• Jak by mělo být správně za sebou napsáno několik vět v uvozovkách? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak by mělo být správně za sebou napsáno několik vět v uvozovkách?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak by mělo být správně za sebou napsáno několik vět v uvozovkách?

 • Několik rad pro hospodyňky!  Další informace


  Kdybych nakoupil jako ČNB eura za několik desítek miliard, klesla by pak taky koruna vůči euru z 27Kč třeba na 28Kč?  Další informace


  K čemu pořád uváděj na zpravodajskejch stránkách ty kurzy měn, každejch několik hodin jak se to mění?  Další informace


  Jak je možné, že dnešní hudba má na YouTube sledovanost několik set miliard a starší nesmrtelné hity jen pár milionů?  Další informace


 • Kde se používajá zážehový 4-dobý motor? Prosím několik příkladů. Dík  Další informace


 • Jak na sebe přepíšu byt? Mám v ruce několik kopií oběma stranami podepsané kupní smlouvy.  Další informace


 • Několik otázek na nokii Lumia 800  Další informace


 • Je podnikáním (dle živnostenského zákona) pokud někdo během roku koupí a prodá několik nemovitostí?

  ministri: Nepodnikající osoba není plátce DPH, takže ji na výstupu nemusí platit.

  Další informace


 • Kde se v karvanu bere tekoucí voda,aby se čistotné herečky mohly osprchovat?To nemůžou vydržet několik dní bez koupele?

  Michale, začínám pochybovat o Tvém duševním zdraví.Takové nesmyslné otázky může mít snad jen duševně vyšinutý člověk.Celebrity typu herců a hereček mají své velké karavany s velkými nádržemi vody a tím pádem se pak i mohou sprchovat.Kamioňáci mají také na kamionech nádrže s vodou, ale menší a tím pádem musí vodou šetřit.Dám Ti radu.Jdi se podívat na některý karavan (jenže naše karavany jsou menší a méně nákladné a tím pádem i menším konfortem) a přidej si u těch celebrit více milionů a tím pádem Ti vyjde i vícemilionový karavan s daleko větším komfortem.To je za prvé.A za druhé.Snad víš, že se film točí na přeskáčku a jestliže v jedné scéně musí herec (herečka) vykonat nějakou fyzickou zátěž a být přitom zpocený (á) a v další scéně být nalíčný(á) a být v nějaké róbě na banketu, tak přece nelze, aby byl (a) s mastnýma vlasama a páchnoucí potem v krásných šatech.

  Další informace


 • Kde koupit náramek? Minulý týden v seriálu Ulice si vzal Eliáš od Libušky darovaný náramek. Několik řetízků s přívěsky.

  Nevíte. kde aspoň podobný koupit? Děkuji.Doplňuji:kropitko, díky za tipy, ale tento by neokoukaný. Viděla jsem asi 5 minut, a zrovna ten záběr.Bylo to více řetízků, možná 3 řady.A padnul mi do oka :-).

  Další informace


 • Program - spočítání počtu vět v souboru  Další informace


  Několik dotazů ohledně OS Android 4.1.2 a Sámšuk S3 mini GT-I8190  Další informace


 • Když chci za několik let jet na Cassino, mám mít holku?

  MonteCassino je klášter - co bys tam, kruci, dělal s holkou???:-DDD

  Další informace


 • Přilákala A. Merkel do Evropy více uprchlíků? Bylo to několik tisíc nebo několik tisícŮ uprchlíků?

  Vím, že odpověď najdu ve slovníku nebo v internetové příručcečeštiny. Ale zajímá mne, co byste vybrali vy, a vaše zdůvodnění._____Kdyby někoho zajímal článek, který mne inspiroval: a href"http://www.novinky.cz/komentare/388960-komentar-merkelova-si-zaslouzi-podekovani-jiri-pehe.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a [Nedělám si iluze, že by politčtí komentátoři nebo novináři uměli česky.]___OT:Překvapilo mne, že jsem nenašla rubriku škola a podrubriku čeština . Nebo jen špatně hledám?

  Další informace


  Jestliže je ve vypravování text, který si říká postava v duchu, přemýšlí, píše se v uvozovkách?

  Ne, tyto tzv. vnitřní monology nebývají uvozovány uvozovkami. a href"http://www.ucirna.cz/cestina/clenici_znamenka_uvozovky.php" rel"nofollow" http://www.ucirna.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak se to stalo, že má člověk několik různých skupin krve?

  Kdy se to stalo a proč, k čemu je to dobrý? A je to tak i u zvířat že mají různé krevní skupiny? A existuje nějaký živočich, od kterého by bylo možné dát člověku transfuzi tak aby ho to nezabilo?

  Další informace


 • Prosím o pomoc s určením vedlejších vět a s grafickým rozborem u vět:

  Když se mu zdálo,že už každou chvíli musí začít svítat,slyšel hodiny,jak bijí teprve desátou.Čtenář může být ujištěn,že štěstí,které se usmálo na Toma a na Hucka,vzbudilo v ubohoučkém městysi Saint Petersburgu notný rozruch.

  Další informace


  Jak a kde se píše s sebou / sebou ?

  Jestliže jde o společenství s někým či s něčím, píše se předložka s (sebou). Vezmu s sebou knihu kniha mě doprovází .Hází sebou o zem - jsem sama.

  Další informace


 • Co se stane s člověkem, když musí několik dní stát?

  Nehnuté mnohahodinové stání bylo oblíbeným trestem v koncentračních táborech. Vlivem špatné fyzické kondice a podlomeného zdraví se leckdy rovnal trestu pomalé smrti.Několik dní stát nevydržíš - začneš padat únavou nejpozději po první probděné noci.Doplňuji:Zbynas: vězni často stávali ve tvaru před ubikacemi. Šlo tak potrestat velké množství vězňů najednou za dozoru jen několika málo strážných (v pravidelném tvaru vidíš pohyb daleko snáz). Byl to častý trest např. za útěk nebo když se nepodařilo zjistit viníka nějakého provinění proti řádu.

  Další informace


 • Jak je možné, že kytovci (savci) vydrží pod vodou i několik hodin?

  Velryby se potápějí do hloubek 10 až 50 metrů na dobu 10 až 30 minut, plejtváci se potápějí i do 400 metrů na dobu 30 až 60 minut a vorvaň sestupuje do hloubky až 2 000 metru na dobu až 60 až 80 minut (k dosažení této hloubky potřebuje 20 až 25 minut). Kapacita plic u kytovců nepotápějících se do velkých hloubek je okolo 7 litrů na 100 kg hmotnosti. Naopak u druhů dosahujících největších hloubek je kapacita mnohem nižší, asi 2,5 až 3 litry na stejnou hmotnost. Hmotnost srdce přitom mají úměrnou své hmotnost, srovnatelnou se suchozemskými savci. Kytovci si zásoby kyslíku pro ponor totiž dělají především tím, že před ponořením bohatě prokysličí svou krev a tělesné tkáně. I k tomu jsou přizpůsobeni a mají oproti ostatním savcům více hemoglobinu i myoglobinu. (Net)

  Další informace