• Nelze připojit internet - error 81 - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nelze připojit internet - error 81. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nelze připojit internet - error 81

  • Tablet (GoClever R75) píše že je připojený, signál je plný , ale na Internet se nelze připojit, Proč



    Další informace


  • Nelze se připojit k internetu přes zabezpečení



    Další informace


    Prosím, potřebuju poradit, nejde mi připojit notebook na bezdratové připojení (síť funguje, jen to nejde připojit)

    Těžko říct bez přesnějšího popisu problému a popisu zkoušeného postupu ...Napadá mě akorát:1) Jestli je v notebooku zaplý wifi adaptér - ikonka sítě by byl zakřížkovaný a neviděl by žádné sítě.2) Funguje ta wifi na jiných noteboocích? Mohla by být taky zarušená a pak to nemusí jít připojit. Změna kanálu by to vyřešila3) Je síť vůbecz notebooku vidět? Kamarád u nás zkoušel 3 notebooky od něj z rodiny a ani jeden síť neviděl, ale všechny ostatní vždycky fungovaly, takže taky záhada :)4) Jestli je síť zaheslovaná, tak třeba máte špatné heslo - tam pozor na capslock apod ...Těžko vymýšlet něco přesnějšího, když neznám detaily ... zkuste upřesnit a třeba na něco přijdem.

    Další informace


    Nelze připojit navigaci k PC



    Další informace


    Nejde mi se připojit na internet



    Další informace


    nelze se pripojit na fb pres chrome - neplatny certifikat serveru



    Další informace


    pc nerozpoznava mp3 prehravac, nelze jej pripojit



    Další informace


    Jak spustit bluetooth,svítí,nelze se připojit.Kde sehnat ovladače,bez toho,že by to chtělo nějakou licenci.

    Vloni se mi pokazil počítač a musel jsem ho nechat opravit.Opraváři se mi v tom hrabali a nechtěli originál instalační CD,že si poradí.Doma jsem zjistil,že se místo mého Asusu objevuje Acer v některých složkách a nefunguje Bluetooth.Podle mě do toho nahráli neoriginální software.Blue...se mi normálně rozsvítí a hlásí:kontrola licence se nezdařila pro zařízení blue...,zkontrolujte zda je licencováno pro tento sowtvare a zda platnost licence neskončila.Instaloval jsem DriverAgent,hlásí to taky chybu,co s tím.Je nějaká možnost to rozchodit bez nové instalace win...?Už z toho mám hlavu jak škopek a dochází mi trpělivost.Poraďte.Dík.

    Další informace


    Internet Explorer - po čisté instalaci WinXP se nelze připojit na net



    Další informace


    Po instalaci XP MegaObrazovka, nelze na net, nelze rozliseni nastavit, tragedie



    Další informace