• Najdete na této koláži nejméně 3 chyby? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Najdete na této koláži nejméně 3 chyby?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Najdete na této koláži nejméně 3 chyby?

  • Ve kterém státě žijí nejméně manuálně zruční obyvatelé?



    Další informace


  • Kde najdete páté kolo u vozu?



    Další informace


  • Jak vycouvat co možná nejméně bolestivě z koupě bytu, když už jsem vložil 40 000 na konto realitní kanceláře?



    Další informace


  • Co myslíte, byla by to dobrá dovolená? Odkaz najdete v popisu.



    Další informace


  • Jaké jsou vaše nejoblíbenější i nejméně oblíbené seriály?

    Co byste mi doporučili za dobré seriály? :) Které vás bavily a které ne? Mě osobně se líbí seriály- Teorie velkého třesku, HIMYM, Prolhané krásky, SKINS, Přátelé, Carrie Diaries, Dva a půl chlapa.

    Další informace


  • V jakém typu brambor se vyskytuje nejméně solaninu ve slupce?

    Myslím, že s typem brambor ani s odrůdou to nemá nic společného. Odpovím opačně: nejvíce solaninu obsahuje sekundárně zelená slupka a klíčky, vč. jejich nejbližšího okolí. Více zde: a href"http://www.ireceptar.cz/vareni-a-recepty/jsou-brambory-jedovate/" rel"nofollow" http://www.ireceptar.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Chyby pri vypalovani cd a dvd



    Další informace


    CRC chyby v každém staženém souboru



    Další informace


    Ako hlasit chyby v beta programoch Mozilly



    Další informace


    Adobe flash player furt hazí nějaké chyby a nejde ani přeinstalovat.... jak na to ?

    Doplňuji:ne tak tim to prostě taky neni ta závada kterou řeším v předešlých otázkách .... hry mi jdou po internetu.... internetové prohlížeče padaj i ten maxthon co mi někdo doporučil.... systém mám nově nahranej.... když ten prohlížeč najede - Internet explorer drží nejlépe..... v těch ostatních když jdou tak to dost často rozkostičkuje ten web že jsou tam sem tam barevné kostičky jako když by měla bejt v háji grafika.... ale tu ten kamarád zkoušel ve svém PC a bez problémů zkoušel tam i můj HD taky šel,,, ramky sme jeli memtest a jelo to prej asi 6hodin a místo 100% to jelo furt na 240%......fakt nikdo netuší alespoň malou radu k čemu by tyto symptomy mohly poukazovat ? :D

    Další informace