• Na jakém slevovém serveru se dá nakupovat jen zboží? Našel jsem www.slevovar.cz, sleviste.cz a slez.cz - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Na jakém slevovém serveru se dá nakupovat jen zboží? Našel jsem www.slevovar.cz, sleviste.cz a slez.cz. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Na jakém slevovém serveru se dá nakupovat jen zboží? Našel jsem www.slevovar.cz, sleviste.cz a slez.cz

 • Když jsem si našel na Internetu hotel bez klimatizace, je to blbé?


 • Můžu jako podnikatel (neplátce dph) prodat zboží v hodnotě např. 4000 Kč jen za 1 Kč a můžu ho třeba prodat sám sobě???


  Mohou děti na internetu nakupovat pomocí kreditní karty?


  Lze nakupovat zboží z jiného eshopu a prodávát dále ve vlastním?


 • Dá se nějak určit stará keramika? Do jakého období spadá? Našel jsem střepy u jedné zříceniny, zřejmě nějaké pohřebiště.

  Určí jedině odborník. Zajděte do muzea nebo do nějakého archeologického centra.
 • Zákon, který nařizuje udávat cenu zboží za kus platí i pro spotřební zboží?

  Třeba v supermarketu se cena například čaje udává kromě ceny za krabičku tak za 100 g/1 kg. Platí toto i u spotřebního zboží, že by se u krabičky DVD udala cena za 1 DVD, aby šlo porovnat cenu značek, když v každé krabičce je jiný počet médií.
  Prodejce nechce vrátit peníze za nevyhovující zboží, nutí mne vybrat zboží jiné v téže hodnotě. Má na to právo?

  Prodejce nechce vrátit peníze za nevyhovující zboží, nutí mne vybrat zboží jiné v téže hodnotě.Koupila jsem 3D TV, a chtěla jsem si propojit TV se starším NTB, tudíš jsem musela zakoupit redukční kabel se třemi koncovkami, z toho jedna z koncovek byla určena pro zvuk, jenže byla krátká a tím pádem zvuk nefunguje, což je pro mne neefektivní. Redukce stála 1.400.- Kč a po ústní dohodě s prodávajícím jsem tuto mohla vrátit.Nyní mě však nutí vybrat si v dané hodnotě jiné zboží, peníze ale vrátit nechce. Má na to právo?
  Je bezpečné nakupovat pomocí kred. karty na wish.com?

  Je bezpečné nakupovat pomocí kred. karty na wish.com? Mám tam zadat číslo kreditní karty, jinže kde mám jistotu že mi nevyberou všechny peníze?
  Jak často chodíte nakupovat ?

  Myslím tím kosmetiku,oblečení a šperky.Já kosmetiku jednou za dva měsíce, až na jaro- léto to si pořád chodím něco dokupovat.Oblečení jednou za dva měsíce až na jaro- léto to taky něco pořád kupuju.Šperky kupuju asi nejčastěji to tak jednou za měsíc si něco koupím.Newím jestly nakupuju moc nebo málo některý moje kamarádky nakupují častěji ale některé méně.
  Jak mám nakupovat na e-bay?

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jak je to s nakupováním na e-bay.com . Už jsem někde slyšela, že u nějakého zboží je poštovné zdarma a nějak se mi tomu nechtělao věřit ..co si o tom myslíte, fakt je u něčeho poštovné zdarma ? Děkuji.
 • Jak nakupovat na Windows Phone Store


 • ztratil jsem všechny doklady. Může si nalezce vzit na mě pujcku, nakupovat...Jak to mu předejit,??

  Platební karty okamžitě zablokovat, u občanského a řidičského průkazu okamžitě nahlásit ztrátu / krádež.
  Je zakázano nakupovat s důlním vozíkem?

  Neni ! Ale,videls v marketu koleje ? By se blbe jezdilo,avsak,jen na velkoobjemove nakupy !
  Dostal jsem podmínku. Je možné ,že mi ji nepromění ,když vykonávam obecné prospěšné práce?

  Doplňuji:Dobrý den dostal jsem podmínku ,kterou jsem sice neporušil z mé strany,ale pak jsem dostal za výživné,které jsem neplatil jak jsem měl a za to jsem dostal obecné prospěšné práce,které vykonávam a ted mám soud,kde mi chcou tu podmínku proměnit.Je možné ,že mi to nepromění ,když vykonávam ty hodiny?
 • Která rostlina je modrý sléz?

  Dobrý den. Chtěla bych získat víc informací o rostlině, která se v bylinných čajových směsích označuje jako modrý sléz. Např. jaký je její biologický název, jaké má účinky, jak se pěstuje, kde se dá sehnat apod. Za jakékoli informace předem děkuji. :)
 • Našel jsem permanentku na fotbal..jak kontaktuji majitele?

  Dost těžko. Vrátil bych ji do recepce klubu, který permanentku vydal.
  Na jakém stadionu a v jakém městě se bude hrát finále fotbalového mistrovství světa?

  jakém městě se bude hrát finále fotbalového mistrovství světa?
 • Kde můžu levně sehnat tekutý dusík?? Našel jsem jen litr za 700Kč.

  a href"http://www.molekularnikuchyne-eshop.czroducts/tekuty-dusik-1-l/" rel"nofollow" http://www.molekularnikuchyne- eshop.cz/ hellip /a Tady ho máš za 228kč.
 • Hledám člověka, který může nakupovat na Steamu za USD


 • Kdyby jste chtěli koupit psa,na jakém serveru,by jste hledali?

  Jestli by jste v názvu hledali - pes,nebo zvířata,nebo třeba mazlíček?Mám jěště dvě štěnata,už tříměsíční,třeba poradíte,kde inzerovat,tam,kde to ještě neznám,i když myslím,že už jsem objevila snad všechno.Samozřejmě mi jde o vkládání bezplatné inzerce.Díky předem.Doplňuji:Tak jsem zatím nenašla žádný,kde bych inzerát už neměla,tak je aspon obnovuju.I tak všem děkuju.Pro Fly - ty útulky vám chválím,mám na svých stránkách adresy snad všech.