• na notebooku mi nejdou psát velká písmena a číslice -utírala jsem to jestli nemám něco zmáčknute - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: na notebooku mi nejdou psát velká písmena a číslice -utírala jsem to jestli nemám něco zmáčknute. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - na notebooku mi nejdou psát velká písmena a číslice -utírala jsem to jestli nemám něco zmáčknute

  • Velká písmena



    Další informace


  • Čtou Arabové číslice normálně, nebo zprava doleva?



    Další informace


  • Koupil jsem si mikinu a je velká nevíte jak ji zmenšit ?

    koupil jsem si mikinu a dole jak je guma tak je široka nemáte někdo nějakou dobrou radu ? Předem moc děkují

    Další informace


  • Poradíte materiál, ze kterého by bylo možné vyřezat velká písmena a natřít je barvou?

    Jedná se mi o možnost vyřezat několik velkých písmen o rozměrech cca 100 - 150 cm na výšku, aby to bylo možné něčím natřít a zároveň aby to bylo do jisté míry odolné proti povětrnostním vlivům (bude to cca 3 týdny umístěné venku na plotě jako reklama na kulturní akci). Když jsem přemýšlel, co by mohlo vyhovovat, tak mě napadl akorát sololit, protože se s ním dá celkem snadno pracovat (řezat), ale nevím, jestli by se nenašel ještě nějaký jiný vhodný materiál, který se prodává po plátech a je odolný proti větru a dešti. Samozřejmě je důležitým kritériem i cena. Nemůžeme si dovolit dát za jedno písmeno několik set. Ten sololit vychází na přibližně 50 kč/m2.Původní neotázkaSháním tip na materiál, ze kterého by bylo možné vyřezat velká písmena a natřít je barvou

    Další informace


  • Proč mi stahované filmy z Ulož.to nejdou spustit v domácím kině?

    .některe jdou..některe nejdou..stahuji ve formatu avi ...pouštím na domácím kinu.uz Mé to nebá. .stáhnu. chci se podivat a pak to pise ze to nepodporuje tento format..přitom ani někteří jdou. .

    Další informace


    prosím, čím to je, že mi NTB(FS) najednou při psaní vynechává písmena a psát musímm extra pomalu a i přesto vynechá ?

    ukázka (píši jako datel) : Luock Vlaimír Štrk- mělo být napsáno: Loutocký Vladimír Šternberk- jde to, ale musím psát pomalu a sledovat obrazovku a někdy na stejné písmeno klepnout vícekrát, aby se napsaloDoplňuji:děkuji za radu, ale nejde odeslat mail na outlook.cz (vrací se mi). Ze Seznamu. cz, Hotmail. comuCentrumu. cz

    Další informace


    Nejde psat pismena s hacky a carky



    Další informace


    Proc mi nejdou psat cislice..?



    Další informace


    na notebooku mi nejdou psát velká písmena a číslice -utírala jsem to jestli nemám něco zmáčknute

    Za nemožnost psaní číslic obvykle může zapnutá klávesa NumLock, zkuste ji zmáčknout znovu.

    Další informace


  • Je pravda,že v případě,že mám smlouvu na nájemní byt a nemám tam trvalé bydliště,tak nemám nárok na příspěvek na bydlení

    •Na příspěvek na bydlení má nárok vlastník nebo nájemce bytu, který je v bytě přihlášen k trvalému pobytu, jestliže◦jeho náklady na bydlení přesahují částku součinu rozhodného příjmu v rodině a koeficientu 0,30 (na území hlavního města Prahy koeficientu 0,35), a zároveň◦součin rozhodného příjmu v rodině a koeficientu 0,30 (na území hlavního města Prahy koeficientu 0,35) není vyšší než částka normativních nákladů na bydlení

    Další informace