• Nastaveni rozvodu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nastaveni rozvodu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nastaveni rozvodu

 • Po rozvodu,vrátit si dívčí příjmení?  Další informace


 • Výměna rozvodového řemene a nastavení rozvodů.  Další informace


  Nastaveni rozvodu  Další informace


  Muzete mi doporucit sadu rozvodu na Octavia I 1.9 TDI r.v 2003 ? Kdyz bude mit i odkazy zlobit se nebudu. diky  Další informace


 • Po rozvodu  Další informace


  Odpojení od rozvodu tuv  Další informace


 • Vyporadani movite veci pri rozvodu  Další informace


 • Návrh SAT a DVB-T rozvodů  Další informace


 • Které státy ve světě mají nejvyšší a nejnižší porodnost a úmrnost a nejvyšší a nejnižší počet sňatků a rozvodů?

  Zajímalo by mě,které státy i které národnosti mají ve světě nejvyšší a nejnižší porodnost a nejvyšší a nejnižší úmrnost a nejvyšší a nejnižší počet sňatků a rozvodů? Děkuji.

  Další informace


 • Soud řeší SJM po rozvodu více jak 1Olet. Mohu již podat stížnost k mezinárodnímu soudu do Štrasburku?

  Soudím se o SJM po rozvodu již více jak 1Olet.Odstěhovala jsem se od bývalého manžela(domácí násilí- dodnes se musím léčit odešla jsem jen s doklady a několika kousky spodního prádla jinak jsem tam vše zanechala šlo mi o život)Po 3letech bývalý manžel spáchal sebevraždu. Nyní stojím u soudu proti jeho dceři.Majetek tam je, ale soudkyně se jeví jako když míní chránit dceru bývalého manžela aby mi nic nemusela vyplatit. Tato osoba dříve pracovala u tohoto soudu a znala se se všemi. Neustále soudkyně protahuje jednání.Navrhovali jsme podjatost nelze(soudkyně)Převést do jiného města -nelze(soudkyně)Částka kterou jsem požadovala je po 1Oletech znehodnocenaˇsamozdřejmě i psychická újma na zdraví - za léta průtahů.Podotýkám, že jsem již před několika lety podala na různé instituce MVČR, Ministerstvo spravedlnosti, Ombucman, poněty -stížnosti, žádná odpověd Chci proto na výše jmenovaný soud, soudkyni a zároveň tedy na náš stát podat žalobu k mezinárodnímu soudu do Štrasburku. Jak to mám udělat? Prosím poradťe.

  Další informace


  Poradíte, na co mám při rozvodu nárok za byt, který jsme koupili v době manželství a zůstal v něm manžel?

  na byt máme insolvenci která končí letos v prosinci.Je možné zůstat spoluvlastníkem a chtít po manželovi najemPůvodní neotázkaChtěla bych vědět na co mám nárok při rozvodu za byt který jsme koupily v době manželství.V bytě zůstal manžel.

  Další informace


  Mám právo bydlet v bytě po rozvodu, když vlastním polovinu členských práv? Soud neurčil výhradní užívání.

  Byt jsem nabyl za svobodna,ale pred rozvodem jsem prepsal cast clenskych prav naseho bytu na exmanzelku,ktera do te doby nebyla clenem druzstva.Mam pravo dale byt uzivat,ikdyz tam exmanzelka bydli snovou rodinou?

  Další informace


  Lze se nějak domluvit, že po svatbě si můžu určit, jaké věci jsou prostě moje a v případě rozvodu o ně nemohu přijít?

  Třeba když založím firmu nebo si vydělám někde pár milionů naprosto bez manželky, ale už po svatbě, peníze si dám do trezoru, může manželka po rozvodu něco z těch peněz dostat? A třeba u té firmy, jak by to šlo obejít? Založit akciovou společnost nebo s.r.o.? A co kdybych měl smlouvu, kde se manželka zcela zřekne budoucího majetku, který po sňatku nabudu bez její podpory, jak finanční tak časové?

  Další informace


  Lze po roce od nabití právní moci nesporného rozvodu požadovat nějaké změny?

  Od manžela jsem se odstěhovala se dvěmi dětmi, pouze s oblečením. Nechtěla jsem po něm nic, byla jsem ráda, že jsem pryč. Bydleli jsme v jeho domě, kde jsem já zaplatila celkovou vnitřní rekonstrukci včetně vybavení (nová kuchyň, nový nábytek...). Chci vědět, zda mohu dodatečně žádat o nějaké finanční vyrovnání a co k tomu budu potřebovat. Případně jaký je postup. Děkuji

  Další informace


  Jak se bude v případě rozvodu dělit dědictví (finance) po mé babičce, které jsem zdědila během manželství?

  Dědictví po tvé babičce se nepočítá do společného majetku manželů. Společným jměním se obecně rozumí všechny věci, práva a dluhy, které v průběhu trvání manželství nabude jeden nebo oba manželé. Existují však výjimky z tohoto pravidla, které se v rámci zákonného režimu součástí společného jmění nestávají. Těmito výjimkami jsou například (a nejčastěji) dar či dědictví, které nabyl jeden z manželů, nebo dále majetek, který slouží k osobní spotřebě jednoho z manželů. V souladu s dosavadní soudní praxí se od 1.ledna 2014 dle nového občanského zákoníku výslovně vyjímá ze společného jmění i plnění, které manžel obdrží v rámci odškodnění jemu způsobené nemajetkové újmy. Naproti tomu nový občanský zákoník nově od 1.ledna 2014 výslovně uvádí, že součástí společného jmění manželů je zisk z majetku, který náleží výhradně jednomu z manželů. :-)

  Další informace


  Jak postupovat při vypořádání majetku (SJM) a úprava výživy nezletilých dětí bez rozvodu? popř.zda je to možné?

  Dobrý den a děkuji.

  Další informace


  Dluhy po rozvodu

  Dobrý den, prosím chci se zeptat s bývalým manželem jsme byli patáct let z toho šest let manželé. Rozvedli jsme se mám dětičky 4 a 6 let ve své péči a museli jsme se odstěhovat s chalupy na kterou je dluh kdy se splácí hypotéka a dvě půjčky 10 000,- měsíčně. Muž v chalupě zůstal a já s dětma jsme se nastěhovali do chaloupky babičky, kterou jsme museli svépomocí opravit aby byla obyvatelná. Muž teď po rozvodu po mě chce přesnou půlku hypotéky tedy 5000,- ikdyž už přes rok nemovitost obývá sám a dokonce ji zamyká že do ní s dětma nemáme přístup a máme tam i své osobní věci. Dům si nechce nechat už rok ho nabízíme k prodeji, on ale překazil prodej, že si nemovitost chce nechat a nyní zase nechce a chce po mě půl hypotéky, načež já opravdu nemám sama se dvěmi dětmi z čeho platit. Vím že dluhy jsou společné, ale má nárok na přesnou polovinu, když do domu ani nesmím a mám své výdaje k bydlení pro naše děti a on by tedy získal levně nájem v naší společné chalupě za pět tisíc měsíčně. Moc prosím o radu, protože si myslím když na to přistoupím on bude dál kazit prodej a bydlet v našem domě za pakatel, bylo by dobré obrátit se na soud. Jsem z toho špatná moc děkuji za radu jak bych mohla tuto situaci řešit. Hezký den Olča

  Další informace


  Chtěla bych se dát rozvést. Na co bych měla nárok po rozvodu?

  Také bydlíme v baráku který manžel dostal darem, ale společně jsme ho zrekonsruovali. Měla bych alespoň nárok na peníze z oprav? Dětem je 17 a 14.Měla bych nárok také na nějaké peníze pro mě když manžel vydělává o polovinu víc než já?

  Další informace


 • Predmanzelska smlouva ( pro kamaradku ) . :-) Kdyz se chteji navzajem vzdat - ev. po rozvodu vzajemneho vyzivneho ...

  plus chteji , aby po sobe ani nededili , ale kazdy chce , aby svoji nemovitost zdedili pozdeji jejich deti. Muze tohle byt take v predmanzelske smlouve , nebo to musi byt zvlast napsana zavet ? Oba s tim souhlasi. Kam jit ? Diky. -iv-Doplňuji:Dr. Axl , jsou oba dosti moviti. kazdy si chce ale ponechat to svoje. Deti , budou detit , to je jasne , ze zakona. Ale muzou se oni navzajem zrici dedictvi navzajem po sobe . ? Oba to tak chteji. Aby to zustalo , to co maji ted jen jejich detem. Diky. -iv-

  Další informace


  Budu se muset pri rozvodu delit o sve penize, ktere jsem si vydelala a nasetrila?

  Dobry den.,. s manzelem mame problemy. Tak me zajima, zda v pripade rozvodu se s nim budu muset rozdelit o penize, ktere jsem si sama vydelala a nasetrila na svem uctu. On nic nenasetri, vse propije a skoro vse platim ja (najem, jidlo, dokonce i jeho pujcky, ktere ma jiz z doby, nez sme se poznali...). Lze nejak ustanovit, aby v pripade rozvodu si kazdy ponechal finance, ktere ma na svem ucte? A v pripade ze nebude splacet sve pujcky, je mozne, aby tyto splatky vymahali na me jako na manzelce dluznika? Dekuji za odpoved.

  Další informace