• Nelze se dostat zvenku na veřejnou IP - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nelze se dostat zvenku na veřejnou IP. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nelze se dostat zvenku na veřejnou IP

  • Spolek pro výstavbu sochy Václava Havla vyhlásil veřejnou sbírku, ze které bude financována .....



    Další informace


    Co by vás vedlo k tomu, abyste si dali vyložit karty? Víc variant nelze vložit.



    Další informace


    Dvakrát nelze vstoupit do téže řeky...a tak me tak napadlo Proc ne ?



    Další informace


  • Co mám dělat když mi nejde zapnou mobilní telefon Samsung galaxy mini? Nelze zapnout i na nabíječce.. POMOC!!!



    Další informace


    Bytessence MPx Converter převede video, ale nelze přehrát v mp4 přehrávači. Čím to může být?



    Další informace


  • Chyba na internetu nelze spustit na stránce ikonu



    Další informace


  • Po startu zamrzne, nelze se dostat do nouzového režimu ani do BIOSu



    Další informace


    Jak přesměrovat na routeru veřejnou IP na interní?

    Dobrý den, požádal jsem o veřejnou IP (chci mít herní server). Poskytovatel je firma Necoss. V mailu mi napsali veřejnou IP, která byla NASMĚROVÁNA na můj router, a tedˇ si ji prý mám přesměrovat na moji interní IP. Ale když jsem se díval do routeru, tak lze přesměrovávat jen porty. Co mám tedy udělat?

    Další informace


    Jak vytvořím veřejnou událost na Facebooku?

    Na mém profilu sice mám vytvořit událost, ale viditelnou pouze pro ty, kteří jsou pozvaní (tzn. soukromou událost).

    Další informace


    Kde si koupím veřejnou IP adresu? Měla by to být iPV4.

    Chci veřejnou IP k zyxelu, abych si mohl nastavovat servery.Doplňuji:A z videí jsem přišel na to, že se platí jen jednou, a pak si servery mohu vytvářet kdy chci.

    Další informace