• Nejde napsat otzaník, dvojtečka apod. - jen v Opeře - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nejde napsat otzaník, dvojtečka apod. - jen v Opeře. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nejde napsat otzaník, dvojtečka apod. - jen v Opeře

  • Taky Vám nejde přihlášení? Musím dát Zapomněl jsem heslo a pak napsat nové heslo a pak se přihlásit lze.



    Další informace


  • Prosím o radu. Nejdou mi přečíst sms, ale jen ty, které posílá automat např. sms internetbankingu nebo registrace apod.



    Další informace


  • Byly nebo jsou nějaké soutěžní pořady v TV které byly zfalšované, že např. soutěžící předem věděli odpovědi apod.?

    Nemyslím ovšem ty kvízy co vysílají TV v noci.

    Další informace


  • Proč z plesu v Opeře v Praze Ornellu Štikovou bodyguardi nevyhodili nějak diskrétně, aby se o tom všude nepsalo ?

    Tedy, tak, aby Ornella Štiková neměla pocit, že je vyhazovaná a hlavně, aby u toho nebyl žádný redaktor, fotograf, kameraman.Já bych první vyrazil dle §55 zákoníku práce ty bodyguardy za neschopnost to udělat decentně, aby si toho nikdo nevšiml.

    Další informace


    Existuje nějaká značka, placka, náramek apod., který by lidem dal vědět, když se potkají s autistou?

    Zajimalo by me jestli existuje neco takoveho, co by autista nosil venku a co by dalo lidem najevo, ze to je autista v pripade, ze by se autista zacal nejak vice projevovat? Me napadl treba potisk na pripinaci placku ktera by mela nejaky napis jako treba pozor, autista nebo neco jemneji zniciho aby to neznelo jako varovani pred monstrem nebo tak neco.Existuje neco podobneho? A pokud ne, jaky napis by bylo nejlepsi vytisknout na placku, aby to dalo lidem dobre vedet, pokud se stretnou s autistou?

    Další informace


  • Existuje program který mi na ploše v okně napíšednes zajít na úřad,zavolat k lékařiapod.

    V žádném kalendáři jsem tuto funkci nenašel-jen se musí ručně program otevřít-hledám automatickou funkci.Děkuji.

    Další informace


    Záložky v Opeře



    Další informace


    Tlačítka v nové Opeře



    Další informace


    sťahovanie súboru v opere



    Další informace


    PRO ADMINY - Špatné zobrazení PC poradny v Opeře



    Další informace