• Myslíte si že Rusko dnes se chová jako Německo v 20. století ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Myslíte si že Rusko dnes se chová jako Německo v 20. století ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Myslíte si že Rusko dnes se chová jako Německo v 20. století ?

  • Proč na ZOH 2018 byly olympijští sportovci z Ruska, a ne prostě Rusko?



    Další informace


    Myslíte, že Rusko je morálně nejzdravější stát světa?



    Další informace


    USA jsme podceňovali, umí ovlivnit myšlení i nálady ve společnosti. Lze Rusko zaměnit za USA? A není strašení to samé?



    Další informace


  • Prečo má Rusko na svojich stíhačkach stále znak z čias ZSSR?



    Další informace


    Nemecko policejni kontrola auto v poloprevodu



    Další informace


  • Máte nějaké zajímavosti o Německu, které by se mi hodily do referátu?



    Další informace


    Spadá Německo do střední Evropy?



    Další informace


  • Španělsko, Polsko nebo Rusko? Kam spějeme? (Pro prognostiky amatéry):



    Další informace


  • Proč byly ženy v 50. letech minulého století zdravější než dnes?

    a href"http://www.novinky.cz/zena/styl/228394-proc-byly-zeny-v-50-letech-minuleho-stoleti-zdravejsi-nez-dnes.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Proč se mi zdá, že má někdo zájem, aby Česká republika (podobně i Rusko) přestala existovat?

    Všichni nadávají na nás i na Rusy, jak jsme špatní, že by se měli odsud lidé odstěhovat nebo navzájem proti sobě válčit. Jedni vychvalují Ameriku, druzí Anglii a třetí haní Austrálii, protože nechce přijímat imigranty. Co se to se světem děje? Jakou souvislost má islamizace, Nový světový řád a fašizace národů, kteří jsou odhodlané bránit svou vlast před nepřáteli? Nezachází někteří lidé už příliš daleko, když se snaží ovládat soukromí každého jednotlivce, a jak úspěšně bojovat proti terorismu, abychom sami nebyli shledáni vinnými terorem? To by mě fakt zajímalo, co se na nás ještě chystá.

    Další informace