• Na jakou střední školu bych měla jít s průměrem 1,4? dostala bych se na gympl? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Na jakou střední školu bych měla jít s průměrem 1,4? dostala bych se na gympl?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Na jakou střední školu bych měla jít s průměrem 1,4? dostala bych se na gympl?

 • Můžu se šamanismus učit sama doma, treba z internetu? Nebo bych radši měla jit do nějakého kurzu, nebo tak něco?

  Pro šamanismus (nebo léčitelství ap.) musí mít člověk vrozený dar, často zděděný po předcích. Takto obdarovaní lidé často poznají mezi ostatními podobně nadané jedince. Různými praktikami, duchovními cvičeními atd. mohou některé dovednosti naučit i laiky, ale s touto módní vlnou se veze i mnoho podvodníků, takže bych byla velmi obezřetná ve volbě učitele .

  Další informace


 • Dostuduje-li slečna střední školu a nehlásí se na školu vysokou, je třeba na ni dál platit příspěvky?

  Kdy má otec přestat přispívat? Už v červnu, či snad až o prázdninách..?

  Další informace


 • jakou si mám vybrat střední školu?

  nevím jakou si mám vybrat druhou střední. první mám gympl. baví mě výtvarka, hudebka, ale i třeba matika a dějepis. poradíte mi prosím někdo?

  Další informace


  Na jakou/kterou vysokou bych měla jít? Chtěla bych maturovat z dějin kultury a dějepisu.

  Jsem na gymnáziu a chtěla bych maturovat z dějin kultury a dějepisu, protože mi přijdou jako nejjednodušší předměty a baví mě. Ale nevím na jakou vysokou by se mi hodily.

  Další informace


  Na jakou školu mám jít v ČR abych se s tím vzděláním uživila i v Americe???????? proísm poradte mi

  Heleďse, na jakoukoli, která Ti jde a bude Tě bavit. Jen jestli plánuješ jít do USA, musíš hodně makat na angličtině, hlavně během té střední - z vlastní zkušenosti vím, že když začneš pořádně až na vysoké, už to jde hůř.V USA se myslím bez problémů uživí šikovná sestřička, doktorka, učitelka nebo instruktorka zájmovejch kroužků pro děti... a to je jen tak, co mě z placu napadlo.Hlavní je, aby tě to bavilo (v USA je myslím důležitý při žádání o práci vypadat zapáleně a nadšeně :) , bylas dobrá a uměla řeč. Pak se to zvládne :)

  Další informace


  Na jakou střední školu jít...

  Dobrý den, chci se zeptat na jakou střední školu bych měla jít, pokud chci pracovat např. u společnosti HTC? Děkuji mnohokrát za odpověď.Doplňuji:Chtěla bych tam třeba navrhovat telefony, jejich vzhled atd.. :)

  Další informace


  Na jakou střední školu bych měla jít?  Další informace


  Na jakou skolu jít kdybych chtel delat neco s elektronikou např: prodávat telefony atd... ?

  Doplňuji:Ano,myslim stredni skolu

  Další informace


  Na jakou skolu bych mela jit, když chci být pravděpodobně sekretářkou??

  Jsem v 8.rocniku a prumer mam 1,7 :)

  Další informace


  Na jakou mam jit skolu?  Další informace


  Na jakej obor bych měla raději jít ?

  Dobrý den, jsem studentka základní školy,jsem v 9.třídě mám vybrané dvě školy ,ale u tý jedný nevím jakej obor si mám vybrat...poradíte mi prosím.Jedná se o obory Logistika v dopravě nebo Železniční provozDoplňuji: a href"http://www.sos-nmor.cz/index.php/uchazec-o-studium/2013-01-04-14-28-00/30-obory/studijni/28-logistika-v-doprave" rel"nofollow" http://www.sos-nmor.cz/ hellip /a a href"http://www.sos-nmor.cz/index.php/uchazec-o-studium/2013-01-04-14-28-00/30-obory/studijni/29-zeleznicni-provoz" rel"nofollow" http://www.sos-nmor.cz/ hellip /a

  Další informace


  Měla bych jít na Gymnázium?

  Dobrý den,jsem teprve v sedmém ročníku a přemýšlím pořád nad tím, jestli bych se měla přihlásit z devítky pak na Gympl. Četla jsem různé články na Internetu a narazila jsem na několik. Prý že to je velká hrůza, a moc se bojím. Jen se bojím, že to tam nezvládnu.+ Většina mých spolužáků dříve co se mnou chodili do třídy zůstali až doteď ve stejné škole, nebo se přesunuli na jinou školu. Někteří se ale dostali na Gympl. Mám obavy že se tam nikdy ani nedostanu. Ve tomto pololetí mi vychází 3 dvojky, jedna z matematiky: 2.05, jedna z češtiny: 1.88, jedna z dějepisu: 1.83.Co si myslíte?Děkuji předem.

  Další informace


  Když mám průměr 2, přijmou mě na střední soukromou školu? Nebo rovnou i na střední?

  Průměr pro střední školu.

  Další informace


  Kdybych šla na střední školu stavební mohla bych potom jít na vysokou přírodovědnou fakultu?

  Doplňuji:Mám si vybrat 2 školy mez Obchodní akademií stavebkou a zemědělsko přírodovědnou-tam se mi ale moc nechce protože mám pocit že se tam moc nehodím....gympl bych nezvládla..

  Další informace


  Kdybych šel na střední vojenskou školu, technické lyceum, tak po ukončení (maturita) musím jít na vysokou školu?

  Doplňuji:Mohl bych pracovat v armádě, kdybych nešel na vysokou školu?

  Další informace


  Jakou střední školu si vybrat?

  Ahoj, ptam se protože chci až budu dospěla zachraňovat zvířata něco v tom smyslu nebo veterinářka. Tak se pták jaká škola by na to byla dobra . a jsem z kraje Vysočina

  Další informace


  Chci se učit anglicky v Anglii (Velké Británii) - na jakou jazykovou školu mám jít ??

  Nejsem ještě bůhví jak pokročilí ale jestli že mi ze všech stran lidi říkají že jestli chci opravdu umět anglicky musím jet do Anglie tak to beru. Prosím dejte mi nějaký odkaz nebo mi rovnou napište na jakou školu jít ?? Díky

  Další informace


  Chci byt reporterka nebo novinarka..na jakou stredni skolu mam jit?

  A s jakym postupem? Dekuji.

  Další informace


 • Už dva roky trpím úzkostnými stavy a skleslou náladou. Měla bych jít za psychiatrem, nebo ne?

  Je mi 18 let a už 2 roky mam problémy s úzkostma a velmi skleslou naladou. Za tenhle rok se k tomu přidalo ještě sebepoškozovaní (snažím se to omezovat, co nejdýl to jen jde) a noční můry, které se mě drží už 8 měsíců. Asi tak před měsícem mě přestalo vše bavit. Nedokážu se donutit cokoliv dělat a při učení se nedokážu vůbec soustředit, což velmi ovlivňuje moje známky ve škole. Mám čím dál větší strach ze školy, života a celé budoucnosti.Často mě napadá, že bych tohle vše měla ukončit, ale bojim se toho, že bych lidi okolo sebe ještě víc zklamala. Vím, že jsem na tom zle, ale furt mam v hlavě hlas, který mi řiká, že to ještě neni dost.

  Další informace


  Dostala se mi horká pára z trouby do očí, mám se obávat?Dostala se mi horká pára z trouby do očí, mám se obávat?

  Pekla jsem v troubě a pospíchala jsem, takže jsem rychle otevřela troubu a nenechala vyjít horkou páru ven. Takže jsem dostala horkou facku , přičemž se mi zamlžily oči a nyní pociťuji pocit suchého oka. Mám se obávat? Myslíte, že se to třeba do zítřka zlepší?

  Další informace