• Nabírání celkově nebo do břicha? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nabírání celkově nebo do břicha?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nabírání celkově nebo do břicha?

 • Líbí se vám česká krajina a české památky ? Nebo se vám celkově líbí více v zahraničí ?  Další informace


  Bolest bricha  Další informace


 • Můžete mi poradit jak vyčistit a čím,celkově zašpiněné čalouněné křeslo  Další informace


 • Kde zjistím kolik dlužím celkově státu(soudu,justici atd.)?

  celkový dluh jednotlivce,soukromé osoby

  Další informace


 • Je 30% mléčná čokoláda zdravá? Nemyslím žádného výrobce,ale celkově, prý malý obsah a nezdravé.

  Čím je v čokoládě méně kakaa, tím je méně kvalitní - na zbytek si odpověz...-)A nebo si počti - a href"http://kvalitapotravin.webnode.cz/cokolada/" rel"nofollow" http://kvalitapotravin.webnode .cz/ hellip /a .

  Další informace


  Bolest břicha,hlavy,teplota,zvracení

  Dobrý den, dneska jsem byla u dědy na obědě.Dal mi pudingový zákusek, po kterém mi je šíleně špatně asi 4 hodiny.Zvracela jsem 2x,bolí mě strašně břicho a hlava. Co to je se mnou?

  Další informace


 • K čemu se vyrábí různé pěny do koupele ve vaně? Já vanu považuji za plýtvání vodou, palivem do kotle a energií celkově

  je jedno za co ji považuješ ty,pro některé je to místo nejen pro hygienu,ale i pro odpočinek zvlášt s tou pěnou

  Další informace


 • Pc je celkově pomalejší a hry se začaly sekat  Další informace


 • Lidi prosím jake proteiny jsou nejlepší do 700kč na nabiraní hmoty anebo Svaly rychlý rust

  jsou nejlepší do 700kč na nabiraní hmoty anebo Svaly rychlý rust děkujiDoplňuji:a Nebo creatin třeba nějaký prosim do 600

  Další informace


 • Čím víc člověk vystřídá prací, tím je flexibilnější a silnější v praxi a životě celkově, protože se skoro ničeho nebojí?

  Tím míň toho umí. Něco jako devatero řemesel, desáté bída .

  Další informace


  Proč se na školách neučí těsnopis a proč se obecně v ČR celkově neuchytil u veřejnosti?

  Nesouhlasím s názorem, že technika všechno nahradí, i když práci usnadňuje. .Těsnopis se používá stále v Parlamentu i při některých jednáních. .Přepisovat text ze záznamu je náročné. Jsou slyšet i nežádoucí zvuky, stejně u řečníků tzv. vata, nadbytečné výrazy.Zatímco tzv. komorní stenograf nadbytečnou vatu vynechává. Stává se, že někdy nejde proud, jiná porucha. . Pro stenografování stačí steno blok a obyčejná tužka.Těsnopis velmi pomohl v roce 1968, když přišla bratrská armáda , nefungovala eletkřina, takže stenogrrafové zachycovali těsnopisem zahraniční zprávy.Nebo někteří spisovatelé používali při psaní svých děl těsnopis, psali tak rychle, jak mysleliNaučit se těsnopis bylo dost náročné. Základní písmo, jakžtakž, ale pro zachycení mluvené řeči byl třeba další výcvik.Uměla jem dobře těsnopis, zapisovala jsem si přednášky, takže byl pro mě přínosem, jindy jsem ze stenogramuu u přepisovala texty - stenotypistika. Ještě někde ve starých poznámkých nacházím klikyháky , jak mnozí těsnopis nazývají.Komorních stenografů ve Státním těsnopisném ústavu je jen několik.Používají i cizojazyčný těsnopis na různých konferencích atd.Těsnopis nezatracuji, i kyž naučit se jej, bylo náročné. Základy ani tak ne, ale využívání zkratek a pilování rychlosti, hlavně pak text přečíst. Velmi záležo í na konextu.

  Další informace


  Nevíte někdo, jaké je školné..celkově jaké jsou tam finanční požadavky na střední škole služeb Uherské Hradiště? dííky

  Navštivte Den otevřených dveří a přímo na místě se můžet zeptat na všechno, co vás zajímá.Dny otevřených dveřípátek 29. 11. 2013 14.00 – 17.30sobota 30. 11. 2013 8.00 – 12.00čtvrtek 23. 1. 2014 14.00 – 17.30 a href"http://www.sossluzeb.cz/index.html" rel"nofollow" http://www.sossluzeb.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Všeobecně přežívá tvrzení, že využíváme mozek pouze z 5 - 6 % jeho celkové kapacity.

  Co dělá oněch zbylých 95 či 94 %. Odpočívá? Je zakrnělých? Pracuje mimo naše vědomí?Co si myslíte vy.

  Další informace


  Pokud těžkou fyzickou dřinou si spálím tuky na svaly, roztečou se mně pak ty svaly z břicha nějak rovnoměrně po těle?

  Asi úplně nechápu otázku, ale tuky se pálí a svaly se asi nespalují? Ty podle mě jen ochabují, takže se ti po delší době z nic nedělání jen zmenší biceps třeba nicméně ti nikam neuteče ani se nerozteče, sval tam bude pořád, jen bude ochablý a malý.

  Další informace


  Kolik celkově stojí poplatky za porod v USA v Kanadě a v Austrálii nebo na Novém Zélandu?

  Zajímalo by mě,kolik je zhruba cena za porod v USA v Kanadě a v Austrálii nebo na Novém Zélandu,ikdyž má nebo nemá rodička zdravotní pojištění(pojistka). Děkuji

  Další informace


  Je liposukce břicha napořád nebo se může stát, že při stejném způsobu života znova po roce nebo dvou opět naroste?

  Opět naroste ...Jakmile nezměníš životní styl (zejména kvantitu a kvalitu pohybu), nemá liposukce dlouhodobou (už vůbec ne trvalou) účinnost.

  Další informace


  Jaký je důvod růstu břicha při špatném stravování a nedostatku pohybu?

  Při dlouhodobém špatném stravování, přejídání se a nedostatku pohybu může břicho narůst do nepřijatelné velikosti.Zajímal by mne fyzický důvod tohoto stavu (např. hromadění podkožního tuku, povolené svalstvo, nebo snad zvětšení objemu žaludku a/nebo střev).

  Další informace


  Dobrý den, mám dlouhodobě otoky nohou a nyní i rukou a břicha. Byla jsem poslána na cévní vyšetření a ECHO.

  Oboje prý bylo v pořádku. Cévní Dr napsala do zprávy , že by bylo vhodné jít na endo. vyšetření. Obvodní lékařka mi odmítla dát doporučení.Užívám trvale léky proti boleti a také mám často záněty. Co asi prosím Vás může být příčinou otoků a jak má postupovat? Děkuji.Doplňuji:Ve zprávě od cévní lékařky bylo napsáno, vhodné jít na endokrinologické a nefrologické vyšetření.Doporučení jsem nedostala a byl mi udělán pouze odběr krve na štítnou žlázu.

  Další informace


  Co pomáhá na bolest břicha?  Další informace


 • Jaké druhy měkkýšů obývají ČR a kolik je jich u nás celkově?

  Všechny bych z hlavy nevyjmenovala, takže za sebe nechám mluvit Wikipedii: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_m%C4%9Bkk%C3%BD%C5%A1%C5%AF_%C4%8Ceska" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace