• na O2 uz jede FUP - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: na O2 uz jede FUP. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - na O2 uz jede FUP

  • Jak je zajištěno, aby se do oblasti 51 v Nevadě někdo nedostal omylem ? např. když jede po silnici a špatně odbočí?



    Další informace


  • Proč jede například motorka 125ccm lépe se 2taktním motorem než se 4taktním?



    Další informace


    Jak nahlížíte na řidiče, který bezdůvodně jede v ´levějším´ z pruhů?



    Další informace


    Proc nejde nastartovat, ale pak jede?



    Další informace


    Na přístrojové desce mi svítí symbol SNÍŽENÝ TLAK VSTŘIKOVÁNÍ.Auto jede bez problému.



    Další informace


  • Lze sdílet wifi připojení z telefonu i když už je vyčerpán FUP?



    Další informace


    Chci se zeptat mám nový noťas asi 2 měsíce a pořád mi blbné psaní na klávesnici jednou to jede a jednou ne a když chci n



    Další informace


  • Procesor jede na 100% a nemam nic spuštěno.



    Další informace


    Proč pořád čeští operátoři uplatňují FUP?

    Je to opravdu kvůli hrozbě přetížení sítě, nebo jim jde jen o peníze?

    Další informace


    Staci 3 GB fup mobilnich dat na mesic na psani pres whatsapp, messenger a prohlizeni fb?

    3GB - pokud jde o text, by zabralo hodně slušnou ´knihovnu´ - na to ti to bude stačí ´nadmíru´...Pokud jde o prohlížení FB - podle mne bude i na toto FUP dostatečný - nejsi-li naprostý maniak...-)

    Další informace