• Náklonnost k osobě? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Náklonnost k osobě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Náklonnost k osobě?

  • Které slavné osobě se povahou nejvíce podobáte? Vzhled není důležitý.



    Další informace


    poskytl jsem přístřeší osobě na jeden měsíc.Nyní utekla s kliči od meho bytu a zanechala mě doma 8pytlu s věcmi.



    Další informace


  • Kamaradsky vztah vs naklonnost



    Další informace


  • Je možné se přihlásit k insolvenci, pokud mám s vydlužitelem smlouvu o zápůjčce (soukromá osoba soukromé osobě)?



    Další informace


  • Co darovat osobě, se kterou nemáte moc blízký vztah?

    Ale aby to bylo originální a ne jen víno nebo bonboniéra.Upravení otázky:Je to pro kolegyni,která mě pozvala na oslavu, ale moc se spolu nebavíme, pozvala mě spíše protože zvala všechny ostatní. Společný dárek se kupovat nebude.

    Další informace


  • Jak kontaktovat na FB osobu nebo jak jí dát nějak vědět, když má povolené jen přátele přátel?

    Seznamil sem se s jednou milou slecnou a dala mi kontakt fb. Nasel sem ji ale nemuzu si ji pridat do pratel ani napsat. Predem diky za rady.

    Další informace


  • Jak zabranit nepravomocne odsouzene osobe za ekonomicky trestny cin stat se clenem organu?

    V nasem SVJ delame nove stanovy,ale nevime,zdali takovou podminku muzeme do stanov zaradit. Dle NOZ se mluvi jen o statutarnim organu,ze musi byt osobou bezuhonnou,ale tou nepravomocne odsouzena osoba je (dle vypisu trestu). Dalsi podminka je fyz.osoba nad 18 nebo prav.osoba...o jinych podminkach NOZ nemluvi. Takovou osobu v organu obecne nechceme,ale nemuze tim dojit k diskriminaci? Muzeme zprisnit podminky kandidatury do organu SVJ?Moc dekuji

    Další informace


    Svědectví proti blízké osobě

    Dobrý den,přišlo mi předvolání k soudu ohledně svědectví a měla bych vypovídat proti svému blízkému.Chci se zeptat,jestli musím vypovídat.Děkuji za odpověď.

    Další informace


    Jaké si Myslíte že má postižený práva osobě?

    jak si Myslíte že Má postižený práva

    Další informace


    Co se zprávou v datové schránce, která není adresována mojí osobě?

    Už podruhé mi přišla do datové schránky zpráva určená pro mého otce, má stejné jméno, ale DS nevlastní. Poprvé to byly kompletní údaje o celé naší rodině (notářské dědické řízení), nyní pokuta za parkování. Přemýšlíme o právních krocích, protože se dle našeho soudu jedná jak o možnost zneužití osobních údajů (v případě, že bychom nebyli příbuzní), tak v horším případě může nezaplacená pokuta (jemu přece nic nepřišlo) dospět až k exekuci. Je toto právně napadnutelné s možností kladného výsledku v náš (jeho) prospěch?

    Další informace