• Nastup do prace jake nahlasit konto? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nastup do prace jake nahlasit konto?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nastup do prace jake nahlasit konto?

 • Spořící účet nebo Axa konto?  Další informace


  Chystám se na brigádu, ale jsem v evidenci na UP, budu to muset nahlásit? nebo to nevadí?  Další informace


 • Kde mam vozidlo nahlasit?  Další informace


  Kam mám nahlásit pravopisnou chybu na jízdenkách MHD?  Další informace


 • Pokud koupím dům, ale běží 21denní lhůta na vklad do katastru, můžu si už nahlásit trvalý pobyt?  Další informace


  Jak vycouvat co možná nejméně bolestivě z koupě bytu, když už jsem vložil 40 000 na konto realitní kanceláře?  Další informace


 • Nastup do zamestnani UP  Další informace


 • U které banky si mám založit konto?  Další informace


  Jaké bankovní konto bez poplatků byste mi doporučili?  Další informace


 • Má zákazník nakupující v internetovém obchodě ze zásady povinnost nahlásit dodání chybného zboží?

  Pokud si zákazník objedná od nějakého zboží 1ks, a internetový obchodu mu pošle místo toho od stejného zboží 1kg, kdy 1kg se rovná cca 50 kusům daného zboží, má zákazník zákonem danou povinnost tuto chybu nahlásit, když mu obchod místo zboží které stálo 70kč poslal zboží stejného druhu za 3500Kč, nebo to může nechat plavat a žádná taková povinnost (ani trest) mu nehrozí?

  Další informace


 • Jak nahlásit webovou stránku?

  Našla jsem velmi nehumánní stránku, která se týká týrání zvířat. Ráda bych ji nahlásila - jak to mám udělat?

  Další informace


 • kdy mám soudu nahlásit překladatele - tlumočníka??

  jsem cizí st.občan s trvalým pobytem a mám soudní jednání v občanskoprávním soudu. Kdy mám oznámit tlumočníka a musí být v tomto občanskoprávním soudní překladatel nebo si mohu zvolit pouze mluvícího s živ. listem na tlumočení ??

  Další informace


  Nástup do zaměstnání z ÚP (na DoPP)

  Jsem veden na úřadu práce (zaregistrován před rokem 2011). Nepobírám podporu. Jak je to s pojištěním, pokud budu první měsíc pracovat na dohodu o provedení práce a vydělám si více než 5000kč? Je tu možnost to vůbec neohlásit úřadu práce a nechat si od ÚP zaplatit pojištění?Doplňuji:Když se tedy odhlásím a budu pracovat na dohodu o provedení práce, znamená to, že za mě ÚP přestane platit Zdravotní p. a já si ho budu muset zaplatit sám (1080kč myslím)? Sociální pojištění se platit nemusí?

  Další informace


  Kam se mohu obratit,kdyz chci nahlasit osobu,ktera me obtezuje a pomlouva me i ostatni cleny me rodiny?

  Na odbor právní a přestupků u městského úřadu-tkz. terstní komisi, kde podáte oznámení.Jen upozorňuji, že důkazní břemeno je na vás a záleží na tom, zda máte věrohodné svědky tohoto jednání, přičemž členové rodiny to být nemohou.Dále budete muset počítat s tím, že pokud té osobě neprokáží přestupek, budete muset uhradit náklady správního řízení.Takže chce to svědky a dobrý důkazní materiál.

  Další informace


  Kam nahlásit čů..a nebo jinak, dají se někam nahlásit lidé co nedodržují dopravní předpisy?

  Příklad, šel jsem před měsícem přes silnice, svítil zelenej panďulák a když jsem vstoupil do silnice - na přechodu, málem mě srazil. Dá se tohle někam hlásit bez toho abych musel vyplňovat formuláře a následně někde svědčit proti konkrétně tomuto potetovanýmu psychoušovi?A taky mi jde o to jestli se z toho může vykroutit, protože to byl ten přechod kde já jako chodec mám zeleného panďuláka a on jako řidič zatáčející doprava má též zelenou s tím že dává přednost chodcům na přechodu. Mně stačil jeden krok navíc a byl bych v kolech, protože jel dost rychle na to aby stihnul včas zastavit, samozřejmě jsem se v tu chvíli ani nerozhlížel, protože věda toho že mám na semaforu zelenou jsem nepředpokládal, že mě může srazit auto, nicméně když se vlastně nic nestalo, dopustil se on jako řidič vůbec něčeho?PS: Celá situace je zaznamenána kamerou na parkovišti u obchoďáku a čirou náhodou mám jeho espézetku.

  Další informace


  Jak mohu nahlásit video na xvideos?

  Tak tam proste neles devnce ...sjed uplne dolu na stanku a otevri .. Content removal je to napsano drobnym pismem ..pak rozklikni toto gt gt gt If you wish to report non copyright-related issues, such as privacy, harrassment, or unauthorized record please usePRIVACY TAKE-DOWN FORMVypln formular a je to ....:D

  Další informace


 • Co mám udělat, když chci nahlásit nedovolenou skládku?

  Co mám udělat, když chci nahlásit nedovolenou skládku?

  Další informace


 • rodice nechteji abych mel u nich trvali pobyt lze se nahlasit na obecni urad

  Jestli to chcete řešit takhle, je možné, aby rodiče došli na Obecní úřad a řekli důvody, proč tě doma nechtějí. Musí ale podepsat čestné prohlášení, že nemáš doma žádné osobní věci, že se doma nezdržuješ a případně říct, že ani nevědí, na jaké adrese se nyní zdržuješ, to napomůže rychlejšímu vyřízení žádosti, neboť na obecním úřadě vyvěsí na nástěnku, že tě obeslali a když se jim 30 dní od doby vyvěšení neodvoláš, tak vydají Rozhodnutí a přihlásí ti poštovní adresu na Obecní úřad.

  Další informace


 • jaky je minimalni vklad na konto u sazkovky Sportingbet?Diky

  Minimální vklad je 300,- Kč.

  Další informace


 • Nástup střevní chřipky - co vzít za léky?

  Tak nějak cítím (únava, chvílemi nevolnost, trošku zimnice, nepříjemné pocity úzkosti) že se mi rozjíždí střevní chřipka, která u mě probíhá většinou tak, že 12 hodin v kuse zvracím co 30 minut. Zkusím si vzít živočišné uhlí, tím bych nic zkazit neměl. Pak už tu mám jenom nápoj coldrex. Pomůže něčemu, nebo mi jenom víc rozhodí žaludek?

  Další informace