• Nemáte někdo nějaký dobrý odkaz,kde bych našla dobrý referát o italské barokní opeře? Děkuji moc. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nemáte někdo nějaký dobrý odkaz,kde bych našla dobrý referát o italské barokní opeře? Děkuji moc.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nemáte někdo nějaký dobrý odkaz,kde bych našla dobrý referát o italské barokní opeře? Děkuji moc.

 • Nemáte někdo odkaz na článek o tom elektronickém mýdle, které má nahradit praní v pračkách?






 • Nemáte někdo elektronickou podobu knihy Jak na to? Škoda Felicie. Nebo kde lze najít nějaký funkční odkaz pro staženi?






 • Jaký máte názor na Italské Benátky ? Můžete mi popřípadě poradit nějaká místa, která stojí za to navštívit ?






 • potřeboval bych nějaky odkaz na registr dlužníku který opravdu vyhledá daného dlužníka

  Registry na netu nejsou uplně přesné. Přesné a úplné registry mají jen banky a některé úřady. Jsou to osobní údaje, a tak by ani nemělY být volně ke ztažení.




  Kde v české spořitelně na internetu mám najít odkaz, kde se můžu podívat na moje splátky? a půjčky? děkuji

  Musíš si nejdříve založit Osobní účet, pak bys to měla už najít.Jinak ti ale se vším poradí jejich operátor na bezplatné lince.




 • Nemáte odkaz na to video kde hraje nějaký skot na ulici na dudy nějaký metal?

  Doplňuji:aha... a href"http://www.youtube.com/watch?vK-Op1Mng4oY" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a




  Nemáte někdo nebo nevíte kde bych mohla sehnat noty na písničku Je nás jedenáct - Milan Chladil?

  Ahoj tady: a href"http://www.akordytexty.cz/index.php?id_skladby1hu83r1l actdetail" rel"nofollow" http://www.akordytexty.cz/ hellip /a nebo tady hledej: a href"http://www.google.cz/ hlcs tbod sclientpsy-ab qnoty+k+písni+je+nás+jedenáct" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a




 • Jaké jsou Komenského náboženské názory? Kde bych je na internetu našla?

  můžete tu nějaké i napsat ale spíš webovky na wikipedii jsou jenom pegagogické




 • Jak se jmenuje žena na obrázku níže a nemáte odkaz, kde by byl obr. ve větší velikosti nebo odkaz na plakát ke koupi?

  a href"http://www.imagehosting.cz/images/bbyoy.jpg" rel"nofollow" http://www.imagehosting.cz/ hellip /a Díky...




 • Kdo mi poradí kde bych na PC našla program nebo obrázky na VOKS

  VOKS je obrázková komunikace pro postižené




  Dobrý, den chtěl bych se zeptat jestli nevýte o nějakým programu že se dá ovládat PC různými Gestama děkuji moc..

  zadny program toto nesvede, pokud nebudes mit nejaky snimac na ty gesta




  Ahoj schanim ovladace na desku msi km4am-l muzete pls dat nejaky odkaz dekuji






 • prosím vas poradte mi nejake stranky kde bych nasla nejake procvicovani, nebo testy na sladkovodni ryby.dekuji moooc!!:)

  Může být toto? a href"http://www.rybsvaz.cz/?pagetest_rybarskych_znalosti" rel"nofollow" http://www.rybsvaz.cz/ hellip /a Petrův zdar! :-)




  Dobrý den, prosím vás vysvětlil by mi někdo co je to vulkanizace kaučuku děkuji moc

  Hnětením, mačkáním a převalováním kaučuku za tepla při přidání sazí ,síry a oleje vzniká guma




 • Kde bych našla podobnou hru?

  Kdysi to bylo v časopisech jako kris kros.Na netu jsem to našla jako armor picross.Jenže ji mám již odehranou a hledám nové obrázky na sestavení.Nehrajete někdo něco podobného?Je to ligická a odpočinková hra. a href"http://mojehry.cz/game.asp?gid1653" rel"nofollow" http://mojehry.cz/ hellip /a




  Chtěla bych se zeptat neznáte odkaz na nějaký dobrý online photoshop?(zdarma).

  Fotky upravuji, ale ne online.Cosi jsem ale našel, vyzkoušej něco z uvedeného zde: a href"http://www.fotofanda.cz/rady-a-tipy-software/online-graficke-editory-uprava-fotek-primo-na-internetu" rel"nofollow" http://www.fotofanda.cz/ hellip /a Nebo toto: a href"http://www.perfectphoto.cz/?langCZ" rel"nofollow" http://www.perfectphoto.cz/ hellip /a Místo uvedeného můžeš ale zdarma a česky nainstalovat do PC např. XnView: a href"http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_designrohlizece_obrazku/xnview/" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a




 • kde bych našla seznam cestopisů? těch nejznámějších hlavně

  V každé knihovně




  Prosím nemáte někdo odkaz na potvrzení o studiu ??

  Potřebovala bych vzor potvrzení o studia a na internetu jsem nenašla žádný vzor který by byl vhodný. Nevíte prosím o nějakém vzoru na potvrzení?? Děkuji ..




  Jak chodil oblékaný ludvík 14. v barokní modě ?

  Vláda Ludvíka XIV. (1661 – 1715)Mužský oděv - král se oblékal tak, jak předepisovala móda.Kabátec získává novou formu – justaucorps. Má nyní dlouhé rukávy s širokými manžetami, je vypasovaný a prodloužený ke kolenům s vystuženými šosy. Nenosil se přes něj plášť, zato pod něj si pánové oblékají novou část svého šatníku – vestu. Ta je stejně dlouhá i zdobená jako justaucorps pouze bez rukávů. Novinkou je také kravata už ve formě „fiží“ nebo spíše nařaseného šátku.Úplně mizí široké kalhoty. Moderní jsou teď poctivice – úzké kalhoty těsně pod koleno. Nejsou ale příliš zdobené, protože je pod dlouhou vestou a justaucorpsem není vidět. O to více jsou podstatné punčochy. Nosí se v barvě obleku nebo o tón světlejší či tmavší. Novým prvkem na pánském oděvu jsou kapsy, na které vznikl prostor díky prodloužení kabátce.ObuvVysoké vojenské boty jsou teď nemoderní. Nosí se kotníčkové boty na podpatku ozdobené mašlí, na zvláštní příležitosti sponou s drahými kameny.Tzv. Ludvíkovy vynálezy V období vlády Ludvíka XIV. se velmi rozšířilo nošení paruk. Zasloužil se o to prý samotný král. V mládí měl husté vlasy, ale později je začal nahrazovat právě parukou. Typy i barvy paruk se měnily poměrně často. V 80. letech 17. století byla módní tmavší, okolo roku 1700 se začínají paruky pudrovat a zesvětlovat. Je také moderní vysoký účes s dlouhými vlasy.Mužský domácí oděvOkázalá nádhera, ve které se museli moderní lidé baroku neustále předvádět, měla také své zápory – vysoké podpatky, paruky a nepoho




 • Dobry den, potrebovala bych vedet jestli nekdo nema zkusenost s bigly? Moc se nam libí. dekuji

  koupe bíglika