Nenabíhá Windows - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nenabíhá Windows. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Jde vám nainstalovat windows movie maker do windows 8? Nebo máte jiný podobný program?Další informace |
Prosim pomoc...problém pri preinstalovani windows vista na windows xpDalší informace |
Je pravda že Windows 8 míň tíží počítač než Windows 7 ?Je pravda že Windows 8 míň tíží počítač než Windows 7 ? Ať už mín tíží procesor nebo operační paměť ? je to pravda nebo je to jen blbej kec ?Další informace |
Spy. Ter. nenabíhá po startuDalší informace |
Nenabíhá mi notebookDalší informace |
Systém Windows XP nelze spustit. Uvedený soubor je poškozený nebo nebyl nalezen: \WINDOWS\SYSTEM32\CDalší informace |
Co je to brána windows defender a čemu pomáhá zabránit? Jak funguje brána windows defender?Windows Defender (známý též pod původním jménem Microsoft AntiSpyware) je softwarový produkt společnosti Microsoft na ochranu proti spyware pro Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008 a Windows 7. Je k dispozici ke stažení na stránkách společnosti Microsoft či jako integrovaná součást Windows Vista/7. a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Windows_Defender" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Doplňuji:V odkazu je navíc i vše podstatné nač se ptáš.P.S.: příště stačí zadat do Google ))Další informace |
Přidání Windows XP na PC s Windows 7Další informace |
Nenabiha notebookDalší informace |
Jak naimportovat soubor s poštovní schránkou *.pst do Windows Mail nebo Windows Live Mail?Napřed jsem zkoušel do Windows Mail, kde jsem vybral jako formát zdroje buď Outlook nebo Exchange (ta záloha je z Outlooku, který jel na Exchangi). V obou případech mi to napsalo chybu zprávy nelze importovat z klienta MAPI .Na netu jsem našel stránku Microsoft Support, kde byly uvedeny dvě varianty, jak to vyřešit. Buďto nastavit v možnostech internetu jako výchozí nějaký jiný e-mailový klient, nebo si nainstalovat Windows Live Mail (což, jak jsem pochopil, je další pokračování v linii Outlook Express - gt Windows Mail - gt Windows Live Mail).Ve Windows Mail ale stejný problém přetrvává i po změně výchozího klienta a Windows Live Mail pro jistotu při importu už ani nezobrazuje volby formátu Exchange a Outlook.Začínám z toho být zoufalý, pokud máte někdo zkušenost, prosím poraďte.Další informace |