• Nabízí prohlížeč Opera nějaký doplněk pro automatické překládání stránek do Čj tak, jak to umí Google Chrome ??? :) - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nabízí prohlížeč Opera nějaký doplněk pro automatické překládání stránek do Čj tak, jak to umí Google Chrome ??? :). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nabízí prohlížeč Opera nějaký doplněk pro automatické překládání stránek do Čj tak, jak to umí Google Chrome ??? :)

  • Překládání časopisů do češtiny, dá se to použít, jako zaměstnání?

    Chtěla bych se zeptat, co bych musela udělat, kromě toho umět daný jazyk, abych mohla překládat časopis z jiného jazyku do češtiny? Např. Vogue se u nás v ČR prodává, ale nikdy nebyl přeložený do češtiny... Jak docílit toho, abych mohla mít šanci např. Vogue přepisovat do českého jazyku? Moc děkuju!:)

    Další informace


  • chrome vs opera vs Firefox ??



    Další informace


    Jak povolit cookies v prohlížeci google chrome?

    zdravím potřebuju se registrovat na stránku,kde při kliknutí na registraci,objeví tohle: Nemáš ve svém prohlížeči povolené cookies.Musím ho mít povolené,ale nevím kde,ho mám nastavit.Díky za odpověď

    Další informace


    Opera a google translate



    Další informace


    Opera 10.63 a aktualizace stránek při spuštění



    Další informace


    Mám prohlížeč google chrom. Proč mi nenačte stránky na http://www.ulozisko.sk/ ? Souvisí to nějak?

    chromák nepoužívej,zklížeč,zkus jiný prohlížeč!firefox,operu,explorer

    Další informace


    Jak mám nainstalovat na nový notebook s Windows 8 a prohlížečem Google Chrome Windows Media Player? Nejde to. Děkuji.



    Další informace


    Opera překladač internetových stránek

    Dobrý den,potřeboval bych nějaký odkaz na překladač celých internetových stránek v Opeře existuje taková možnost?

    Další informace


    Chrome problem s nacitanim stranek.



    Další informace


    Jak je možný,že prohlížeč Opera se tak strašně zhoršil?

    Celý leta používám operu.Ale poslední měsíc sleduji, že se kouše,vypadává inet,propouští reklamy i přes addblocky,vysoká spotřeba systémových prostředků,u videa musím vždy kliknout na zásuvný modul flash, atd...Jak je to možný?Co se s ní stalo?Musel jsem jí odinstalovat.Moc mě to po letech mrzí.Dal jsem si Iron - je to odlehčený chrome, a jsem s nim spokojen, má vše, co dříve opera. Jaký vy používáte prohlížeč a proč?Existuje nějaký maličký a rychlý?

    Další informace