• Nastavení sdílení adresářů pod winXP - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nastavení sdílení adresářů pod winXP. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nastavení sdílení adresářů pod winXP

 • Muž si šel v Brně zaplavat, uvázl pod ledem. Našli ho 2,5 metru pod hladinou v kritickém stavu. Proč plaval pod ledem?  Další informace


 • funguje crysis 3 pod systémem winXP professional ????????

  a href"http://www.youtube.com/watch?vGBL7x1P2HHg" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a battlefield 3 mi nešel - chtěl 64 bit systém :D - našel sem na netu požadavky a má tam VISTA a nahoru - nevíte jestli by to šlo i na 32 bit????? mám totiž ty XP originál za 3500,- a nechce se mi kupovat kvůli pár hrám nove WIN a zase tam nechci mít ilegální ......... jinak počítač mám docela nadupanej - všechny požadavky utáhne v pohodě akorát to s těma winXP nevyužívám naplno no :(

  Další informace


  Win 7 nevidí obsah adresářů na externím disku  Další informace


  Sdileni souboru po lan  Další informace


  Sdileni internetu  Další informace


  Program pro sdileni plochy mobilu (android)  Další informace


  Pomůžete mi prosím najít ovladače pod Windows 10 (případně pod Windows XP)?

  Dostala jsem PC asi 7–8 let starý. Původně tu byla nainstalována Windows 8, která někdo přede mnou upgradoval na Windows 10 Pro (verze 1607 build 14393.1480).Mám problémy se zobrazením některých webů, které se mi pod Windows XP zobrazovaly korektně. Mj. s tímto webem a s e-mailem na Seznamu. → Jako by „vypadávaly“ části obrazu. Tady se stává jenom u ptázek, ke kterým byl vložen obrázek.Ve správci zařízení jsem našla „Základní grafický ovladač Microsoft a „Obecný monitor PnP“.Chtěla bych zkusit nainstalovat ovladače pro konkrétní zařízení:Grafická karta: Gigabyte Radeon X1650 ProMonitor: LG Flatron L1740BPokud by to pomohlo:Základní deska: Gigabyte GA-P41-ES3G (ID: 05/20/2010- G41- ICH7- 6A79PG06C- 00)Našla jsem jenom programy (od výrobců) pro autodetekci. Přestože je nemám ráda, nainstalovala jsem je, ale vůbec mi nepomhly.Pomůžete mi prosím s hledáním?

  Další informace


  Nevíte jak to je se sdílením článků ze zahraničních webů?

  Ahoj všem, chtěl bych se zeptat jeslti nevíte jak to je se sdílením článků ze zahraničních webů. Mám svůj blog a protože už jsem párkrát narazil na něco co mě zajímalo a chtěl bych to mít i u sebe, ale nevím jestli stačí když uvedu odkaz na původní web jako zdroj nebo autora nebo musím napsat majiteli a počkat jestli mu to nebude vadit. Články bych uváděl v orig znění. jen bych zjistil práva na fotky a uvedl bych normálně zdroj atd. )

  Další informace


  Nastavení času pod userem  Další informace


  Nastavení webu pod Debianem  Další informace


  Nastavení domácí sítě - sdílení a viditelnost  Další informace


  Nastavení Wan rozdílná IP a výchozí brána - chyba nastavení  Další informace


  Jde sdílet internet (hotspot) z mobilu do PC, když je mobil připojený k WiFi síti?

  Jde sdílet internet (hotspot) z mobilu do PC, když je mobil připojený k WiFi síti?Doplňuji:Jak by to šlo?Prosím o návod :)

  Další informace


  Jak změnit písmeno jednotky u systémového disku pod WinXP?  Další informace


  Jak pod WinXP sdílet složku s heslem?  Další informace


  Internetové sdílení  Další informace


  Defaultní nastavení biosu po každé změně v nastavení  Další informace


 • Mažete si z adresářů v mailu a z mobilů lidi, které zemřeli?

  Občas je třeba promazat si kontakty v mobilu a dát pryč čísla, která už nebudu potřebovat. Já takhle občas mažu různé dočasné pracovní kontakty, které už asi nebudu potřebovat. Naopak, nikdy jsem nesmazal jména a telefonní čísla lidí, kteří zemřeli, ať už šlo o známé nebo třeba kolegy z práce, mám je stále v mobilu jako malou vzpomínku na toho člověka. A tak mě napadlo... Jak jste na tom vy? Necháváte si takové kontakty v mailu či v mobilu a nebo je ihned mažete?

  Další informace


 • Může být plocha pod lineární křivkou stejná jako pod logaritmickou?

  To znamená: Může být lineární křivka položena tak, aby plocha pod ní byla stejná jako pod původní logaritmickou křivkou?

  Další informace


 • Proč si americké dívky hrají pod vodou na mořské panny? To jím pod vodou nevadí nezacpaný nos a otevřené oči ?

  Ale nějak zvlášť dlouho pod vodou nevydrží :-(Viz video co myslím: a href"http://www.youtube.com/watch?vBmokr7N7wIc" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace