam se všichni ženou?

    Další informace