• Nástup do zaměstnání z ÚP (na DoPP) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nástup do zaměstnání z ÚP (na DoPP). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nástup do zaměstnání z ÚP (na DoPP)

 • Jak odpovídat u pohovoru , abych získal zaměstnání ?  Další informace


  Dohledá si finanční úřad některé zaměstnání?  Další informace


 • Nastup do zamestnani UP  Další informace


 • Jak se připravíte na přijímací pohovor do zaměstnání?  Další informace


  Dobry den. Chci se zeptat jestli mam narok na vraceni dane,nastoupila jsem do noveho zamestnani v lednu 2010.

  Na nemocenske jsem byla priblizne 5 mesicu v minulým roce. Moje hrubá mzda je ve vysi 18500 korun. Je tam mozny nejaky preplatek anebo nedoplatek ? Dekuji za odpoved.

  Další informace


 • Jaké zaměstnání měl Spejbl?

  Mluvil o tom někdy,nebo byl v důchodu?

  Další informace


 • IT - nástup do práce - tipy & triky jak tam nebýt za blbce od začátku?  Další informace


 • Jak získat zaměstnání na HPP v podmíněném trestu odnětí svobody???? Nejedná se o diskriminaci?

  Jakým zpusobem mužu získat zaměstnání, když jsem v podmínce? Pochopitelně mne všude odmítají, ale pracovat chci. Musím platit poplatky jako každý občan. Nejsem ani zloděj ani vrah, zkrátka jsem udělal chybu, byl a jsem za to potrestán, ano, v pořádku, to chápu. Na druhou stranu, ale potrestal mne stát. Proč mám být i dál tretsaný tím, ě mi není uúmožněno řádně pracovat??? Poraďte prosím. Jsem už na dně, musím přeci živit rodinu jako každý. Dékuji.

  Další informace


  Jak odejít ze zaměstnání?

  Dobrý den.Jedná se o to,že kamarád-kuchař má lepší nabídku a ani už se mu nechce snášet psychopatické výlevy současné majitelky a chce cca za 15 dnů přejít jinam(klidně hned).Jenže je tam už 1 rok,čili má po zkušebce a majitelka ho hodla pustit az po 2 mesicich (viz zák.práce) nebo az sezene adekvatni nahradu.Chci se zeptat,jestli by to neslo nějak udelat ke spokojenosti dotycneho kuchare,protoze novy zamestnavatel nebude tak dlouho na nej cekat az ho soucasny propustí. Dvoumesicni lhuta je sice dle zakoniku ok,ale NASTÁLO POVINNÉ/ÚSTNĚ NAŘÍZENÉ 13 ti hodinove smeny/15 dni v mesici(měsíc co měsíc-což se rovná 195 odpracovanym hodinam mesicne oproti cca 165 hodinam dle zékoníku neni zrovna košér.Na pásce plat 11 tis hrubeho - oproti 19 tis cisteho -ve skutecnosti taky neni košér..Porušování zákoníku práce,daňové úniky,atd.. Je způsob jak by kamarád mohl co nejdříve ukončit pracovní poměr?Je nějaká ofic.možnost? Díky za odborné názory -)Doplňuji:No ja myslel prave bez toho paragrafu 53 jestli je jina moznost.Napr okamzity zruseni ze strany zamestnance z duvodu nedodrzeni zákoníku prace-pravidelne narizene prescasy atd atd...

  Další informace


 • Kdy oznámit těhotenství v zaměstnání?

  Pracuji jako servírka a smlouvu mám pouze do 15.ledna 2013 :-(

  Další informace


 • Fotbalová kariéra jen jako zaměstnání

  Myslíte že jsou mezi fotbalisty hráči, kteří berou fotbal jen jako práci, kteří chodí na tréningy, hrají zápasy ale jinak se o fotbal nezajímají, nesledují v TV sportovní události, sestřihy z jiných lig ani zápasy ligy mistrů?

  Další informace


 • Jste spokojeni ve svem zamestnani?

  Vymenili jste nekdy praci proto, ze jste tam byli nestastni? Jen tak, bez vetsiho duvodu.

  Další informace


  Je považován doklad o kvalifikaci z rekvalifikačního kurzu stejnou váhou při hledání nového zaměstnání jako výuční list

  Dobrý den, v rodině se vyskytl velice vážný problém a asi si nebudu moci dodělat můj učební obor ukončený výučním listem. Za rok se máme stěhovat do Vídně a chtěl bych se zeptat, zda v případě kdybych si udělal rekvalifikační kurz, tak dostanu tzv doklad o kvalifikaci a výuční list. Chtěl bych se zeptat zda až budu ve Vídni a shánět práci, zda se mohu prezentovat jako normálně vyučený. Doklad o kvalifikaci i výuční list má prý platnost po celé EU, ale nejsem si osobně moc jistý. Předem mockrát děkuji všem za nějaké rozumné rady a postřehy. DěkujiDoplňuji:A Pokud si udělám rekvalifikační kurz ukončený zkouškou a následovném udělení výučního listu - to se budu prezentovat jak ? Jako vyučený ?

  Další informace


  Jaké zaměstnání bych mohla vykonávat, pokud bych měla vystudovanou teologickou fakultu?

  farar ale ak sa clovek posnazi tak to dotiahne aj na papeza :D

  Další informace


  Do jakého věku si člověk najde relativně snadno nové zaměstnání?

  Nově zaměstnání ve vyšším věku

  Další informace


  Co musí syn přinést do zaměstnání, když bude mít svatbu, tak aby mu dali volno? Zatím žádný oficiální papír nemá....dík

  Vejslužku.

  Další informace


  Co jste dnes dělali v zaměstnání?

  v pondělí je prý největší pracovní nasazení a tak mě zajímá co jste dělali? Abych odpověděl i já, tak já dělal: a href"http://img.nadapenny.com/t20/10284/nadap144400996200237.jpg" rel"nofollow" http://img.nadapenny.com/ hellip /a

  Další informace


  Brigadnik,smlouva-pokud jsem zamestnana jako brigadnik,mela bych mit i smlouvu nebo papir s dohodou o zamestnani?

  Pokud jsem jako brigadnik plati mi zamestnavatel zdravotni pojisteni?

  Další informace


 • Jak se nejlépe připravit během jednoho měsíce na nástup do těžké práce?

  Pokud budete od rána do večera na nohou a nosit těžké věci, určitě budu potřebovat zhubnout pár kil tuku a zaktivovat svaly, jak prosím?Doplňuji:iceT, lahny-zajisté, ovšem jak lahny píšeš, první dny jsou nejtěžší a vím, že s nynější fyzičkou bych druhý den odpadl a potřeboval několikadenní pauzu, čehož se chci vyvarovat.

  Další informace


  Existují limity pro zaměstnání lidí s tělesnou vadou ?

  Zda je to pro firmy podmínkou, mají z toho úlevy, kolik procent z výše zaměstnanců musí přijmout a podobně.Co vše kolem této otázky jednoduše víte.

  Další informace