• nepřímá charakteristika - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: nepřímá charakteristika. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.
 • Další témata a dotazy - nepřímá charakteristika

 • Charakteristika postavy - milující přírodu ?  Další informace


 • Dá se při pečení (vaření) požívat nepřímá úměra k výpočtu doby pečení (vaření)?

  Když se má něco péct 10 minut na 150 °C, docílí se stejného výsledku za 6 minut při 250 °C?Teoreticky by to šlo, ale prakticky jsem to nezkoušel. :DDD

  Další informace


 • Nejstrucnejsi charakteristika kultury

  Jak byste charakterizovalo, vysvetlili pojem kultura ? Co nejstrucneji prosim. Dik

  Další informace


  Ke kterému českému jubilantovi patří charakteristika?

  Autor (zemřel 15. 10.) je tvůrcem melodramatické hudební formy. Vytvořil technikou příznačných motivů dosud v celé světové literatuře největší a umělecky nejdokonalejší scénický melodram ...Jak se melodram a jeho části jmenují? Na čí námět jej vytvořil? V kterém období jsme se s těmito postavami setkali?

  Další informace


  Ke které osobnosti se vztahuje charakteristika?

  Pan herec, narzený 9. 10. 19... Nejlepší improvizátor. Komik, který bavil, i když mu bylo zle. České herecké scéně od smrti tohoto herce podobně všestranný talent chybí.Vzpomenete si na některé pořady či filmy, v nichž vystupoval? Sledujete reprízy pořadů?

  Další informace


  Jaká je charakteristika společensky unaveného člověka?

  Já si myslím, že člověk, který je společensky unavený, je osoba, kterou unavil delší pobyt ve společnosti a snaha udržet si vystupování v souladu s etiketou. Podle mě takový člověk byl dlouho například na koncertě či v divadle a musel se klidně i několik hodin chovat vybraně a kultivovaně, tzv. byl unaven společností, tzv. společensky se unavil. Společensky se unavit je dle mého názoru možné i tím, že někdo byl na nějakém banketu, vedl tým, komunikovat v cizích jazycích, či se účastnil nějakého jednání. Takhle se podle mého mínění může člověk společensky unavit.Naproti tomu otec si myslí, že společensky unavený člověk je synonymum pro opilého člověka.Nevíte, kdo z nás dvou má pravdu?

  Další informace


  Charakteristika Olivera Twista?

  Vnitřní a vnější charakteristika a jak se měnila v průběhu knihy.

  Další informace


 • Prima a neprima IP rozdil  Další informace


  LAN internet nepríma pakety  Další informace


 • Jaká je charakteristika Hlavy čtvrté z listiny základních práv a svobod ČR ?  Další informace


 • co je to charakteristika

  jak napsat charakteristiku hlavního hrdiny

  Další informace


 • Nepřímá charakterisitka ještě jednou :D

  Tak už se snad ptám naposledy. Slohovku mám skoro napsanou, jen ještě potřebuji napsat pár slovních spojení do charakteristiky nepřímé. Ty věty jsou:Je spravedlivá., Je statečná., Je poslušná. Je poctvivá.Děkuju moc :)

  Další informace


  Jihoslovanske, zapadoslovanske, vychodoslovanske jazyky : charakteristika

  Jak byste charakterizovali slovanske jazyky dle techto lokalit ?Ps: nejdedna se o domaci ukol, je to jen kvuli vedomostem na zitrejsi testDiky (psano z mobilu)

  Další informace


  Je toto charakteristika?  Další informace


  Jaká je základní charakteristika jednotlivých top univerzit v USA?

  Lépe řečeno, zajímalo by mě, pro jaké fakulty (zaměření) jsou nejprestižnější univerzity v USA (Harvard, Yale, Princeton...) známé? Paradoxně nemůžu nikde najít nejzákladnější charakteristiku daných škol, podle které se studenti rozmýšlí. Moc děkuji za odpověď, velmi mě to zajímá.

  Další informace


  Charakteristika nepřímá

  Dobrý večer, máme mít slohovou práci na téma charakteristika literární postavy a já si neumím poradit s tím, jak dát přímoou charakteristika - Je velice moudrá. .. do charakteristika nepřímé. Nevíte co by bylo vhodné jako ch. nepřímá?

  Další informace


  Charakteristika knižní postavy z povídek - ČJ

  Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu každého, kdo by měl nějaký nápad. Budu psát slohovou práci (charakteristiku) a musím si vybrat jednu knižní postavu, kterou budu popisovat. Musí však být z POVÍDKOVÉ( !!) knihy. Nemáte někdo nějaký nápad? Mám na to týden.. :-(

  Další informace


  Charakteristika 2. pol. 19. st  Další informace


  Aj - charakteristika  Další informace


 • Brouk charakteristika  Další informace