• Naco mam narok - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Naco mam narok. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Naco mam narok

  • Mám nárok na odstoupení od smlouvy?



    Další informace


  • Dobry den. Chci se zeptat jestli mam narok na vraceni dane,nastoupila jsem do noveho zamestnani v lednu 2010.

    Na nemocenske jsem byla priblizne 5 mesicu v minulým roce. Moje hrubá mzda je ve vysi 18500 korun. Je tam mozny nejaky preplatek anebo nedoplatek ? Dekuji za odpoved.

    Další informace


    Jsem od roku 2009 vedena na úřadu práce. Mám nárok na odpočet z daní za rok 2010 a získat tím nějaké penízky??Děkuji

    Bohužel ne.1. už je pozdě, do konce března2. pokud jsi platila v roce 2010 nějakou daň a poté neměla příjem, byla by zde šance na vrácení daně, ale pochybuji o zdanitelném příjmu a tudíž zaplacené dani, když jsi byla od roku 2009 na ÚP.

    Další informace


  • Automaticky prijimame nazvy veci,jmen atd.Skoro to je az veda naco pojmenovat.Je neco bezejmenne?

    Ulet-neco

    Další informace


  • Budu mít nárok na bezplatné upgrade na W 10 když mám W 8,1?

    Ty W 8,1 jsem ale koupil už s počítačem nainstalovaný.

    Další informace


  • Mam pojištěnou nemovitost a domacnost u Česke pojištovny,mam narok na slevu pojistneho a za kolik let.

    Nic jsem nenašel na jejich strankach.Z pojistky jsem nic nečerpal.Nemate někdo informaci či zkušenost.Děkuji

    Další informace


    Mam smlouvu s pracovní agenturou, řádně mi srážej sociální i zdravotní. Je nárok na dovolenou i nemocenskou?

    Odpracováno mam 95 dní.

    Další informace


    Mám nárok na 100% příplatek při práci ve svátek?

    Mám pracovníků smlouvu jako brigádník v Kaufland. Mam nárok na příplatek když pracuji ve svátek?

    Další informace


    Mam narok na nabytek a psa po rozchodu, kdyz jsem vse platil ja a mam od vseho uctenky?

    Dekuji za odpoved

    Další informace


    Mám nárok na odstupné když mi chce dát zaměstnavatel výpověď?Smlouvu mám na neurčito.Jak správně by měla být mi podána?

    Mám nárok na odstupné když mi chce dát zaměstnavatel výpověď?Mám smlouvu na dobu neurčitou,Jak by správně měla výpověď od zaměstnavatelem znít a je to lepší dohodou k danému datu?Nebo musí být dvouměsíční abych mohla mít nárok na odstupné?děkuji moc za radu

    Další informace