• Nejde zapnout počítač kvůli knihovně user32.dll - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nejde zapnout počítač kvůli knihovně user32.dll. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nejde zapnout počítač kvůli knihovně user32.dll

  • Dá se plavat třeba v zatopeném městě při povodni nebo záplavách nebo plavat nejde kvůli vodním proudům a vírům ?



    Další informace


    Chodíte do práce kvůli šéfovi nebo kvůli tomu, že Vám dává na chleba?



    Další informace


  • Mám foťák Nikon coolpix s3000 a nejde mi vůbec zapnout, nevíte co s tím? :(



    Další informace


    Co mám dělat když mi nejde zapnou mobilní telefon Samsung galaxy mini? Nelze zapnout i na nabíječce.. POMOC!!!



    Další informace


    Jak zprovoznit tablet,který nejde zapnout?



    Další informace


    Nejde mi zapnout mobil zn. Samsung Galaxy S8 po restartu. Poradíte?



    Další informace


  • Hláška Systémová knihovna DLL user32.dll byla přemístěna v paměti



    Další informace


    Nejde mi zapnout PC

    Dobrý den,když zapnu počítač , nenaběhne nic. Pouze je zaplý a svítí červeně kontrolka RAM.Paměť RAM tam vloženou mám. Nevíte , v čem je problém?Doplňuji:Viz obrázek: a href"http://i.nahraj.to/f/N8T.jpg" rel"nofollow" http://i.nahraj.to/ hellip /a Zkoušel jsem jiný slot a nic.

    Další informace


    Nevíte, čím to může být, když ráno zapnu počitač, jdu na internet, pustim si film a počítač se sekne?

    Původnoí neotázkaDobrý den,když rano si pustim počitač tak jdu na internet a pustim si film,a počitač se sekne cim to mue bejtJestly mi prosim poráťite cim to mue bejt

    Další informace


    Počítač nejde spustit kvůli aktualizaci

    Můj počítač s OS Windows 8 se rozhodl, že potřebuje aktualizovat. Tak jsem mu to dopřál. Bohužel se ale v 15% aktualizace zasekne a po cca 3 minutách naskočí modrá obrazovka s hláškou DPC_WATCHDOG_AVIATION. Ale já s tím teď nic neudělám, pokaždé když to spustím je to jak časová smyčka ve filmu - to samé dokola a dokola. Teď přežívám na Linuxu, ale potřebuji pracovat. Nevíte náhodou někdo, co s tím? Děkuji předem.Doplňuji:Mám starší počítač, kde nebyly WIN8. Koupil jsem je přes net jako soubor, když byla nějaká skvělá akce - upgrade ze 7 na 8 za asi 800. Zkoušel jsem obnovu, ale nic se nestalo. Akorát se to znovu restartovalo. (Přežívat jsem myslel pracovně - jinak Linux celkem ovládám :-)

    Další informace