Nelze připojit k databázi přes ODBC v ASP - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nelze připojit k databázi přes ODBC v ASP. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
sledujete občas policejní databázi hledaných-pohřešovaných osob abyste mohli případně nahlásit, až si nějaké všimnete?Další informace |
www.sale4su.sk není to o podnikání je to stránka s databázi on-line obchodů jako oblečení počítače -cokoliv.Tak nevím.fablen: Protože nám paní neustále tvrdí, že se jedná o stránku a href"http://www.sale4su.sk" rel"nofollow" www.sale4su.sk /a , přitom je to stránka a href"http://www.sale4u.sk" rel"nofollow" www.sale4u.sk /a :)))Sběžně jsem si prohlédla registrační podmínky, kde se píše o aktivačním poplatku ve výši 5,95 EUR, takže kde se vzalo těch 72 euro nevím..Další informace |
Je možné,že po nainstalování a připojení WEB kamery nelze součastně připojit foťák a stahovat fotky?Bylo by to možné, pokud by instalátor při instalaci oběma aplikacím chybně přiřadil stejný port.Dá se to zjistit ve správci zařízení - pokud je detekována závada na instalaci nějakého zařízení, bývají tyto programy barevně označeny otazníkem nebo vykřičníkem. Rovněž lze ve správci zařízení tento problém odstranit ručním přidělením (změnou) volného portu pro aktuální ovladač.Doplňuji:Rovněž může být problém s duálním nastavením IRQ přerušení - tento problém se řeší obdobným způsobem jako u zmiňovaných portů a href"http://www.fi.muni.cz/usrelikan/ARCHIT/TEXTY/PROSTR2.HTML" rel"nofollow" http://www.fi.muni.cz/ hellip /aDalší informace |
připojení k databázi v accessuDalší informace |
ASP - Jak rozsifrovat .aspxauth cookieDalší informace |
Jak se pripojit k wifi, kdyz neznam heslo? Nebo se da nejak pripojit pres blootooth? DikyTo je jako kdyby jsi našel cizí platební kartu a nenašel si na ní napsaný PIN.To heslo tam je z bezepčenostních důvodů.Pokud jsi si koupil WiFi router z druhé ruky a nevíš heslo do administrace tak si musíš stáhnout manuál z netu, kde je uvedeno nebo pokud bylo změněnno tak se zeptat předchozího majitele nebo použít různé hackerské nástroje, což už je trochu na hraně zákona.Další informace |
CMS forum ASP.NETZná někdo dobré cms forum pro asp.net? Např. něco jako je phpbb pro php.Další informace |
ASP .NET jak zavolat funkci už na serveru?Další informace |
Pomoc s databazí MySQL - načítání dat ze dvou databázíDalší informace |
Nelze se připojit k internetuDalší informace |