• na mem Pc mi ukazuje ze mam nelegalni windows Xp - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: na mem Pc mi ukazuje ze mam nelegalni windows Xp. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - na mem Pc mi ukazuje ze mam nelegalni windows Xp

  • Byl jste někdo členem Lidových milicí čili v nelegální armádě KSČ?



    Další informace


  • Jak mám spravit MP4,která ukazuje Žádný soubor ?



    Další informace


    Kdyz chci zapnou Counter Strike Source tak mi to ukazuje Platform Error: module failed to initialize co mam delat?



    Další informace


    Jak se dostanu na Market v mém mobilu?



    Další informace


  • Dobrý den,kde zjistím(zákon)co je legální a co nelegální,pokud si bu chtít stáhnout např.film z internetu?Děkuji

    bud je to udano až na začátku filmu nebo u popisu

    Další informace


  • Dá se ještě koupit mixer od ETY Případně kdo prodá?.Mail je na mém profilu Díky.

    Mixer od české firmy ETADoplňuji:Dík za radu to mi nenapadlo. Já jsem slyšel že po privatizaci zanikla,

    Další informace


  • Na jakém principu fungují sériová čísla u her? Je nelegální, když si člověk najde nějaké na internetu a to použije?

    Například, když sériové číslo ztratil.

    Další informace


    Je možný vytvořit program, který by mi v mém profilu vytáhnul veškerou mojí poštu a uložil ji do textového dokumentu?

    Je možný poslat člověka na Měsíc. A je dokonce i možný napsat program, kterej ti vytáhne z profilu poštu.

    Další informace


    Nelegální win7??



    Další informace


    Jak poznám, že hra na mém notebooku používá nesdílenou grafiku?



    Další informace