• Na základě čeho se vypočítá nemocenská při nástupu do zaměstnání, pokud byl dotyčný dříve na ÚP? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Na základě čeho se vypočítá nemocenská při nástupu do zaměstnání, pokud byl dotyčný dříve na ÚP?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Na základě čeho se vypočítá nemocenská při nástupu do zaměstnání, pokud byl dotyčný dříve na ÚP?

  • jeden člověk u nás tvrdí, že ve svém zaměstnání jako pracovní nástroj potřebuje mj.Iphone5.Co by mohl mít za zaměstnání?



    Další informace


    100x opište prosím větu: Uchazeč o zaměstnání má právo:na zprostředkování zaměstnání



    Další informace


  • Jak se vypočítá důchod? Co je potřeba kpodání důchodu?

    Jesti si budete počítat ten důchod,věřte,že nebudete nadšen a href"http://www.vypocet.cz/duchod" rel"nofollow" http://www.vypocet.cz/ hellip /a

    Další informace


    Existuje nějaký špionážní server, kdy specialisté analyzují mysl člověka na základě jeho otázek a odpovědí?

    Trochu fantazie prosím ) ) )...Zkrátka server, kde by někomu stálo za to se tím všeobecně zabývat.

    Další informace


  • Musím jít také na přezkoušení, když mi ŘP odebrali na základě rozhodnutí soudu?

    Byl jsem odsouzen za jízdu pod vlivem a po polovině mi soud upustil od zbytku trestu. Musím jít také na přezkoušení, když mi ŘP odebrali na základě rozhodnutí soudu? Zákaz řízení jsem měl na dobu 36 měsíců a po 18 mi upustili od zbytku trestu

    Další informace


    potrebuji odklad nastupu trestu,co mam udelat

    dostala jsem nastup testu minuly ctvrtek a bylo tam psano,ze do tydne musim nastoupit.Mam dvouleteho syna,ktereho musim zaopatrit a vyridit vse nezbytne pro jehopobyt v dobe me nepritomnosti.Mam sanci na odklad aspon jednoho tydne|?

    Další informace


    Je možné vést v probíhajícím insolvenční řízení standardní soudní řízení na základě žaloby k určení existence nároku?

    Dobrý den, jsem bývalý zaměstnanec karlovarské porcelánky, ve které se mi stal v minulosti pracovní úraz. Mé majetkové poměry a plná invalidita z úrazu se nyní změnila. Nyní jsem pouze částečně invalidní. Obrátil jsem se proto s žádostí o úrazovou rentu na pojišťovnu předtím řešící v souvislosti vzniklé náhrady. Sdělili mi, že na nějakou výši renty nárok mám, ale tento nelze v současné přesně určit a oni ho nemohou pro právní nepřesnosti stanovit, a proto nic zatím hradit nebudou a že si mám podat žalobu k určení výši renty u soudu. Je v současné době vůbec možno vést soudní řízení na základě žaloby, když je karlovarská porcelánka v insolvenčním řízení? Kdo by se v této věci žaloval, Karlovarský porcelán a nebo insolvenční správce, a u jakého soudu, Okresního soudu v Karlových Varech nebo u Insolvenčního soudu v Praze? Moc děkuji za radu. Němeček.

    Další informace


    Na kolik dní proplacené dovolené mám nárok po skončení MD a nástupu na RD?

    Dobrý denChtěla bych se zeptat. Jsem zaměstnaná v jedné firmě od minulého roku od dubna. A smlouvu mám do 30.4.2013 Od 8.ledna jsem na nemocenské a na té budu až do konce března, potom nastoupím 6 týdnů před porodem na mateřskou dovolenou. U zaměstnavatele máme nárok ročně na 25 dní dovolené. Mě dovolenou proplatí po té, co mi skončí mateřská a nastoupím na RD. Na kolik dní dovolené k proplacení budu mít nárok? Děkuji

    Další informace


    Stačí mi při nástupu do zaměstnání (kancelářská pozice) jen výpis ze zdravotní dokumentace?

    nebo musím mít od praktického Potvrzení o lékařské prohlídce pro zaměstnavatele ? Budoucí vedoucí nevěděl... Díky!

    Další informace


    Jak se vypočítá mateřská a rodičovský příspěvek?

    Jsem vedena na ÚP již rok a pul ,hned po mateřské dovolené a chystám se mít druhé dítě.Jakým zpúsobem se mi bude počítat mateřská a rodičovský příspěvěk,když momentálně nepobírám nic. Manželúv příjem činí v průměru 20000kč/mesíc

    Další informace