• Nástěnka v sekci spolužáci - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nástěnka v sekci spolužáci. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nástěnka v sekci spolužáci

 • Nástěnka v sekci spolužáci  Další informace


  Chcete, aby Radka (Raduš, Nessí,...) hrála i v letošní pohádce hlavní roli (Nastěnka)?  Další informace


 • Myslíte, že by se Nastěnka dokázala zavděčit zlostné maceše, aby jí začala mít ráda a něříkala jí: Ty zmije jedovatá!?

  Jedná se o pohádku Mrazík.Proč je na ní tak zlá?Zlá macecha: A než kohout zakokrhá, ať máš druhou punčochu, jinak ti, moje milá, vlasy vyškubu!Zlostná macecha k Nastě: Stačila to- ty proklatá čarodejnice, zmije jedovatá, ale podruhé já ti dám pořádnou práci. A teď nasyp drůbeži, dej napít dobytku, naštípej dřevo a pokliď dvůr!

  Další informace


 • spoluzaci.cz - jak odstranit mail u žáka?  Další informace


  Wikipedie - odkaz na jinou sekci na jiné stránce  Další informace


  Proč není vidět nástěnka?

  pro Miroslavst,odepisovala jsem na Váš mail.

  Další informace


  Proč nejde otevřít nástěnka?

  Ano myslím tu nástěnku dole na první stránce MŮJ PROFIL,mohu tak vložit jen příspěvek sobě i ostatním přátelům i oni mě,ale já to jako přihlášená nevidím ani u nich ani u sebe na profilu jaký obrázek jsem vložila a jaký dostala,musím se napřed odhlásit a podívat se.A právě v nastavení NÁSTĚNKA to také nemůžu najít jak to obnovit.

  Další informace


  Online nástěnka  Další informace


  Něco na způsob Spolužáci  Další informace


  Nástěnka pro zveřejňování domácích úkolů  Další informace


  Nástěnka - spolužáci - Jak ji přidat na jiný web?

  Zdravím,rád bych promínul na své stránky obsah nástěnky ze spolužáci.cz, ale nevím, jak na to a jestli to vůbec lze. Neví někdo, jak na to? Hlavně, aby byla nástěnka stále aktuální, když tam někdo něco přidá.Díky moc,Honza

  Další informace


  Lze smazat na spoluzaci.cz ucitel z daný školy, na které jsem?

  Jsem na spolužáci.cz na škole, kde není žádný školník a nemá tam být napsaný učitel, který tam nepatří, jak smazat?

  Další informace


  Jak získat kontakt na Spoluzaci.cz  Další informace


  Jak uložit video z DVD (UDF) na stránku naší třídy Spolužáci v Seznamu, když neznám URL? A jak URL zjistím?

  Nevím jak to funguje na Spolužácích, ale když to po tobě chce URL, tak to video z DVD zřejmě musíš nejprve někam na internet nahrát. Na Spolužáky pak vložíš URL umístění toho videa. Pokud server Spolužáci umožňuje přímě vložení videa, neměl by žádné URL požadovat.

  Další informace


  Jak se prihlasit na spoluzaci.cz bez mailu?  Další informace


 • Co má udělat kontrola z hygienické stanice, když vidí v sekci masa/uzenin supermarketu poletovat/sedat mouchy u masa?

  Vzít plácačku a postarat se o to...

  Další informace


 • Jak na to, aby mě měli spolužáci rádi, ale abych nespadl na jejich úroveň a nechtěl mít jistou práci?

  Spolužáci na gymplu jsou pro mě lidi v systému,kteří žijou aby se učili,pracovali a pak umřeli..Celou dobu stejně jako další ovce nadávají,stěžují si a nemají rádi změnu,nechtějí opustit svoji pohodovou zónu a něco dokázat.Chtějí splynout s davem! Začal jsem dělat v pojišťovnictví a teď rozjíždím další podnikatelské projekty.Smějí se mi že jsem pojištovák a kde mám ty miliony,že nejsem průměrný jako oni a nemají mě rádi že jsem kašlal na školu:-D Občas si s nimi řeknu jen pár vět.Skutečných kámošů mám jinak pár:-) Jak na to aby mě měli rádi,ale abych nespadl na jejich úroveň a nechtěl mít jistou práci? Jak se chovat aby se zpět navrátila důvěra a družnost? Spolužáci mě nemají rádi, protože jsem jiný a nechci být zaměstnanec v systému.. -Quimby:Občas chci splynout s davem,je to lehčí,ale to mě dál neposune.Chci prostě každý den udělat co největší progress a ne se jen s lidmi bavit o ho.... nebo pomlouvat.Na své cestě jsem se naučil nezávidět,nemít zlost a zvýšil jsem si sebevědomí nehorázně moc!takže aspoň trošku proměna osobnosti k lepšímu :D A díky za názory

  Další informace


 • Má něco společného nástěnka a Nastěnka?

  ... vobojí může bejt ze dřeva: a href"https://www.aminabytek.cz/e-shoproduct/view/2/37?gclidCjwKEAiA9s_BBRCL3ZKWsfblgS8SJACbST7DPeS3zMTGYI3GVpE-glOmZ6gQX1nrNCI1827viQpwtBoC_sXw_wcB" rel"nofollow" https://www.aminabytek.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Neměla by se vymyslet nějaká nástěnka pro informaci o nejčastějších gramatických chybách?

  Abys, abysme, abyste kdybys, kdybysme, kdybyste jenžkterý, ježkterá/-é, jižkteří ...Doplňuji:To klumprt-Už jsou snad oboje dublety správné.

  Další informace


  Muzou 10leti kluci osahavat holku?

  Osahavani

  Další informace