• Nárok na odstupné? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nárok na odstupné?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nárok na odstupné?

  • Dedictvi..narok ..pomoc..promlceci doba



    Další informace


  • Budu mít nárok na rodičovský příspěvek, pokud si jako OBZP platím pouze zdravotní pojištění?

    Někde jsem slyšela, že tento nárok zanikne, pokud si žena (v domácnosti, OBZP) neplatí sociální pojištění, které je nepovinné, ale platí si pouze zdravotní. Jak to tedy je?

    Další informace


    Bude mít můj syn nárok na sirotčí důchod, pokud po maturitě nastoupí na soukromou jazykovou školu?



    Další informace


    Jaký bych měl mít min. čistý příjem, abych se mohl osamostatnit a žít v sociálním bydlení (na soc. bydlení mám nárok)?



    Další informace


  • Prosím, za jakých okolností má zaměstnanec nárok na odstupné ve výši 5 měsíčního platu?

    Je to i když dostane výpověď z organizačních důvodů, k 1.12.2010? Smlouvu má na dobu neurčitou.Nemá nárok na 2 měsíce ochranné lhůty?Děkuji za odpovědi!

    Další informace


    Kdybych skončíl v práci, dostal odstupné a pak šel rovnou na ÚP, bude za mě ÚP hradit zdravotní pojištění?

    Dobrý den, kdybych skončíl v práci a zároveň dostal odstupné a pak šel rovnou na úřad práce, tak nebudu mít podporu nezamenasti na 3 měsíce a to chápu, ale bude úřad práce hradit za mě zdravotní pojištění? Nebo si ho hradím sám? Děkuji

    Další informace


    Dobrý den, mám nárok na volno v práci při narození dítěte?

    Určitě nemáte nárok na placené volno v rozsahu dnů !!!Níže ve zdroji odkazuji na vládní nařízení, kterým se stanoví okruh a rozsah jiných důležitých osobních překážek v práci6. Narození dítětePracovní volno se poskytne na NEZBYTNĚ NUTNOU DOBU:a) s náhradou mzdy nebo platu K PŘEVOZU manželky (družky) do zdravotnického zařízení a zpět,b) bez náhrady mzdy nebo platu k účasti při porodu manželky (družky). Takže já bych to viděl na 2 x půldne, ale záleží na zaměstnavateli, jak posoudí nezbytně nutnou dobu .

    Další informace


    Jak mohu zjistit mám li nárok vyhlásit osobní bankrot? Kdo mi v tom poradí?

    Doporučoval bych nějakou specializovanou firmu. Viz odkazy v minulé otázce

    Další informace


    Chtěla bych se dát rozvést. Na co bych měla nárok po rozvodu?

    Také bydlíme v baráku který manžel dostal darem, ale společně jsme ho zrekonsruovali. Měla bych alespoň nárok na peníze z oprav? Dětem je 17 a 14.Měla bych nárok také na nějaké peníze pro mě když manžel vydělává o polovinu víc než já?

    Další informace


    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mám nárok na nemocenskou ve zkušební době?Děkuji za odpověď

    Myslím, že ano. Nevím o důvodu, proč ne, když je člověk nemocný.

    Další informace