• nenaskakuje obraz, ale PC běží - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: nenaskakuje obraz, ale PC běží. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - nenaskakuje obraz, ale PC běží

  • Proč u škody 1203 zap. svíčka u jednoho válce vydrží jen krátkou dobu a motor běží na 3 válce. Ví někdo příčinu ?



    Další informace


  • Jaké zkušenosti máte s Elephonem P2000 ? Běží jak má ? Popřípadě kde ho po netu nejlíp koupit ?



    Další informace


    Sleduju na noteboku film na DVD a jde zvuk, ale obraz už o pět - šest vteřin zpožděně. Kde je chyba?



    Další informace


  • Jak dlouho běží v české televizi Simsnovi?

    17 roků.Viz odkaz

    Další informace


    Ahoj, líbí se mi ta písnička, která běží na Nově v upoutávce na Moto Gp, nevíte někdo, jak se jmenuje? Děkuju

    Hudba v upoutávce

    Další informace


  • lednice no frost bezi bez prestavky je to normalni?

    Není to normální.Pravděpodobně je vadný termostat!

    Další informace


  • Mám problém z Počítačem Točí se ventilátory chová se jako normálně ale nezobrazuje, pouze černý obraz.Prosím pomozte :)

    Při spuštění se načte Windows?Tzn,je slyset jak pracuje hdd a uvitací melodie os? Pokud ano,je problém v monitoru,nebo graf karte.Pokud ne,muze to byt i jinde.Pokud se nenacita os,tak bych prvne vyresetoval motherboard,to najdete v manualu k ni.Taky je dulezite,kdy se to stalo?Pri praci,nebo jste zapl pc a to se nespustilo.Takto vase formulovana otazka je jak kdyz prijdete do autoservisu a tam jim reknete,ze mate auto pred domem a nejede,cim by to mohlo byt?Pokuste se to co nejvice rozepsat

    Další informace


    Internet bezi na jinem pc ale u me ne



    Další informace


    prosim o radu - PC bezi ale nesepne monitor



    Další informace


    nenaskakuje obraz, ale PC běží



    Další informace