• na meilech mi ukazuje komprimovat poštu a když dám ok tak mi ukáže že už to má jiná aplikace co s t - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: na meilech mi ukazuje komprimovat poštu a když dám ok tak mi ukáže že už to má jiná aplikace co s t. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - na meilech mi ukazuje komprimovat poštu a když dám ok tak mi ukáže že už to má jiná aplikace co s t

  • Existuje kamera kterou si dám na např.čepku a ona bude zachycovat video kde jezdím na kole nebo tak?



    Další informace


  • Co mám dělat, když se mi na mobilu ukáže tabulka paměť telefonu je odpojena nebo není k dispozici?



    Další informace


    Nelze mi spustit telefon, ukaze se pouze logo a dale nic. Mohl by se nějak opravit a kolik by to přibližně stálo?



    Další informace


    Při nahrávání hlas. zpráv na aplikaci viber se zobrazuje - ověřte, zda mikrofon nepoužívá jiná aplikace. Co s tím?



    Další informace


  • Daji se poslat penize pres postu-Poukazkou A(nebo jina) na Slovensko ?

    Slovensko-Poukazka ADoplňuji:ano stouto moznosti jsem obeznamen , ale zajima me konretne POukazka A ..penize potrebuju poslat ciste na ucet na slovensku tak jestli me to vemou

    Další informace


  • Ukáže se v Rudé volavce Jennifer Lawrence bez oblečení?

    a href"https://www.csfd.cz/film/475727-ruda-volavka/komentareodle-datetime/" rel"nofollow" https://www.csfd.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Nevíte, jak to vypadá s bělením zubů, zda se objeví původní barva zubů, nebo bělicí gel na nich? atd.

    PůvodníKdyž se doma nebo u zubaře bělej zuby, tak se odstranujou vrstvy nečistot, a ukazuje se pravá barva zubů, nebo se na...zuby dává nějaká vrstva toho bělícího gelu, nebo co to je, a vlastně nevídíme přímo zuby, ale ten gel, co je na nich?

    Další informace


  • Ohh stahnul jsem si instagram na PC ale když klikam ve chromu na instagram tak se mi tam ukazuje jen login ne registrac

    Nezakládaje prosím duplicitní dotazy.

    Další informace


    Mám icq 7.1 stále se seká a ted,jak se chci přihlásit,tak se ukazuje pohotovostní režim a nejde mi to.Poradtr co s tím?



    Další informace


    Prečo keď dám USB do počítača nejde, ale keď ho dám do TV ide?

    OS počítača- WIN7TV- THOMSON 40FA5405Na USB je len jeden priečinok a v ňom jeden film a jedna epizóda z jedného seriálu a s USB-čkom chcem robiť to čo sa bežne robí s USB-čkami.

    Další informace