• Na jaké stránce,nebo jaký program můžu vytvářet různé testy,písemky či multimediální učivo? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Na jaké stránce,nebo jaký program můžu vytvářet různé testy,písemky či multimediální učivo?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Na jaké stránce,nebo jaký program můžu vytvářet různé testy,písemky či multimediální učivo?

 • jak můžu Lajknout odpověď na téhle stránce ?  Další informace


  Zima pomalu končí. Víte jaké různé stupně zima má ?  Další informace


  Jak muzu nekomu na teto strance opravit otazku?  Další informace


 • Multimedialni centrum-jake zvolit?  Další informace


 • Jaký si mám koupit program na úpravu fotografií v češtině, abych mohla vkládat do fotografií různé rámečky a text.

  Ale tak aby tam bylo těch rámečků opravdu spousta, nebo obrázků, které se postupně skládají do sebe.. Tak si můžete rámeček vytvořit sama. Díky, a nejsem ta, která se tu celý den ptá na podobnou otázku, já si chci program koupit, abych s ním mohla pracovat v ateliéru, děkuji..

  Další informace


 • Nefungují multimediální klávesy  Další informace


  Multimediální zvuková zařízení  Další informace


  Jaké MMC (multimediální centrum)  Další informace


 • Poradíte?Jak se mám naučit učivo present simple a present continuous?

  Zdravím,máme nějakou větu: ......(I/not/watch) television very often. (na puntíky máme doplnit- I don´t watch.Je to těžké učivo,ale vypadá že je lehké.Nevím jak se to mám naučit.Díky za radu :)

  Další informace


 • Jaké různé využití může mít bič kromě popohánění jízdy koňského povozu?

  Vím, tak leda ještě o bičování vězňů, ale to jen z filmů a dnes je to již nejspíš všude zakázáno. Možná v nějakých méně vyspělých zemích to pořád funguje. No a pak Indiana Jones a jeho bič, který uměl divy. ☻K čemu to jinak lze použít? Lze bičem vytvořit zvuk, který vzbudí třeba nějakého ožralu, který se ráno po akci někde válí, tak že mu práskem kousek od hlavy bičem?

  Další informace


 • Píšou se při přijímačkách na SŠ ve 2 dnech odlišné testy nebo jsou stejné?

  Když je 22.4 test z matematiky, tak je ten stejný test i další den na jiné škole?

  Další informace


  Nevíte někdo nějakou radu-zkušenost , aby šlo učivo lépe do hlavy?? prosím ;)

  Z textu v učebnici si udělat stručné, jednoduše psané výpisky a podtrhnout si to klíčové slovo, číselný, údaj definicivypsat si vysvětlení odborných termínů ze slovníku cizích slov či jiné odborné literaturyPokud to jde, tak si k vysvětlení odstavce udělat nějaký dostatečně veliký nákres a barevně si zvýraznit veličiny (např. v trojúhelníku si jednou barvou zvýraznit strany, jinou úhly, další barvou výšky, další barvou těžnice) nebo aby to už nebylo přeplácané tak si to tou samou barvou jako v náčrtu nakreslit v detailu vedle.Pokud si do učebnice nemůžeš kreslit tak si to okopíruj na barevné multifunkci či alespoň černobíle a barevně si to pak zvýrazni, podtrhejDalší rady jsem napsal na svém webu o Elektronika -me hobby: a href"http://elektronika-me-hobby.8u.cz/jak-se-ucit-odborne-elektrotechnicke-predmety-na-strednich-odbornych-elektrotechnickych-prumyslovych-skolach-strednich-odbornych-ucilistich.php" rel"nofollow" http://elektronika-me-hobby.8u .cz/ hellip /a napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz radám, kterém neruzumíš z mého webu. Poskytne mi to zpětnou vazbu, abych to napsal pochopitelněji.Tento dotaz je tu často na odpovědích a někteří už regují stavem , který by si zasloužil kobku - vypolstrovaná místnost (něco jako je žíněnka v tělocvičně, ale z omyvatelného materiálu - potaženo nějakým vykslajvantem) v psychiatrické léčebně nebo na záchyce (protialkoholní stanici).

  Další informace


  Nevím co mám dělat dřív (písemky-učení)

  Už minulý týden ve středu jsem byla zkoušení, ve čtvrtek sme psali z češtiny a v pátek z dějepisu, a zítra učitel zkouší na mluvní cvičení, který sme se měli naučit jen přes víkend, a píšeme příští týden (od zítřka) 3 písemky -.- opět z češtiny, dějepisu a z fyziky, do konce listopadu musím přečíst dvě knihy a napsat o nich zápis který musím odevzdat. Myslíte že by šlo kdybysme se s deckam domluvili a stěžovali sme si u ředitela, protože to všechno je od jednoho učitela.... A to nejsem na gymplu :/Doplňuji:Aha, ale já v hodinách dávám pozor, ale někdy to prostě nejde, když děcka kolem vás dělají ruch tak se nejde soustředit. A ne všichni mají takovou dobrou pamět aby si látku pamatovali z hodin :) Ale děkujji :)

  Další informace


  Musím psát nadpis u maturitní písemky z češtiny?

  Zítra píšu slohovku z češtiny, ale nejsem si jistý, jestli psát nadpis nebo ne. Jestli ano můžu ho ze zadání opsat nebo mám vymyslet vlastní? Ptal jsem se několika lidí a každý říkal něco jiného (včetně učitelky). Děkuji za radu

  Další informace


  Kniha kde je vysvětleno učivo českého jazyka.

  Zdravím, neznáte nějakou knihu kde je vysvětlen český jazyk, mluvnice, skladba, tvarosloví. . . Nemyslím tím školní učebnici. Např.je kniha čeština na dlani ale tam je jen literatura. Děkuji moc.

  Další informace


  Jaký IQ měl Hitler a měří se od světový války do dneška zmiňovaný IQ stejnými testy?

  Podle mýho se to přeci musí vývojem nějak zrychlovat, jako třeba lyžování anebo hokej, ne?Co si o tom mám myslet, nerozumím problematice s IQ!

  Další informace


  Co myslíte, že je na základní škole nejtěžší učivo?

  Chování ?

  Další informace


  Chtela bych se zeptat jaka je matematika na vysoke skole oboru managmentu co se tam pocita a jake jsou prijmaci testy ?

  Vysoka skola

  Další informace


 • Jak často můžu darovat sperma a jaké jsou zhruba testy?

  Mohl bych ho darovat klidně každý den, měl bych to jako normální prácičku a nikdo by mi nemohl říct, že nepracuji rukama :))Vím, že jsou různé testy krve, ale chtěl bych si zkusit nějaký online test, abych věděl, jestli budu mít šanci. Jestli by mi zde někdo poslal odkaz nebo napsal nějaké otázky z psychotestů a co musím splňovat při tělesných testech, byl bych mu moc vděčný :)

  Další informace


  Dají se někde udělat testy, které by vám řekly jaké látky vám v těle chybí a kterých máte například nadbytek?

  Jako prevenci? Třeba dejme tomu že má někdo delší dobu nižší příjem (například) vápníku, tak aby se na to přišlo dřív než mu začnou řídnout kosti?

  Další informace