• Nevíte název filmu, odehrává se za války a jde tam o nějakou dívku, která umí tancovat a dostane se do nějaké rodiny? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte název filmu, odehrává se za války a jde tam o nějakou dívku, která umí tancovat a dostane se do nějaké rodiny?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte název filmu, odehrává se za války a jde tam o nějakou dívku, která umí tancovat a dostane se do nějaké rodiny?

 • Nazev indickeho filmu  Další informace


  Najít název českého filmu  Další informace


  Hledam nazev filmu ve kterem byla pisnicka...  Další informace


 • Nazev kresleneho filmu s krysama?  Další informace


  Jak se jmenuje obec na jižní Moravě, jejíž název je podobný jako Hollywood?  Další informace


 • Neznáte název francouzského filmu (natočeného mezi lety 2000-2010) o vnučce a dědečkovi, který měl, myslím, restauraci?

  Kdysi jsem film viděla v televizi na 1, byl francouzský, natočen asi mezi 2000 a 2010. Byl o vnučce a dědečkovi, který měl, myslím, restauraci. Pamatuji si, že se na něj naštvala, pak mu pekla dort, s tím, myslím, souvisel i název (něco o narozeninách či přání všeho nejlepšího). Nevíte náhodou název? Dohledat nelze na ČSFD.

  Další informace


  Neznáte název filmu podle popisu?

  Původní neotázkaChtela bych se zeptat na nazev filmu ve kterem rotvajler pokouse kluka ktery si k nemu do zahrady prijde pro míčbude kluk o trošku starší tak mu tam něco ještě s nějakými dětmi spadne. Ten pes bude zlý a oni se tam budou různě dostávat,ale myslím že se jim to nepovede ale nevím to jistě. Kluk si pak vzpomene že ho pokousal ten rotvajler a ten rotvajler ke konci filmu přeskočí plot a nevím co se stane, ale myslím si že ke konci filmu tam s nimi bude.

  Další informace


  Nevíte název filmu o holkách co jsou roztleskávačky a plánují, jak vykradou banku?

  Je to o holkách, které chodí nejspíš na vysokou. Ta jedna je těhotná a všechny potřebují peníze, jsou roztleskávačky. Začnou se dívat na různé filmy a plánují, jak vykradou banku. Ta jedna v té bance pracuje, na konec tu banku vyloupí a nikdo na ně nepříjde.

  Další informace


  Nepoznáte název tohoto filmu podle převyprávění příběhu?

  Dobrý den, hledám název filmu, ve kterém dvě rodiny zdědí takový zámek, kde umřela na schodech nějaká osoba a vytvořila se tam krvavá skvrna, která nejde vydrhnout. Jedna rodina je hodná a té druhé jde jenom o peníze. Tyto dvě rodiny spolu zápasí ve čtyřech kláních (myslím, že jednou soupeřili v kroketu nebo jak se to jmenuje, prostě jak se s tou paličkou snaží dostat míček skrz branku), které musí splnit. Ta jedna rodina (ta zlá) zdědí ten zámek, pojistí si ho a plánuje zapojit všechny elektrické spotřebiče, aby přetížili proud a zámek začal hořet, ale jejich plán uslyší služebná a společně s tou druhou rodinou jim ten plán překazí. Ten film začíná tak, že ta služebná odesílá poštou dopis na nějaký strašidelný nebo děsivý ostrov nebo něco na ten způsob. V té hodné rodině hrál takový děda, který měl řídké bílé vlasy. Nějak si ho vážu s tím hercem z Jurského parku (nebo světa), ale není to on.

  Další informace


  Nemůžu si vzpomenout na název filmu

  Parta boháču pozvala černocha bezdomovce do lesa na lov,až tam mu řekli,že budou lovit jeho.On je postupně všechny zabil,toho posledního až po návratu do města.

  Další informace


  Nemohu si vzpomenou na název jednoho filmu o holocaustu.

  Neviděl jste někdo film na jehož název si nemohu vzpomenou a snažím se jej nalézt, jak češi prchají za okupace za hranice a myslí si že jdou na americkou zakladnu, jenže to nejsou američani, ale přeslečení němci, kteři je potom posilaji do koncentraku? Jak tam ten jeden čech zustane hrat na piano....

  Další informace


  Nazev filmu! :/

  Lidi, nevite nekdo nazev filmu, ktery je o mimozemstanovi v tele asiata, ktery se chce dostat dpmu na svoji planetu, ale musi se dostat k pristroji, ktery mu to umozni Behem honu za navratem domu zachrani v kavarne jednu holku, ktera se do nej zamiluje a bude ho doprovazet. A konci to tak, ze domu se nakonec nedostne. Nejak tak-film uz si tak dobre nepamatuju

  Další informace


  Mám strašně ráda coldplay. Líbí se mi jedna písnička, nevím název. Má to název jako jedno album.

  Nevíte jak se nazývá?Doplňuji:Ano, je to vila da vila

  Další informace


  Jak se správně čte název filmu Únos vlaku 1 2 3 ?

  Mě přijde, že v televizi to vždy říkají jinak a špatně....

  Další informace


  Jak se jmenuje název písničky, která hraje ve filmu Judas kiss (2011)?

  Během scény, kde mají spolu dva kluci sex ( hnědovlasý a blonďák )Písničku zpívá ženaKousek textu:and you are the whisper that would like ... možná, že to pomůže :D Hledala jsem fakt všude a nikde to prostě nemůžu najít. Poradíte?Našla jsem si i seznam všech songů z filmu, ale žádný tomu neodpovídá a některé písničky na youtube ani nemůžu najít.

  Další informace


  Jak najit nazev filmu dle popisu?

  Alain Delon na uplnem konci pozadan o ohen a strelen do ust.

  Další informace


 • Nevím název filmu  Další informace


  Libí se vám Invest jako název webu pro investování?

  Doménosr**i byly rychlejší, ale těch pár tisíc mě za tenhle dobrej název nezabije. Až bude v provozu, budete asi na 80% vědět, kdo ji vlastní :P :D

  Další informace


 • Čím to je, že si člověk najednou nemůže vzpomenout?

  Co to způsobuje?Třeba teď sem měl okno na Vaška Neckáře. Vím kdo to je, vím jak vypadá, dokážu si vybavit jeho hlas, pamatu si který písničky nazpíval, ve který pohádce hrál, dokonce vím že má obvyklý křestní jméno a znám počet slabik jak jména tak příjmení, ale samotný jméno prostě najednou nedám. V 99% času, kdyby mně někdo ukázal jeho fotografii, tak řeknu Neckář a ani nemusím přemejšlet, a zničehonic v určitou chvíli si to jméno ne a ne vybavit. A co je zajímavý, že uplynou dvě minuty a najednou to zase vim. Jak je to možný? A stává se vám to taky?

  Další informace


 • Chtel bych poradit s jednou starou hrou co sem hrál za mlada a nemůžu si vzpomenout na jméno  Další informace