• nejde mi sputiť systém :/ - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: nejde mi sputiť systém :/. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - nejde mi sputiť systém :/

  • Existuje operacni system v mobilu? Jak se jmenuje? Je zdarma?



    Další informace


  • Nejde spustit system windows



    Další informace


    Bude v budoucnu možné použít navigační systém Galileo i na mobilech, které nemají čipové sady uvedené jako kompatibilní?

    Na konci prosince byl spuštěn evropský navigační systém Galileo. V současnosti ho lze použít jen na Huawei Mate 7 a Mate 7 Pro. v následujících měsících by po aktualizaci firmwaru měl být dostupný i na mobily s následujícími procesory: a href"http://www.usegalileo.eu/EN/inner.html datasmartphone" rel"nofollow" http://www.usegalileo.eu/ hellip /a .Může v budoucnu dojít k jeho fungování i na jiných čipsetech, mám na mysli Snapdragon 400 ap., nebo to není z technického hlediska možné?Díky za odpověď

    Další informace


    Včem je rozdíl mezi 32Bit systém a 64Bit systémDíky



    Další informace


    Nejde zobrazit stranku, nejde ani ping



    Další informace


    Advanced system care 4 Beta

    Je možné z předešlé verze přejít na tuto verzi nebo ještě počkat?

    Další informace


    Ako otvoriť System Volume Information



    Další informace


    pri zapnuti pc mi napise: system Windows nelze spustit. Windows root>/system 32/hal.dll



    Další informace


    Dobrý den,není nějaký program na vymazání všeho v notebooku ale ne operační systém jinak vše .

    Chtěl bych si vyčistit HDD důkladně po složce se mi to nechce dělat zabírá to hodně času a hodně práce.Tak se ptám jestli na to není nějaký program.Děkuji moc za každou odpověd.A ještě nechci vymazat grafiku.

    Další informace


    flash disk nejde zformátovat, nejde nic odstranit



    Další informace